فال روزانه چهارشنبه 28 شهریور 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه چهارشنبه 28 شهریور 1397

فال روزانه امروز چهارشنبه بیست و هشتم شهریور 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

اگر امروز شما یكی از ایده‌های خوب و مفید خود را عملی كنید، روز خیلی خوبی خواهید داشت. خوشبختانه وجود سه سیاره در نشانه‌های عمل گرای زمینی به شما كمک می‌كند تا از امكاناتی كه دارید نهایت استفاده را كرده و به سوی اهدافتان پیش روید. از رویا پردازی كردن نترسید؛ چرا كه شما قدرتی دارید كه می‌توانید رویاها و خیالات غیر عملی را ملموس و عینی سازید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

حتی اگر شما از قبل همه كارهایتان را انجام داده‌اید، امروز نباید تنبلی كنید! شاید شما بتوانید با كمتر كار كردن هم روز خود را سپری كنید، اما دلیل این كار شاید جنبه‌های راحت طلبانه ماه ثور در برابر ژوپیتر و بهرام باشد. در تمام كارهایی كه انجام می‌دهید از اصول و روش خاصی پیروی كنید؛ زودتر دست به كار شده و روشی را پیشه خود سازید كه بتوانید در تمام روز همان روش را حفظ كنید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

شما فكر می‌كنید زیادی نسبت به دیگران حساسیت نشان می‌دهید، اما آنها به هیچ وجه این موضوع را متوجه نشده‌اند. آنها در حالیكه نسبت به قبل بیشتر شما را كنترل می‌كنند به شما توجه می‌كنند. به كارهای قبلی‌تان نگاهی بیندازید، برای اینكه كاری كرده‌اید كه باعث شده دیگران پیام‌های نامفهومی ‌را از طرف شما دریافت كنند و این موضوع باعث شده كه آنها فعالیت‌های شما را سوءتعبیر كنند. فقط سعی كنید متظاهر نباشید، هر كس به زودی خودش حقیقت را خواهد فهمید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

حتی اگر شما تعطیلات آخر هفته خیلی پرمشغله‌ای داشته باشید، ولی هر روزی كه آغاز می‌شود جدی‌تر می‌شوید. ممكن است شما توانایی این را نداشته باشید كه به همه قرار ملاقات‌های كاری‌تان برسید و چون نمی‌توانید در تمام جلسات شركت كنید نگران عكس العمل دیگران هستید. اگر كسی قصد دارد برنامه‌های شما را تغییر دهد او را موفق كنید. در حال حاضر شما بهتر از هر شخص دیگری می‌دانید كه چه چیزی به نفعتان است. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

امروز مسئولیت‌های شعلی شما باعث شده علاقه‌تان به حمایت كردن از دیگران كم‌تر بشود، اما لازم است قبل از اینكه به كسی قول بدهید اول تعهداتی كه قبلا به دیگران داده‌اید را انجام دهید. شما واقعا دوست دارید به كسانی كه بهتان احتیاج دارند كمک كنید، اما زمان لازم برای انجام دادن این كار را ندارید. به خاطر كارهایی كه نتواسته‌اید انجام دهید زیاد به خودتان سخت نگیرید، فقط به نوبت و یكی یكی همه آن كارها را انجام بدهید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

با وجود اینكه شما در حالیكه به برنامه‌های آخر هفته و تعطیلات خود فكر می‌كنید به فكر شادی كردن و تفریح نیز هستید. نگذارید حالات و گرایشات جدی شما مانع از رویاپردازیتان شود. هم اكنون واقعا برای شما بهتر است كه از جذابیت‌های جدید خود استفاده كنید و بیشتر به جنبه‌های كاربردی‌تر زندگی توجه كنید تا بتوانید زیربنای محكمی ‌برای مسافرت بزرگی كه قبلا فقط تصورش را می‌كردید بسازید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

امروز سیاره بخت شما یعنی ونوس می‌تواند شما را گمراه كند و باعث شود علاقه‌مند شوید كالای لوكسی كه اصلا بدان احتیاج ندارید را بخرید. باز هم ونوس در یازدهمین خانه شما كه مروبط به دوستان و روابطتان است، می‌شود. بنابراین دیگران سعی می‌كنند شما را درگیر موضوعی كنند كه اصلا به نفعتان نیست. امروز با تلاش كردن برای توجیه كردن فعالیت‌هایتان خودتان را به سختی نیندازید. فقط موفقیت‌هایی كه تاكنون كسب كرده‌اید را باور كنید و طبق آنها كار كنید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

امروز یكی از دوستان لجباز شما یا یكی از همكارانتان می‌تواند شما را به سمت مسائل حاشیه‌ای بكشاند، اما نباید نگران باشید؛ فقط عجله نكنید. در حقیقت هر چقدر هم كه این فرد تاثیر گذار باشد، نمی‌تواند با شما برابری كند. اگر شما با درستكاری كار كنید، هیچ كس قادر نخواهد بود مانع از رسیدن به اهدافتان شود. اما انتظار موفقیت یک شبه را نداشته باشید، به ثمر رسیدن چیزهای خوب زمان زیادی می‌برد. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

حالا كه ژوپیتر در دومین خانه شما كه مربوط به مسائل مالی می‌شود قرار می‌گیرد، بهتر است كمتر پول خرج كنید. اما وقتی چیزهای لوكس زیادی شما را وسوسه می‌كنند خیلی سخت است در برابر این خواسته‌تان مقاومت كنید. الان بهترین كار این است كه توجه خود را بر روی جزئیات مسائل كاری خود معطوف كنید تا فكر خرید كردن از ذهنتان خارج شود. 

 

فال روزانه متولدین دی 

امروز برای شما سرشار از عشق و عاطفه است و شما اصلا انتظار چنین روزی را نداشته‌اید. فهمیدن اینكه شما عوض شده‌اید یا نه خیلی سخت است، اما هم اكنون ظاهر شما تغییر كرده است. حتی اگر شما ابتدا این تغییر را دوست نداشته باشید، مادامی ‌كه چیزهایی كه قابل تغییر نیستند را قبول می‌كنید، می‌توانید خیلی سریع به شرایط جدیدتان عادت كنید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

اگر شما نخواهید با مردم دیگر مصالحه و سازش داشته باشید، ممكن است رابطه‌تان با یكی از اعضای خانواده‌تان در خانه شكرآب شود. بحث كردن منطقی می‌تواند مثمرثمر باشد، بنابراین به جای اینكه دیگران را متقاعد كنید كه همه كارهای شما درست است، به دنبال پیدا كردن نقاط مشترک باشید. یک مذاكره همه جانبه از یک گفتمان یک طرفه مفیدتر است. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

اگر برنامه ریزی‌های شما بیش از اندازه ثابت و غیر قابل تغییر باشند، ممكن است به مشكل بر بخورید. یک اهمال كاری در طول روز می‌تواند باعث به هم خوردن نقشه‌های شما شود. زیاد شدن مسئولیت‌هایتان نه تنها به شما اجازه نمی‌دهد از روزتان لذت ببرید، بلكه باعث می‌شود شما هر موقع كه لازم شد تغییرات غیر منتظره‌ای در برنامه‌های خود بدهید.

 

منبع: میهن فال 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: