فال روزانه یکشنبه 11 شهریور 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه یکشنبه 11 شهریور 1397

فال روزانه امروز یکشنبه یازدهم شهریور 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

شما نباید فكر كنید كه برج قوچ فقط مخصوص خود شماست. این ماه متعلق به افراد خیلی زیادی است! شما باید مدتی خودتان را فراموش كرده و برنامه‌های خود را برای روز دیگری بگذارید. در عوض توجه خود را روی كارهایی متمركز كنید كه می‌توانید برای خوشحال‌تر كردن دیگران برایشان انجام دهید. جالب اینجاست كه این محبت و مهربانی شما به خودتان باز خواهد گشت! 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

امروز ارتباط ماه با سیاره بخت شما (ونوس) برایتان روز خوبی را به همراه می‌آورد. اما اگر فقط به فكر نیازهای خودتان باشید شاید حس خوبی به شما دست ندهد. هم اكنون كمک كردن به دیگران می‌تواند یكی از راه‌های رسیدن به خوشبختی باشد. فقط با رویاها و آرزوهای خودتان زندگی نكنید، بلكه هر جا به شما نیاز داشتند از كمک كردن به دیگران غافل نشوید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

امروز وقتی كه همه چیز طبق میل شماست، روز خوب و جذابی برایتان پیش بینی می‌شود. دوستان و خانواده‌تان نیز با شما همراه و همدل هستند و این موضوع باعث خوشحالی شما می‌شود. حتی اگر در افق دید خود برنامه‌های جدی دارید، همه آنها را به روز دیگری موكول كنید. چونكه آنها فرار نمی‌كنند! فردا كه وقت بیشتری دارید می‌توانید به مسئولیت‌های خود طبق برنامه رسیدگی كنید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

امروز ماه و چندین سیاره دیگر در چهارمین خانه‌تان (خانه شرایط خانوادگی) حضور دارند. بهتر است كه در خانه بمانید و یا وقتتان را با افراد خانواده سپری كنید. شما اكنون قابلیت‌هایی دارید كه شما را تبدیل به میزبانی مهربان كرده است، بنابراین می‌توانید تعداد كمی‌از دوستانتان را دعوت كرده و بساط كباب را راه بیندازید! شما باید برای كسانی كه دوستشان دارید جوی صمیمی ‌درست كنید و در این كار چیزی را دریغ نكنید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

اگر امروز كسی شما را به مهمانی دعوت كرد، حواستان باشد كه دعوتش را قبول نكنید. برای اینكه سرتان حسابی شلوغ می‌شود. شما كارهای ناتمام زیادی دارید. در عین حال از نتایج كارتان هم راضی نبوده‌اید. به جای اینكه با این ور و آن ور رفتن و جان كندن وقتتان را تلف كنید، سعی كنید از دیگران هم برای انجام دادن وظایفتان كمک بگیرید. بیرون آمدن از زیر سلطه دیگران كار سختی است، اما در حال حاضر این كار عاقلانه‌ترین راه است.

 

فال روزانه متولدین شهریور 

شما امروز در عین حال كه نقش یک انسان اجتماعی را بازی می‌كنید، خیلی اهمیت دارد پاهایتان را روی زمین ثابت نگه دارید! امروز شما افسون زیبایی‌ها و جذابیت‌ها شده‌اید، اما نمی‌توانید از زیر بار مسئولیت‌های واجب و ضروری كه روی دوشتان سنگینی می‌كند فرار كنید. زمان كمی‌ را به فعالیت‌های جدی‌تر اختصاص دادن كار خوبی است، اما نباید زیاد به خودتان سخت بگیرید. برای اینكه زندگی آنقدرها هم كه شما فكر می‌كنید سخت نیست. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

امروز كه ماه و سه سیاره دیگر در نشانه شما فعال هستند، بهتر است منصف و بی‌طرف باقی بمانید. حتی اگر شما فكر می‌كنید كه احساسات خود را از دیگران مخفی كرده‌اید ولی آنها بالاخره فاش می‌شوند. با احساسات خود نجنگید؛ اگر برای پنهان كردن آنها بیهوده تلاش كنید، فقط انرژی‌تان را هدر داده‌اید. به جای تظاهر كردن سعی كنید كه خودتان باشید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

امروز شما دغدغه زیدی ندارید، اما نمی‌توانید به راحتی در مورد نگرانی‌های خود با دیگران صحبت كنید. دلیل این كارتان این است كه با وجود تمام مشكلاتی كه وجود دارد نمی‌خواهید مشكل جدیدی به وجود بیاید. با اینحال شما اطلاعات ارزشمندی دارید كه باید گفته شوند. فراموش نكنید حرفی كه شما می‌خواهید بزنید نمی‌تواند ایجاد آشوب و ناآرامی ‌كند، بلكه روش بیان شما ممكن است تاثیر نامناسبی برجا بگذارد. بدون اینكه از كسی خجالت بكشید بدون داشتن هیچ نوع چشم ‌داشتی از احساسات خود حرف بزنید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

امروز وقت گذرانی كردن با دوستانتان چیزی است كه شما واقعا به آن احتیاج دارید. خوشبختانه الان هم شرایط مهمانی رفتن و مهمانی گرفتن فراهم است. با وجود چهار سیاره در یازدهمین خانه شما كه تشكیل یک گروه داده‌اند، اطراف شما از افراد هم فكر خودتان احاطه شده است. پس به افراد گروه ملحق شوید؛ راه حل‌هایی كه آنها در ذهنشان دارند ممكن است از راه حل‌های شما بسیار بهتر باشند ولی ابتدا اینگونه به نظر نرسند. 

 

فال روزانه متولدین دی 

با وجود اینكه امروز، روز استراحت شماست، شما می‌توانید احترامی‌ كه دوستان و خانواده برایتان قائلند را در چشمان آنها ببینید. از نظر آنها شما قادر هستید هر كاری انجام دهید و می‌توانید موقعیت خود را در اجتماع تثبیت كنید. شما خیلی دوست دارید از بودن در جمع آنها لذت ببرید ولی اهداف خیلی جدی در سرتان دارید و باید به روابطی بیشتر توجه كنید كه شما را به اهدافتان نزدیک‌تر كند. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

شما امروز مجبور نخواهید شد با ناراحتی‌های جدی دست و پنجه نرم كنید اما آنها در پس زمینه وجود دارند. از نظر معنوی شما حس و حال خوبی دارید؛ برای اینكه می‌توانید خوشی‌های خود را با دیگران سهیم شوید. اما نباید دوباره این كار را انجام دهید. شما باید محدودیت‌های خود را نیز قبول كنید و این موضوع در حین تفریح كردن امنیت شما را تضمین می‌كند. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

امروز شما سعی می‌كنید تا جایی كه امكان دارد با كمک دیگران به مقصود خود برسید اما نیازهای شما برایتان دردسرساز نیز خواهند بود؛ چرا كه اگر آنهایی كه به شما كمک كرده‌اند هر خواسته بدون دلیلی هم از شما داشتند مجبور می‌شوید به آنها كمک كنید. نگران نباشید؛ شما باید قبل از اینكه خودتان را در اختیار دیگران قرار بدهید، مرزهایی برای خود تعیین كنید.

 

منبع: میهن فال 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: