فال روزانه چهارشنبه 21 شهریور 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه چهارشنبه 21 شهریور 1397

فال روزانه امروز چهارشنبه بیست و یکم شهریور 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

وقتی كه ونوس جذاب به بهرام، سیاره فرمانروای شما ملحق می‌شود، فكر عشق و عاشقی لحظه‌ای شما را راحت نمی‌گذارد. آنها در خانه هفتم‌تان (خانه شریک عشقی‌) یكدیگر را ملاقات می‌كنند و شما با شور و هیجان ایده‌های جالب خود را با دیگران مطرح می‌كنید. اما شما به احساسات صادقانه زیاد تمایل نشان نمی‌دهید؛ زیرا همینكه هر وقت شما خواستار عشق و محبت باشید به راحتی بتوانید بهش دست یابید این رفتار از شما سر می‌زند. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

امروز سیاره بخت شما (ونوس) در خانه ششم‌تان (خانه سلامتی) مقدار قابل توجهی آدرنالین از سوی بهرام آتشین دریافت می‌كند. به جای اینكه صبر كنید خود به خود حالتان خوب شود، در عین حال كه احساس خوبی نسبت به خود دارید كارهایی انجام دهید كه سیستم امنیتی بدنتان را تقویت كند. برای اینكه نتیجه بهتری بگیرید باید تمرینات ورزشی منظم، رژیم غذایی مناسب و خواب كافی داشته باشید. نه تنها شما از نظر جسمی ‌وضعیت بهتری پیدا خواهید كرد، بلكه سلامت شما بر كل زندگی‌تان تاثیر مستقیم خواهد گذاشت. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

امروز شما كاملا به عشق نیاز دارید و می‌توانید آنچه را كه می‌خواهید دریافت كنید! ولی متاسفانه داشتن یک یا دو روز لذت بخش لزوما به بهتر شدن روابطتان در دراز مدت كمكی نمی‌كند، ولی حسی لذت بخش به شما دست خواهد داد كه تا مدت‌ها فراموشش نمی‌كنید. اما خیلی هم روی شانستان حساب نكنید؛ شما واقعا باید بدانید كه چه موقع روش‌تان را تغییر دهید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

اگر امروز از شما خواستند كه نقش یک میانجی و واسطه را بازی كنید، فقط به خاطر اینكه نمی‌دانید چقدر می‌توانید بهشان كمک كنید، جا نزنید. در عوض كاری را كه فكر می‌كنید درست است انجام دهید و شنونده‌ای دلسوز باشید. فقط آنجا حضور داشته باشید و صادقانه نظرات خود را به آنها بگویید. توجه و علاقه شما به نیازهای دیگران باعث ایجاد تفاوت‌های بزرگی می‌شود. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

با وجود اینكه شما سخت‌تر از همیشه كار می‌كنید، ولی پیشرفتی نمی‌كنید. اما زیاد نگران این موضوع نباشید، برای اینكه اگر شما زود تسلیم نشوید اوضاع عوض شده و به نفع شما می‌شود. همان طوری كه دست كشیدن از تلاش و كوشش مطمئنا شما را از رسیدن به اهدافتان باز می‌دارد، نگرش‌های مثبت شما نیز می‌تواند همه چیز را تغییر دهد. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

اگر شما اخیرا دغدغه‌های مالی پیدا كرده‌اید، حالا امكان این فراهم آمده كه از این موقعیت بیرون بیایید. ارتباط بهرام و ونوس در دومین خانه‌تان (خانه درآمد) به شما كمک می‌كند در حالیكه احساس خوبی نسبت به خود دارید از ابتكار و نو آوری و قضاوت خوب خود در جهت بهتر شدن درآمدتان استفاده كنید. فقط فراموش نكنید كه چند روزی طول می‌كشد تا این كارهای شما نتیجه بدهد. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

سیاره بخت شما (ونوس) هم اكنون در نشانه شما حضور دارد و خیلی قاطعانه و رک و راست حرف‌هایش را به شما می‌زند! حضور نزدیک بهرام می‌تواند سبب افزایش اعتماد به نفس شما شود. اما حرف زدن شما می‌تواند باعث گمراهی دیگران شود، چرا كه به نظر آنها شما خیلی از خود راضی هستید! از قابلیت‌های برج میزان مشهور خود استفاده كنید تا رفتارتان را متعادل‌تر كنید و این كار به شما كمک می‌كند به چیزهایی كه می‌خواهید برسید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

امروز سیاره بخت شما (بهرام) آرام‌تر و مهربان‌تر شده است و در خانه دوازدهم شما (خانه تمرینات معنوی) با ونوس زیبا در یک خط قرار گرفته است. پس شما امروز دلسوزتر و مهربان‌تر شده‌اید، ولی این نمی‌تواند ساختاری مادی داشته باشد. شما آماده هستید با كمک كردن به افرادی كه نسبت به شما شانس كمتری دارند و هر شخص دیگری كه از دوستی با شما سودی عایدش می‌شود، به حرف‌های خود عمل كنید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

معمولا شما به راحتی می‌توانید با دیگران كنار بیایید و دوستان جدیدی پیدا كنید و امروز هم جذابیت‌های اجتماعی شما بیشتر شده است. شما می‌توانید گل سر سبد مهمانی‌ها باشید، چرا كه نگرش‌های مثبت و روحیه خوب شما به دیگران هم روحیه می‌دهد. اما این رفتار شما فقط در هنگام تفریح كردن و بازی كردن به كمكتان نمی‌آید؛ بلكه شما می‌توانید در مورد مسائل اجتماعی و حتی سیاسی هم اینگونه رفتار كنید. پس فقط به خاطر اینكه كارهای زیادی برای انجام دادن دارید، برای درگیر شدن با موضوعات جدید تردید به خود راه ندهید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

مادامی ‌كه شما بر اهداف بلند مدت خود تمركز كنید و آینده‌نگر باشید می‌توانید پیشرفت قابل توجهی نیز داشته باشید. خانه دهم شما تحت تاثیر بهرام قهرمان واقع شده است و همچنین ملحق شدن ونوس دوست داشتنی به بهرام به شما كمک می‌كند از شر افراد سمج و مزاحم در امان بمانید. اما مادامی‌ كه شما به حرفهایی كه دیگران می‌زنند گوش ندهید هیچ كس بهتان نمی‌گوید كه رفتارتان درست است یا نه! 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

شما شک دارید كه آیا به دیگران بگویید كه در ذهنتان چه می‌گذرد یا نه! بازگشت ماه به نشانه‌تان می‌تواند علامت خوبی برایتان باشد كه الان زمان مناسبی برای این كار است. در ضمن بهرام و ونوس عاشقان كیهانی در نهمین خانه شما (خانه ایده‌های بزرگ) همدیگر را ملاقات می‌كنند. پس به خودتان قول بدهید که به روابط عاشقانه ایده‌آل خود فكر كنید و بعد به آرامی‌ اما با به طور جدی در این مسیر قدم بگذارید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

امروز رویاهای عاشقانه شما شدیدتر شده‌اند و شما می‌توانید روی مسائل عمیق‌تر كه ایجاد صمیمیت بیشتری می‌كند تمركز كنید. اما این كار هیچ فایده‌ای ندارد! اگرچه فكر كردن به اینكه رویاهای شما به واقعیت تبدیل خواهند شد باعث رضایت شما می‌شود، ولی اكنون توانایی‌های شما در این حد نیست. پس آرام‌تر حركت كرده و صبر كنید، چرا كه در چند روز آینده شانس به شما رو می‌كند.

 

منبع: میهن فال 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: