فال روزانه سه شنبه 20 شهریور 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه سه شنبه 20 شهریور 1397

فال روزانه امروز سه شنبه بیستم شهریور 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

شما هنوز كارهای ناتمام زیادی دارید و تا موقعی كه آنها را تمام نكرده‌اید نمی‌توانید استراحت كنید. خوشبختانه هم اكنون تمركز كردن بر روی وظایفتان زیاد كار سختی نیست. شما باید تعادلی منطقی بین مسئولیت پذیر بودن و بی‌تفاوت بودن برقرار كنید. شما با شناختن هر دو جنبه ذات خود می‌توانید در عین حال كه كار می‌كنید از كارتان لذت هم ببرید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

امروز كارهای بی‌معنی شما برای خودتان هم مایه تعجب شده است؛ برای اینكه دیگران به شما اعتماد دارند و می‌خواهند به شما تكیه كنند. به جای تفسیر كردن موقعیت‌های جدید بر اساس اولویت‌های خود، شما به اندازه كافی عاقل هستید كه نگرشها و ایده‌های خود را از واقعیت جدا كنید. اما دلیل این كارتان فقط این است كه شما ظاهر را می‌بینید و بر اساس آن عمل می‌كنید و همین موضوع به شما اجازه نمی‌دهد كه برنامه های افراد دیگر را هم در نظر بگیرید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

امروز هوش و دقت فوق‌العاده شما واقعا تعجب آور است. امروز شما می‌توانید بدون اینكه حتی دیگران بفهمند كه شما از آنها زرنگ ترید، از پرداختن به موضوعات نامطبوع و نادرست اجتناب كنید. امروز برای شما بهتر است كه آرام تر كار كنید و حتی اگر كارهایی هست كه ممكن است بیشتر از آنها لذت ببرید، بهتر است كه بر روی مسائل عاطفی اصرار داشته باشید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

شما در رابطه‌های دوستانه‌تان تنها كسی هستید كه حساسیت زیادی دارید و از این موضوع خسته شده‌اید. اگر بنشینید و به حرف‌های دیگران گوش بدهید و از دید آنها به دنیا نگاه كنید ناامید خواهید شد، اما آنها ظاهرا خیلی به نقطه نظرات شما توجه نمی‌كنند. اگر این موضوع ناراحتتان كرده است، شاید الان وقتش باشد كه در موردش وارد بحث بشوید و یا حداقل برای خودتان مرزهایی تعیین كنید كه احساستان را حفظ كنید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

حالا كه ماه وارد ششمین خانه شما (خانه نیازهای منظم روزانه) شده است، واقعا لازم است كه برنامه‌ریزی های خود را مدیریت كنید. شما كارهای زیادی برای انجام دادن دارید، پس باید از مسیر اصلی خود خارج نشوید. بیشتر توجه كردن به جزئیات باعث می‌شود در آینده راهتان هموارتر گردد. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

امروز به حس ششم خلاقانه خود اعتماد كنید، چرا كه امروز شما را در مسیر درستی هدایت می‌كند. به جای اینكه وقتتان را با تجزیه و تحلیل كردن مسائل تلف كنید (كه البته بیشتر اوقات هم این كار را می‌كنید) حالا بهترین راه برای چیزهایی كه به آنها شک دارید این است كه فقط كاری را كه احساس می‌كنید درست است انجام دهید؛ پس اصلا بر اساس عقل و منطق تصمیم گیری نكنید و به حرف دلتان گوش دهید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

حتی اگر شما برای كمک كردن به یک نفر و حل كردن مشكلات جزئی‌اش با او ارتباط برقرار كنید، اگر امروز خودتان را با مسائل عاطفی درگیر كنید خیلی بی فكر عمل كرده‌اید. اما این سخن به این معنی نیست كه اگر حضور شما باعث به وجود آمدن مشكلاتی شود باید راهتان را عوض كنید؛ بلكه معنی این حرف این است كه وقتی رابطه‌ای را آغاز می‌كنید حواستان باشد عقیده و ایمان خود را از دست ندهید. بی‌تفاوت بودن و داشتن قانون و متد خاص بهتر از كار كردن با دلشوره و اضطراب است. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

شما امروز حتما باید با خواهر و برادر و یا یكی از دوستان نزدیكتان گفتگویی جدی داشته باشید. حتی اگر شما فكر كنید كه همه چیز عالی و خوب است ولی باز هم مشكلی وجود دارد؛ مثل اینكه مسائل احساسی حل نشده‌ای در خفا وجود دارد. به جای اینكه چشم‌هایتان را به روی این موضوع ببندید، بهترین كاری که می‌توانید بكنید این است كه بحثی صادقانه و با دیدی باز داشته باشید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

امروز مقاومت كردن در برابر خرج كردن پولتان كاری درست و منطقی است، اما باید بدانید دلیلتان برای خرید نكردن چیست؟ اگر شما واقعا می‌خواهید پولتان را پس انداز كنید، پس صرف نظر كردن از خریدهای دلبخواهی خیلی مهم است. اما اگر شما پولتان را خرج نمی‌كنید كه روزهای آینده بتوانید بیشتر خرج كنید، پس باید قبل از اینكه این كار را بكنید خوب فكر كنید. شما فقط باید بر اساس اولویت و نیازتان محصولی را خریداری كنید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

اگر شما سعی كنید احساسات خود را مخفی نگه داشته و ابراز نكنید، بالاخره یک روز طاقتتان تمام می‌شود و ممكن است تمام رازهای خود را فاش كنید. شاید شما خیلی نگران كسانی كه دوستشان دارید هستید و نمی‌خواهید آنها را ناراحت كنید. ولی از طرف دیگر اگر احساسات خود را سركوب كنید خودتان بیشتر ضربه خواهید خورد. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

شما امروز خیلی عجول شده‌اید، ولی بهتر است چند روزی صبر كرده و در مورد احساسات خود حرفی نزنید. حتی اگر امروز آنچه كه در فكرتان می‌گذرد را عنوان كنید، حرف‌های شما تاثیر زیادی بر دیگران نخواهد گذاشت، چرا كه شما با شوخی و خنده منظور خود را بیان می‌كنید. پس باید تا موقعی كه زمان مناسب فرا نرسیده نیازها و خواسته‌های خود را متعادل كنید. فردا كه ماه به نشانه شما باز می‌گردد برای صحبت كردن در مورد مكنونات قلبی‌تان زمان مناسب‌تری است. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

شما امروز بر سر دوراهی گیر كرده‌اید و این برایتان مثل یک برزخ است. در چند روز گذشته احساسات شما خیلی عمیق‌تر شده‌اند و نگه داشتن دوستی‌هایتان در وضعیتی متعادل كار خیلی سختی است. توانایی شما تا آخر هفته بیشتر می‌شود. با وجود این بهتر است همه چیز را راحت گرفته و خودتان را برای اتفاقاتی كه رخ می‌دهد آماده كنید.

 

منبع: میهن فال 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: