فال روزانه دوشنبه 12 شهریور 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه دوشنبه 12 شهریور 1397

فال روزانه امروز دوشنبه دوازدهم شهریور 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

شما امروز مجبورید حتی به مسائل خیلی جزئی هم توجه كنید، چرا كه در غیر این صورت زندگیتان آشفته و بی‌نظم می‌شود. اگر مهلتی برای كارهایتان در نظر گرفته شده خیلی مهم است كه به آن اهمیت بدهید؛ برای اینكه عدم توجه شما به این موضوع باعث می‌شود افراد زیر دستتان عمل شما را سوء تعبیر كنند. هم اكنون نباید با رئیس خود بحث كنید؛ فقط باید تا جایی كه می‌توانید به نحو احسن وظایف خود را انجام دهید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

شما امروز وسوسه شده‌اید از زیر كار فرار كنید و یا اینكه حداقل تا جایی كه امكان دارد كار كمتری انجام دهید. البته این سخن به معنی این نیست كه شما می‌خواهید كسی را گول بزنید؛ بلكه معنی این حرف این است كه شما وسوسه شده‌اید به جای انجام دادن وظایف شغلی، كاری لذت بخش‌تر انجام بدهید. اما شما خودتان هم می‌دانید كه جیم شدن از سر كار برایتان دردسرهایی به همراه دارد. پس به كارتان ادامه داده و از زندگیتان لذت ببرید، اما در این راه كسی را ناراحت نكنید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

شما امروز واقعا نیاز دارید كه به افراد خانواده‌تان و یا به یک دوست صمیمی‌ كمک كنید؛ حتی اگر این كار باعث شود از استراحت كردن صرف نظر كنید ولی نمی‌توانید به او جواب منفی بدهید. امروز حس وظیفه شناسی شما خیلی قوی است؛ بنابراین قبل از دادن جواب مثبت اصلا وقت نمی‌كنید در مورد جواب خود فكر كنید. اما هنوز هم كار درست این است كه قبل از دست به عمل زدن برای خود برنامه‌ریزی ثابتی دادشته باشید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

شما نباید فكر كنید كه امروز هم مثل دیروز روز آرامی ‌خواهد بود؛ برای اینكه ماه در حال حاضر به اورانوس نزدیک می‌شود و شما را غرق در افكار ناراحت كننده می‌كند. بعضی از ایده‌های جدید شما مهم هستند اما تا موقعی كه آنها را پرورش نداده‌اید، تبدیل به واقعیت نمی‌شوند. قبل از اینكه روزهای آرامی‌ كه در پیش رو دارید فرا برسند باید كاملا نسبت به كارهای كوچكی كه باید به اتمام برسانید آگاهی پیدا كنید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

فكر نكنید كه قادر به فهمیدن عكس العمل دیگران هستید. به جای اینكه كلماتتان را سبک و سنگین كنید آنها را به زبان بیاورید، اما طوری صحبت كنید كه مهربانی و انعطاف پذیریتان را به دوستانتان نشان دهید. آنها برای شنیدن حرف‌های شما بیش از اندازه از خودشان شور و شوق نشان می‌دهند، اما اگر بفهمند كه شما با آنها مخالفید به حرف‌هایتان اهمیتی نمی‌دهند. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

امروز شاید دیگران فكر كنند که شما در كارتان ناشی و دست و پا چلفتی هستید! در حالیكه شما كاملا به رفتار خود مسلط هستید و اصلا لازم نیست چیزی را تغییر دهید. حالا كه خورشید و بهرام در نشانه شما به هم ملحق شده‌اند شما باید بدانید كه قدرت استفاده كردن از توانایی‌هایتان را دارا هستید و می‌توانید به طور موثری روی اهداف آینده خود تمركز كنید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

شما دیشب خواب خیلی مهمی‌ دیده‌اید (از آن نوع خواب هایی كه تمام روز شما را به فكر وا می‌دارد). شما نسبت به این رویا خیلی حساسیت پیدا كرده‌اید ولی الان مجبورید كه در زمان حال حضور داشته باشید. پیام‌های مهمی ‌كه شما از ضمیر ناخودآگاه خود می‌گیرید می‌تواند جواب سوالاتی باشد كه مدت‌ها در جستجویش بودید. اما اگر در این راه مشكلات زیادی وجود داشته باشد، شما اصلا دوست ندارید كه این پیام‌ها را دریافت كنید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

اگر امروز یكی از دوستانتان، شما را به مهمانی دعوت كرد، حتی اگر نمی‌خواهید آنجا بروید و فكر می‌كنید بهتان خوش نمی‌گذرد، ولی دعوت او را قبول كنید. امروز ماه و بهرام در یازدهمین خانه‌تان (خانه کاری) قرار دارند و با وجود اینكه این مهمانی یک مهمانی خانوادگی است، اگر شما بروید و با دیگران ارتباط برقرار كنید ممكن است فرصت‌های كاری خوبی نصیبتان شود.  

 

فال روزانه متولدین آذر 

حالا كه بهرام و خورشید در دهمین خانه‌تان (خانه شغلی‌) قرار دارند، شما در محل كار خیلی تحت فشار واقع می‌شوید. شما فقط باید حواستان جمع باشد بیشتر از تواناییتان مسئولیت قبول نكنید. شما زمانی به بالاترین درجه موفقیت می‌رسید كه بتوانید با دقت كامل تا جایی كه امكان دارد بین تعهداتی كه می‌دهید و كارآیی خود توازن برقرار كنید.  

 

فال روزانه متولدین دی 

شاید شما این روزها دوست داشته باشید كه رابطه نزدیكتری با افراد خانواده‌تان داشته باشید. ممكن است شما فكر كنید كه در تصمیم گیری‌هایتان شكست خورده‌اید، برای اینكه زندگی طبق انتظارات شما پیش نمی‌رود. اما مقایسه كردن آرزوهای قبلی‌تان با واقعیت حاضر كار اشتباهی است؛ این دو مقوله كاملا با هم متفاوتند. زندگی كردن در زمان حال بهتر از سفر كردن در گذشته است. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

هم اكنون شما چنان شخصیت قوی و اعتماد به نفس فوق العاده‌ای دارید كه حتی اگر با مانع هم مواجه شوید اصلا از شكست نمی‌ترسید. شما وقت ندارید كه با فكر كردن به ناراحتی‌های پیشین، خودتان را اذیت كنید. هم اكنون شما باید كارهایی كه قبلا نیمه كاره انجام داده‌اید و كارهایی كه برای آینده در برنامه‌تان دارید را سر و سامان بدهید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

امروز اگر شریک كاریتان و یا رئیستان به تمام درخواست‌های شما جواب منفی بدهد اصلا برایتان خوشایند نیست. اولین اقدام شما این است كه برای رسیدن به خواسته‌هایتان بدون در نظر گرفتن اینكه آنها چقدر برای شما ارزش دارند، برایشان بجنگید. اما نباید در برابر مخالفان خود واكنش تند نشان دهید. شكیبایی پیشه كردن بهتر از نسنجیده رفتار كردن است.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: