فال روزانه پنجشنبه 15 شهریور 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه پنجشنبه 15 شهریور 1397

فال روزانه امروز پنجشنبه پانزدهم شهریور 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

تفاوت‌های میان دوستی و عشق كمی‌ انسان را گیج می‌كند، اما این موضوع بیشتر در مورد دیگران صدق می‌كند، نه شما! این بدین معنی نیست كه شما هیچ جوابی ندارید؛ بلكه معنی‌اش این است كه اكنون قصد پرسیدن سوال‌های زیادی را ندارید. به نیازهای افراد دیگر توجه كنید؛ برای اینكه امكان دارد ناآگاهانه مسائل مهمی ‌كه نیازمند توجه شما هستند را پوشیده نگه دارید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

سیاره بخت شما (ونوس) در تلاش است توجه شما را به سمت روابط دوستانه همیشگیتان هدایت كند، در حالیكه شما تلاش می‌كنید نیازهای خود را با نیازهای فرد دیگری هماهنگ كنید. اما امروز در حالیكه رویاهای شما با واقعیات زندگی روزمره‌تان منافات دارند، شما در برابر افكار مبهم از پا در می‌آیید. هنوز هم ممكن است حقایق مهمی‌ را از دست بدهید، بنابراین یک یا دو روز صبر كنید و بعد تصمیم نهایی خود را بگیرید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

در حال حاضر تصورات رویایی از تجربیات عملی جالب‌تر به نظر می‌رسند، اما این سخن بدین معنی نیست كه شما تلاش می‌كنید تا اتفاقی بیفتد. حتی اگر شما قبلا در دوستی‌هایتان ثابت قدم بوده باشید، ولی امروز دوست دارید عضو جدیدی را برای تفریح كردن معرفی كنید. متاسفانه بهتر است بعضی از رویاها را فراموش كنید، بنابراین قبل از اینكه افكارتان را با دیگران در میان بگذارید در موردش فكر كنید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

ممكن است امروز از شما بخواهند در مورد یک مشكل خانوادگی قضاوت كنید، اما شما دوست ندارید تنها كسی باشید كه این جور مواقع بهش نیاز دارند. این سخن بدین معنی نیست كه شما كار اشتباهی انجام داده‌اید، بلكه معنی‌اش این است كه شما به حس خود اطمینان ندارید و شاید خود شما هم از نصیحت‌های دوستان صمیمی‌تان سود ببرید. نظر دادن و كمک كردن به اشخاص دیگر می‌تواند مفید باشد، اما باید بدانید كه همه انسانها (حتی شما) دید كاملی نسبت به حقیقت ندارند. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

امروز یک سوء تفاهم كوچک بین شما و خواهر و یا برادرتان ممكن است شما را از مسیر اصلیتان منحرف كند و مجبور باشید انرژیتان را صرف حل كردن این مشكل بكنید. اگر شما خواهر و برادر ندارید ممكن است با یک دوست و یا با همسایه‌تان اختلاف پیدا كنید. یكی از روش‌های به حداقل رساندن مشكلات اجتناب از غیبت كردن است، چرا كه صحبتهای بی دلیل در مورد افراد دیگر زمینه مناسبی را برای شروع یک مشاجره و دعوا فراهم می‌كند. 

 

فال روزانه متولدین شهریور

شما امروز دید تازه‌ای نسبت به شغلتان پیدا كرده‌اید. شاید این تغییرات ذهنی شما در نتیجه سود مالی زیادی باشد كه در نتیجه كار سخت و زیاد حاصل شده است. هم اكنون شما ترجیح می‌دهید كه به خرید بروید و همین موضوع می‌تواند شما را برای بیشتر كار كردن مشتاق‌تر كند. انگیزه ها و محرک‌های شما هر چه كه باشند برایتان مفید و سازنده هستند چون باعث شده‌اند احساس بهتری پیدا كنید

 

فال روزانه متولدین مهر 

شما امروز خیلی پرمشغله هستید و زیاد از این موضوع راضی نیستید، اما اطرافیانتان هم فعالیتهای شما را محدود كرده‌اند و به شما فرصت زیاد كار كردن را نمی‌دهند. فراموش نكنید كه نگرش‌های شما به اندازه چیزهای دیگر می‌توانند در خوشبختیتان تاثیر داشته باشند. اگر شما شكایت كرده و غر بزنید مطمئنا روز خوبی نخواهید داشت. اما اگر انرژی‌های مثبت را جذب كنید و آن را به دوستانتان هم انتقال بدهید روزی بسیار خوب و عالی خواهید داشت. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

شور و اشتیاق شدید شما می‌تواند در روابطتان با یكی از همكاران یا با نامزدتان باعث بروز اختلاف شود. اما زیاد صحبت كردن در این مورد فقط تاثیر منفی می‌گذارد؛ مگر اینكه شما در جستجوی حقیقت و راستی باشید. مردم از این اخلاق شما كه خیلی راحت حرف می‌زنید و خیلی راحت هم قول می‌دهید خسته شده‌اند. فراموش نكنید كه نباید در مورد یک كار صحبت كنید بلكه فقط باید آن را انجام دهید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

حتی اگر شما از زندگی روزمره‌تان راضی هم هستید، با فكر كردن و تمركز كردن توانایی بهتر شدن را هم دارید. به جای اینكه بی هدف رویاپردازی كنید، در حالیكه با احتیاط افكارتان را به مسیری می‌كشانید كه تصاویر مثبتی را در ذهنتان می‌پروراند، آنها را تحت كنترل خود درآورید. شما همانگونه هستید كه خودتان فكر می‌كردید؛ بنابراین با تغییر دادن تصویرهایی كه نگرش شما را می‌سازند، روزهای بهتری داشته باشید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

امروز شما دلتان می‌خواهد ساعت‌های متمادی به خاطرات دوران كودكی خود فكر كرده و به آن دوران شیرین برگردید، اما شاید خودتان هم دقیقا نفهمید كه واقعا دنبال چه چیزی هستید! دیدگاه‌های شما معمولا در حال عوض شدن است، اما هنوز هم دوست ندارید دیدگاه جدید خود را به دیگران اعلام كنید. البته شما از قدرت متقاعد كردن خیلی بالایی برخوردارید؛ پس از این توانایی خود استفاده كنید و اصلا هم نترسید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

امروز برنامه ریزی كردن برای اهداف بلند مدت برایتان مشكل ساز خواهد بود، چرا كه زندگی شما در حال تغییر كردن است و شما نمی‌توانید دقیقا بفهمید كه چه چیزهایی برایتان مهم‌تر هستند. به جای اینكه با فكر كردن به مسائل حاشیه‌ای ذهن خود را منحرف كنید، فقط روی اتفاقاتی كه در زمان حال رخ می‌دهد تمركز كنید. اگر این گونه عمل كنید به همه كارهایتان خواهید رسید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

امروز ونوس زیبا برای شما مشكل ایجاد می‌كند؛ به خاطر اینكه این سیاره، سیاره بخت شما یعنی نپتون را كه در دوازدهمین خانه شما (خانه سرنوشت و تقدیر) قرار دارد، آشفته كرده است. امروز زندگی شما سرشار از عشق می‌شود و عنان اختیار را از شما می‌رباید. اما حتی اگر جذابیت‌های این فرد خیلی زیاد باشد، باز هم این رفتار شایسته شما نیست! شما می‌توانید با تمركز كردن بر جنبه‌های معنوی و نه شخصی آرزوهای خود، توانایی‌های خود را یک پله بالاتر ببرید.

 

منبع: میهن فال 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: