فال روزانه جمعه 16 شهریور 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه جمعه 16 شهریور 1397

فال روزانه امروز جمعه شانزدهم شهریور 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

مواظب باشید خوشبینی دوباره كشف شده‌تان، شما را به زانو در نیاورد. شما احساس خوبی نسبت به زندگی خود دارید و به كارهایی كه انجام می‌دهید اطیمنان كامل دارید. اما دیگران سعی دارند دلیل این خوشبینی شما را بفهمند. شور و هیجان خود را متعادل كنید و اطلاعات خود را راجع به دوستانتان بیشتر كنید. ملایم‌تر كردن جوش و خروش خود جوی مناسب برای دوستی‌های متعادل ایجاد می‌كند. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

امروز شما از مطرح كردن نیازها و افشا كردن درد و دل‌هایتان با یک دوست و یا همكار خیلی صمیمی ‌خجالت نمی‌كشید. شما می‌توانید كاملا رک حرف‌هایتان را بزنید و این موضوع اطرافیانتان را شگفت زده خواهد كرد، اما وقتی با لحن صمیمی ‌و خودمانی با آنها صحبت می‌كنید، آنها نیز با كمال میل به حرف‌های شما گوش می‌دهند. امروز اطلاع پیدا كردن از مرزهایی كه دیگران برای خود تعیین كرده‌اند به راحتی حاصل نمی‌شود ولی لازم است كه حتما این كار را بكنید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

امروز ماه در هفتمین خانه شما (خانه دوستی‌ها) حضور دارد و توجه شما را به سمت افراد دیگر متوجه ساخته است؛ بنابراین تفكرات دیگران برایتان خیلی مهم شده است. امروز شما زیاد میل ندارید به خودتان فكر كنید؛ چرا كه ایده كار كردن با یک دوست به نظرتان خیلی جالب و خوشایند است. اما حواستان باشد محصولاتی كه دیگران عرضه می‌كنند را خریداری نكنید؛ مگر اینكه در خصوص اصل بودنشان به اندازه كافی تحقیق كرده باشید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

امروز شما فكر می‌كنید كه می‌توانید به سرعت تمام كارهایتان را انجام داده و بعد هم می‌توانید استراحت كنید. ولی متاسفانه شما نمی‌توانید دقیقا حدس بزنید كه انجام دادن تمام كارهایتان چقدر زمان می‌برد. باید مطمئن شوید كه به اندازه كافی وقت دارید؛ چرا كه اگر كارهایتان را ناتمام رها كنید و بعد بفهمید كه كارهای زیادی برای انجام دادن دارید اصلا نمی‌توانید از روزتان لذت ببرید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

شما حتی اگر كارهای ناتمام زیادی هم داشته باشید، ولی امروز دوست دارید كاملا خوش بگذرانید. اما كار و مسئولیت وقت زیادی برای تفریح و خوشی باقی نمی‌گذارد. وقتی كه شما به جای انجام دادن مسئولیت‌های خود به دنبال سعات و خوشبختی‌تان می‌روید خیلی هیجان زده می‌شوید. اگر شما كارهایتان را نیمه كاره رها كردید، حداقل راستگو باشید و برای آنهایی كه با این كار شما به زحمت افتاده‌اند دلیل خود را توضیح دهید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

شما به اندازه كافی كار كرده‌اید؛ حالا وقت خوشی و تفریح كردن فرا رسیده است. اما به خاطر اینكه ماه در چهارمین خانه شما (خانه وظایف خانگی) قرار گرفته، لازم نیست برای خوش بودن حتما از خانه بیرون بروید. شما می‌توانید یک كار جدید و سرگرم كننده در خانه برای خود پیدا كنید و یا یكی از دوستانتان را به خانه دعوت كرده و با او گپی دوستانه داشته باشید، غذا بخورید و یا چای بنوشید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

امروز ماه در حال حركت كردن به سوی سومین خانه شما (خانه سفرهای كوتاه) می‌باشد و ناآرامی‌ و بی‌قراری‌تان امری كاملا طبیعی است. امروز شما فقط برای اینكه از منزل خارج شوید ممكن است كه به یک فروشگاه و یا مكانی تفریحی و گردشگری بروید. اگر تا آخر روز پیشرفت چندانی نداشتید زیاد به خودتان سخت نگیرید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

امروز شما نسبت به خود حس خوبی دارید و همین اعتماد به نفس بالا دلیل خوبی است كه شما بخشی از پولتان را برای خرید اشیاء خاص اختصاص بدهید. شما نسبت به آینده خود فوق‌العاده خوش‌بین هستید، این موضوع باعث می‌شود كه به فكر تهیه كردن یک زندگی لوكس برای خود بیفتید. ولی به شما توصیه می‌كنیم قبل از اینكه برای خودتان هزینه‌های اضافی بتراشید چند روزی صبر كرده تا ببینید كه آن موقع چه نظری خواهید داشت. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

امروز ماه به نشانه شما بازگشته و شما را حساس و آسیب پذیر كرده است؛ برای اینكه شما دوست دارید احساسات خود را با فرد خاصی در میان بگذارید. اما فقط در مورد بخشی از نیازها و ترس‌های خود صحبت كنید؛ شما هم اكنون نسبت به واكنش‌های بد و منفی بیش از حد حساس شده‌اید. با وجود این تا چند روز آینده اعتماد به نفش خود را باز خواهید یافت و قادر خواهید شد تا بر هر مانعی غلبه كنید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

شما معمولا تا موقعی كه دلیل خوبی نداشته باشید خوش بینی و حس مثبت خود را پنهان نمی‌كنید و البته امروز این كار برای شما سیاستی عاقلانه محسوب می‌شود. شاید شما فكر می‌كنید كه افتخار كردن و بالیدن به اعتماد به نفستان دیگران را می‌رنجاند و حالا شما هم می‌خواهید از این كار اجتناب كنید تا دیگران هم از ایده‌های شما حمایت كنند. خوشبختانه رفتارهای سیساتمدارانه شما به نتیجه خواهد رسید؛ بنابراین به حس ششم خود اعتماد كنید و آن كاری را كه فكر می‌كنید بهترین كار است انجام دهید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

امروز پافشاری كردن روی اعتقاداتتان، چه در محل كار، خانه و یا اجتماع كه باشد باعث بالا رفتن قدرت شما می‌شود. روش خاص شما برای نگاه كردن به جهان می‌تواند برای دیگران هم الهام بخش باشد؛ بنابراین وقتی در مورد نگرش خود نسبت به آینده صحبت می‌كنید، هیچ حقیقتی را مخفی نكنید. با فكر كردن به نگرانی‌ها و آرزوهای بیهوده و به درد نخور وقتتان را تلف نكنید. در عوض فقط لحظه حال را درک كرده و رهبری تمام كسانی كه می‌خواهند از شما پیروی كنند را برعهده بگیرید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

دور و بر شما را دوستان و همكارانی احاطه كرده‌اند كه می‌توانند جوی مطبوع و مناسب را برایتان فراهم آورند. امروز رویاهای شما كاملا واضح و روشن هستند و شما می‌توانید با افراد هم فكر خود آنها را در میان بگذارید. یک مهمانی می‌تواند مكان كاملا مناسبی برای یافتن صمیمیتی كه خواهانش هستید باشد، اما شما اكنون می‌توانید به یک شام كوچک بیرون از منزل هم اكتفا كنید.

 

منبع: میهن فال 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: