فال روزانه یکشنبه 25 شهریور 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه یکشنبه 25 شهریور 1397

فال روزانه امروز یکشنبه بیست و پنجم شهریور 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

اگر فردی حقیقت را از شما پنهان كرده باشد، امروز كه ماه در دوازدهمین خانه شما یعنی خانه رازها قرار دارد، اطلاعاتی كه شما ازش محروم بودید برایتان فاش می‌شود. ما برایتان خبرهای خوبی داریم! اطلاعات شما نسبت به پیش آمدهایی كه قرار است اتفاق بیفتد بیشتر خواهد شد. البته خبر بدی هم براتیان داریم و آن خبر این است كه شما باید بیشتر از آنچه كه خودتان تمایل دارید دانسته‌های خود را بالاتر ببرید. با وجود اینكه سازگاری پیدا كردن با دیدگاه‌های جدیدتان كار سختی است، ولی شما می‌دانید كه نادانی و بی‌خبری خوشبختی نمی‌آورد. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

امروز در حالی كه ماه كامل در یازدهمین خانه شما به اورانوس غیر قابل پیش بینی ملحق می‌شود، دوستانتان می‌توانند حسابی شما را شگفت زده كنند. مهم نیست كه شما چه برنامه‌هایی برای خودتان داشته‌اید، آنها برنامه‌های شما را عوض خواهند كرد. سعی نكنید در برابر آنها مقاومت كنید؛مقاومت كردن غیر ضروری برایتان خیلی هزینه در پی خواهد داشت. در حال حاضر انعطاف پذیر بودن كلید خوشبختی شماست. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

امروز یک تغییر جهت جدید سیاسی در محل كار ممكن است به شما برای دنبال كردن موضوعی كه از سال‌های پیش و دوران نوجوانی بهش علاقه داشته‌اید آزادی كامل بدهد. اگر این كار شبیه یک مشغولیت و تفریح بی‌اهمیت به نظر می‌آید به خودتان نگرانی راه ندهید، برای اینكه حتی جزئی‌ترین و بی اهمیت‌ترین دلبستگی‌ها می‌توانند در طول زمان تبدیل به كار و حرفه شوند. الان لازم نیست تمام جزئیات كار را بررسی كنید؛ فقط بدون اینكه نگران نتیجه كار باشید به دنبال علایق خود بروید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

شما امروز چیزی می‌آموزید كه برای تغییر ذهنتان در مورد یک سیاست مهم و یا مسائل مذهبی دلیل خوبی به شما می‌دهد. حتی اگر مردد هم باشید، ولی برای انتخاب جدیدی كه می‌تواند زندگیتان را در سالهای آینده تحت تاثیر قرار دهد آمادگی كامل دارید. فقط فراموش نكنید كه این موضوع به پایان كارتان ربطی ندارد. هر موقع كه شما اطلاعات جدید گرفتید، همان موقع باید نظر خود را عوض كنید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

ماه در هشتمین خانه شما (خانه امكانات مالی) قرار دارد و حلا شما خیلی نگران مسائل مالی خود بوده و استرس دارید. اگر شما خرید یا سرمایه گذاری‌ای داشته‌اید كه دیگران را هم به دردسر انداخته‌اید، نباید از زیان موضوع به سادگی بگذرید و باید حتما مشكلات را حل كنید. ریسک كردن هم به نفع خودتان خواهد بود و هم برای شریكانتان فایده خواهد داشت. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

كسی كه شما همیشه بهش وابسته بودید امروز زیاد قابل اطیمنان نیست. بنابراین بهتر است امروز خودتان مراقب اوضاع باشید. اگر شما زیاد به دیگران متكی هستید، اگر امروز برای شما كاری نكردند، نگران نشوید. به جای اعتراض كردن و غر زدن به دیگران، بر روی چیزهایی كه می‌توانید تغییرشان دهید تمركز كنید؛ چرا كه ممكن است آنها دست به عمل اشتباهی بزنند. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

شما امروز در حالی كه به درخواستی كه یک نفر برای كمک از شما كرده، جواب می‌دهید، زندگیتان از یكنواختی در می‌آید. ماه كامل در شششمین خانه شما (خانه جزئیات) قرار دارد و شما را ترغیب می‌كند كارهایتان را با روش‌های قدیمی ‌خود انجام دهید. ولی شما باید روشی مخالف را در پیش بگیرید تا بتوانید در مدت زمان كمتر كارهای بیشتری را انجام بدهید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

شما امروز برای شركت كردن در مسابقات تفریحی آمادگی دارید؛ با وجود اینكه شانس كمی ‌دارید و باید به همان بسنده كنید. شما امكان شركت كردن در ورزش‌های تیمی ‌را دارید، اما نیاز شما به تفریح كردن باعث بروز اتفاقات دیگری می‌شود. هر چیزی كه امروز لبخند را به صورت شما می‌نشاند را نباید دنبال كنید. به جای اینكه برای همكارانتان كارهایی كه می‌خواهید انجام دهید را توضیح بدهید و با این كار وقت‌تان را تلف كنید، فقط دست به كار شده و كاری را كه می‌خواهید انجام دهید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

امروز یک ناراحتی و مشكل كوچک در خانه، شما را از انجام دادن مسئولیت‌های شغلی‌تان دور می‌كند. اما موقعیت‌های شغلی شاید به شما فرصت و زمان كافی ندهد كه به مسائل شخصیتان بپردازید. ماه كامل در چهارمین خانه شما یعنی خانه امنیت و آسایش می‌تواند مسائل اصلی و بنیادی شما را تغییر دهد. اگر شما یک بار خودتان را با اتفاقات پیش آمده هماهنگ كنید، همه چیز راحت‌تر تغییر می‌كند. 

 

فال روزانه متولدین دی 

امروز شما احساس خیلی خوبی دارید. اگرچه اعتماد به نفس داشتن نشانه مثبت اندیشی است، اما این موضوع شاید برایتان كمی‌ دردسر ایجاد كند. مشكل اینجاست كه شما بیش از اندازه به خود اطمینان دارید. این موضوع باعث شده كه زیاد كار نكنید و تنبلی شما باعث نامنظمی ‌و آشفتگی در كارهایتان شده است. حتی اگر می‌دانید با كمتر كار كردن هم ممكن است به چیزهایی كه می‌خواهید برسید، ولی نباید این كار را بكنید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

امروز ماه كامل و اورانوس در دومین خانه شما (خانه پول و مسائل مالی) در یک امتداد قرار گرفته‌اند. گفتن اینكه چه روشی مشكلات مالی شما را حل می‌كند كار سختی است؛ چرا كه برای از بین بردن نیازهای مالیتان باید قدری نسبت به دیگران بی تفاوت باشید. شما برای انجام دادن كارهایی كه مطمئنید می‌خواهید انجام دهید تا چند روز وقت كافی نخواهید داشت. یافتن روشی درست برای متعادل كردن و سازگار كردن نیازهایتان با نیازهای افراد دیگر امری حیاتی است. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

شما به اندازه كافی خودتان را از دیده‌گان مخفی كرده‌اید. حالا زمان این فرا رسیده كه آنها بفهمند شما چه كسی هستید و چه چیزهایی برایتان مهم است! فكر نكنید كه چه چیزهایی برای آنها خوب است. حتی از اطرافیانتان درخواست نصیحت نكنید و نظرشان را نپرسید، برای اینكه جوابی كه به شما می‌دهند هیچ كمكی به شما نمی‌كند. عمل كردن طبق برنامه‌های خودتان نه تنها شما را به اهدافتان نزدیک‌تر می‌كند، بلكه دیگران را نیز از توانایی شما مطلع می‌سازد.

 

منبع: میهن فال 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: