فال روزانه یکشنبه 18 شهریور 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه یکشنبه 18 شهریور 1397

فال روزانه امروز یکشنبه هجدهم شهریور 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

در حال حاضر شما می‌توانید بین فعالیت‌های حرفه‌ای خود و تلاش‌هایی كه برای رسیدن به اهدافتان بر خود متحمل كرده‌اید تعادلی منطقی برقرار كنید. اما باید حواستان به حرف‌هایی كه می‌زنید باشد؛ برای اینكه امكان دارد سخنان شما به درستی منظورتان را نرساند. به جای اعتماد به نفس بیش از اندازه روش خود را ملایم تر كنید، وگرنه ممكن است دیگران جسارت شما را با خود بزرگ بینی اشتباه بگیرند. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

شما امروز موقعیت خوبی دارید. موقعیتی كه باعث می‌شود در جامعه خلاق و سازنده ظاهر شوید. به جای اینكه هرچه در دلتان دارید را افشا كرده و بر زبان بیاورید، به خاطر اینكه دیگران برای كار شما ارزش بیشتری قائل شوند كمی ‌خویشتن داری پیشه كنید. منطقی بودن بیشتر از احساسی برخورد كردن برایتان مفید خواهد بود. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

شما با وجود اینكه نیاز دارید به منظور درست انجام دادن كارهایتان از روش خود دفاع كنید، اما بهتر است به جای برخوردهای خصمانه گفتگوی دوستانه را انتخاب كنید. شما می‌توانید هر دو روی سكه را ببینید و علاقه‌تان به تشویق شدن نه تنها موقعیت شما را تضعیف نمی‌كند، بلكه آن را قوی‌تر نیز می‌كند. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

خیلی جالب است كه شما برای خودتان محدودیت‌هایی تعیین كرده‌اید ولی اطرافیانتان اصرار دارند كه شما به اهدافتان برسید! آنها اگر بدانند كه دقیقا چه چیزی می‌خواهید احساس بهتری خواهند داشت؛ چرا كه راه كمک كردن به شما را خواهند فهمید. اما وقتی یک بار نیازهای خود را توضیح دادید صحبت‌تان را ادامه ندهید، وگرنه موضوع را پیچیده‌تر می‌كنید. منطقی بودن بهتر از این است كه با یک مساله احساس راحتی بكنید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

شما امروز در محل كار و یا در خانه دقت بیشتری دارید؛ چرا كه كمتر دور و بر جزئیات می‌چرخید. در مورد روش تعادل برقرار كردن بین كار و تفریح به حس ششم خودتان اطمینان كنید. این سخن به معنای تنبل شدن نیست؛ بلكه به معنای این است كه از روزتان نهایت استفاده را ببرید و البته شاید مجبور شوید تا عصر هم كار كنید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

امروز دیگران را سرمشق خود قرار دادن روش خوبی برای شما نیست؛ زیرا آنها می‌خواهند شما را از سرشان باز كنند. الان می‌توانیم به شما توصیه كنیم كه كاری را كه فكر می‌كنید مهم‌تر است انجام دهید. وقتی برای تجزیه و تحلیل كردن و برنامه ریزی كردن باقی نمانده است. پس از بازی كردن دست بردارید و همین الان اقدام كنید. شما باید روحیه شوخ طبعی خود را حفظ كرده و در عین حال كارهایتان را انجام دهید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

امروز شما نه به وسیله پیشرفت كردن در كارتان بلكه به وسیله كامل كردن و یكی كردن اعتقادات مذهبی معمولی خود به نهایت پیشرفتتان رسیده‌اید. شاید شما مجبور شوید سبک زندگیتان كه روز به روز خسته كننده‌تر می‌شود را تغییر دهید، اما اگر شما با تكیه بر اعتقادات مذهبی خود كار كنید شادتر خواهید بود. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

امروز حتما به نصیحت دوست و یا همكارتان گوش بدهید؛ چرا كه در صحبت‌های این فرد حقایقی نهفته است. شاید شما با تمام جزئیات سخنان او موافق نباشید، ولی باید كاملا گوشی شنوا داشته باشید؛برای اینكه این سخنان چیزهایی كه در حال حاضر به آنها نیاز دارید را به شما خواهند آموخت. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

حتی اگر از نظر پیشرفت در مسیر یكنواخت و ثابتی قرار گرفته‌اید، فراموش نكنید تا موقعی كه كار نكنید هیچ مزدی دریافت نخواهید كرد. معمولا شما فرد خوش شانسی هستید و فرصت‌های زیادی پیش رویتان قرار می‌گیرد، ولی امروز لازم است بیشتر تلاش كنید. انجام دادن وظایف كاری و افتخار كردن به شغل خود شانس موفقیت شما را افزایش می‌دهد. 

 

فال روزانه متولدین دی 

امروز ژوپیتر دور بر سیاره بخت شما یعنی بهرام می‌چرخد و اگر شما كاری را شروع كنید یا یک رابطه عاشقانه را آغاز كنید در هر دوی این كارها موفق خواهید شد. خودتان را دست كم نگیرید، شما می‌توانید بهتر از گذشته كار كنید. اما حواستان باشد كه بیشتر از توانایی خود مسئولیت قبول نكنید. ابتدا روی اهداف خود تمركز كنید و بعد كارتان را شروع كنید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

اگر امروز كمی ‌نقطه ضعف‌های خود را نشان دهید، روز مبارک وخوش یمنی برایتان خواهد بود. شما اغلب با مخفی كردن احساسات خود توانسته‌اید از شرایط سخت با موفقیت بگذرید. اما در حال حاضر این كار بیشتر باعث ناامیدیتان می‌شود. البته رویاپردازی كردن بیش از حد هم كمكی به شما نمی‌كند. پس قدم پیش گذاشته و در مورد آرزوها و ترس‌های خود البته آنهایی كه به گرفتاری‌های اخیرتان مربوط می‌شوند، صحبت كنید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

خوشبختانه شما امروز فرصتی خواهید داشت كه استعدادهای سیاستمدارانه خود را نشان دهید. ظاهرا شما بدون داشتن حس رقابت محدودیت‌های افراد دیگر را می‌شناسید و می‌توانید با توجه به این محدودیت‌ها به آنها انگیزه بدهید كه از نهایت تواناییشان استفاده كنند. از عمل گرا بودن نترسید، چرا كه در نهایت باعث می‌شود تاثیرگذاری بیشتری داشته باشید.

 

منبع: میهن فال 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: