فال روزانه شنبه 17 شهریور 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه شنبه 17 شهریور 1397

فال روزانه امروز شنبه هفدهم شهریور 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

شاید خویشتن داری و میانه روی بهترین خصوصیت اخلاقی شما نباشد، اما امروز می‌تواند شما را از دردسرها دور نگه دارد. این سخن به این معنی نیست كه شما زندگی پرمخاطره‌ای دارید، بلكه فقط به این معنی است كه شما باید به تعهداتی كه می‌دهید بیشتر توجه كنید. اگر شما بیشتر از توانتان مسئولیت قبول كنید، ممكن است همه چیز را خرابتر كنید. پس فبل از دادن جواب مثبت خوب فكر كنید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

قبول كردن مسئولیت‌های خیلی زیاد ابتدا ممكن است دیگران را تحت تاثیر قرار دهد، اما اگر شما نتوانید كارهایی كه شروع كرده‌اید را تمام كنید همه چیز تغییر خواهد كرد. خوشبختانه هم اکنون شما می‌توانید وظایف خود را به كارهای كوچكتر تبدیل كرده و به صورت جداگانه روی هر كدام از آنها تمركز كنید. اگرچه یكسره كار كردن شما را خسته می‌كند، اما اگر همین الان مرحله به مرحله كارتان را انجام دهید بعدا راحت خواهید بود. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

شما امروز با بازیگوشی و شیطنت‌های خود دیگران را هم مجبور می‌كنید كارهای خود را نیمه كاره رها كنند. دوستان و همكارانتان فكر می‌كنند شما به اندازه كافی كار نكرده‌اید، اما شما خودتان عقیده دارید كه بیشتر از وظیفه خود كار كرده‌اید. اگر دیگران به خاطر عدم حضور همیشگیتان در محل كار به شما ایراد گرفتند، اولین جوابتان این است كه دوست دارید با آرامش كارهایتان را انجام دهید. اجازه ندهید این مشكلات باعث دعوا و مشاجره بین شما و همكارانتان شود. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

امروز شما به راحتی دیگران را می‌رنجانید، چرا كه امروز زیاد از اطرافیانتان ایراد می‌گیرید. شما هم امكانات را می‌بینید و هم می‌توانید موانع را ببینید. بنابراین تركیب این دو به شما توانایی داده به دیگران تذكر دهید امكاناتی كه الان در اختیار دارند آنها را به اهدافشان نمی‌رساند. ولی زیاد بهشان سخت نگیرید؛ فقط تا جایی كه می‌توانید راهنماییشان كنید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

شما امروز سرتان خیلی شلوغ است ولی بیشتر ترجیح می‌دهید استراحت كنید. اولین حركت و كشش شما به سوی تفریح و خوشی متمایل است، اما شما به صراحت می‌دانید كه چیزهای وسوسه كننده به روش‌های گوناگون شما را در بوته آزمایش قرار می‌دهند! پس در برابر كودک درون شاد و خوشحال خود تسلیم نشوید؛ در عوض به سراغ كارهایتان كه روی هم تلنبار شده بروید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

شما در حال حاضر نمی‌توانید كنترلی بر روی پول خرج كردن خود داشته باشید، بخصوص وقتی كه تصمیم می‌گیرید شیء خیلی لوكسی بخرید. یک اثر هنری زیبا، ست جدیدی برای آشپرخانه و یا حتی یک وسیله جدید برای داخل ماشینتان، همه اینها چیزهایی خاصی هستند كه به زندگی شما اضافه می‌شوند. اما خریدن این چیزها ممكن است تمام حساب شما را خالی كند. بنابراین قبل از خرید كردن حساب بانكی خود را چک كنید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

اگر شما امروز نسبت به قبل بی‌حوصله‌تر شده‌اید نگرانی به خود راه ندهید، برای اینكه این موضوع وقتی كه ماه به نشانه شما بازمی‌گردد نمونه بارزی است. نسبت به احساساتتان آگاهی داشته باشید، با وجود این اینگونه به نظر می‌رسد كه شما نسبت به آنچه كه در پیرامونتان اتفاق می‌افتد بی‌اهمیت هستید. ممكن است قادر نباشید حوادث بیرونی را اصلاح كنید، اما مطمئنا بر روی عكس العمل‌های خودتان كنترل كافی دارید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

اگرچه امروز رویاهای شما كاملا غیر واقعی هستند ولی شما دوست ندارید از آنها دست بكشید. در حقیقت شما خیلی هیجان زده شده‌اید. شما خودتان فكر می‌كنید كه رویاهایتان كاملا واضح و روشنند، اما در حقیقت از تاثیراتی كه دیگران بر شما گذاشته‌اند اطلاع ندارید. با وجود این هر وقت كه با طرفداران خود صحبت می‌كنید و نظر آنها را می‌پرسید حتما به حرفشان هم گوش دهید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

امروز و چند روز آینده ژوپیتر، سیاره بخت شما، در مركز قرار گرفته و به شما توصیه می‌كند كه حواستان به اوضاع مالیتان باشد. اطرافیانتان به شما پیشنهاد می‌كنند كه بدون هیچ دلیل خاصی خرید كنید، اما خود آنها هم بعدا می‌فهمند كه اشتباه كرده‌اند. پس به خاطر اینكه در آینده نزدیک پیشمان نشوید سطح توقع خود را پایین بیاورید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

امروز شما احساس می‌كنید كه انرژی‌های مثبتتان بازگشته‌اند، اما مطمئن نیستید كه آیا این حس را باور كنید یا نه! شما حالا می‌توانید با رئیستان خیلی خوب برخورد كرده و اشتباهات گذشته‌تان را جبران كنید. نگران چیزهایی كه از دست داده‌اید نباشید؛ فقط كاری را كه فكر می‌كنید بهترین كار است را انجام دهید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

شاید شما بخواهید برای دیدن همه جنبه‌های مشكل پیچیده‌ای كه گرفتارش شده‌اید روش خود را تغییر دهید، اما این كار هم لزوما شما را به جواب نزدیک نمی‌كند. پیدا كردن یک راه حل به آن سادگی كه شما فکر می‌كردید نیست. بررسی كردن برنامه‌های پنهانی و پوشیده برای امروزتان كافی است. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

امروز شما فواید داشتن دوستانی كه شما و شغلتان را حمایت می‌كنند را درک خواهید كرد. امروز وقتی یكی از همكاران بدون هیچ چشم داشتی كار خودش را ول می‌كند تا به شما كمک كند حسابی شگفت زده خواهید شد! به جای اینكه تظاهر كنید خودتان می‌توانید همه كارها را انجام دهید و به جای فاصله گرفتن از او با مهربانی و با لبخندی بر روی لب كمک او را قبول كنید.

 

منبع: میهن فال 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: