فال روزانه جمعه 2 شهریور 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه جمعه 2 شهریور 1397

فال روزانه امروز جمعه دوم شهریور 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

شما امروز حین بحث كردن می‌توانید با پیش كشیدن و نشان دادن حقایق كاری كنید كه مخالفانتان راه خود را بگیرند و به خانه‌شان بروند! اما شاید ندانید كه كی باید دست از این كار بردارید. حتی اگر مدت زمان زیادی نباشد كه شما شریكی دارید كه با او به بحث و مناظره می‌پردازید، به واسطه هوش و ذكاوت خود می‌توانید بحث را هدایت كنید. اگر از این بحث و گفتگو چیزی عایدتان شود كه خیلی عالی است! ولی اگر اینگونه نباشد بهتر است به این گفتگو خاتمه داده و به دنبال كار خود بروید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

زمان منطقی فكر كردن دیگر تمام شده است. همین الان تمام وظایف خود را فراموش كنید و كار خیلی جالبی انجام دهید كه تا به حال انجام نداده بودید. هر كاری كه باشد فرقی نمی‌كند مثل بازی اسكیت، رقصیدن و یا غذا خوردن در یک رستوران جدید؛ فقط از خانه بیرون رفته و این كار را بكنید. امروز قانون برای شما این است: اگر كاری كه می‌خواهید انجام دهید به كسی صدمه نمی‌زند و شما را هم خوشحال می‌كند پس حتما آن كار را بكنید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

شما امروز بر سر دو راهی قرار می‌گیرید. از یک طرف شما می‌خواهید كار خاصی انجام دهید؛ شما كارهای عقب افتاده زیادی برای انجام دادن دارید و شور و هیجان شما می‌تواند تبدیل به عصبانیت شدید شود. از طرف دیگر اگر كمی ‌تلاش كنید محیط امن و آرامی‌ برای خود درست كنید، عجیب اینكه احساس خواهید كرد بیشتر از خلوت و محیط دنج خود جدا افتاده‌اید. اما الان نباید نگران این باشید كه چه راهی را انتخاب كنید؛ فقط ببینید كه طالع شما چیست و سرنوشت شما را به چه مسیری هدایت می‌كند. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

امروز عكس العمل استرس زای شما قابل پیشگویی است. شرایط دشواری به وجود آمده ولی با وارد شدن به اینترنت و با وجود یافته‌های جدیدی كه در اینترنت وجود دارد می‌توانید این شریط را بهتر كنید. اما حالا كه شما كار دیگری انجام داده‌اید، ممكن است خیلی به مانع برخورد كنید. اما اگر دیدید كه تمام فكر و ذكر شما مشغول شدن با سرگرمی‌های دیجیتالی شده، از اینترنت بیرون بیایید و كار دیگری انجام دهید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

شما افكار ارزشمندی در ذهن خود دارید، اما واقعا برای تصمیمات اخیر خود هیچ دلیل و مناسبت خاصی ندارید. اما شما احساس می‌كنید در محدودیت‌های مالی خود كمی‌ گیر افتاده‌اید، ولی سعی نكنید تمام حساب‌های خود را خرج كنید. شما دنبال یک راه حل می‌گردید و می‌خواهید همین الان هم آن را پیدا كنید. متاسفانه عجله به خرج دادن هیچ كمكی نمی‌كند. به آرامی‌ و با احتیاط حركت كردن اگرچه زیاد جالب نیست ولی مطمئن باشید که سازنده‌تر است. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

یک دوست، شریک و یا همكار می‌تواند امروز حال و روز شما را از این رو به آن رو كند، وقتی كه او چنین كاری انجام می‌دهد، در چشمان شما فقط حماقت دیده می‌شود. اما نباید در مورد دیگران زود قضاوت كنید. امروز اطرافیان شما می‌خواهند كه آزاد باشند و همین موضوع می‌تواند منجر به چنین رفتارهای نابخردانه‌ای شود. اما نباید سعی كنید كه رفتار مقتدرانه‌ای داشته باشید، برای اینكه احتمالا فقط حامی ‌و پشتیبانتان را از خود دور می‌كنید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

امروز سیاره بخت شما، یعنی ونوس، تحت گرما و حرارت اورانوس واقع شده و شما مجذوب انسان‌ها، مكان‌ها و كارهای عجیب و غیر عادی شده‌اید. حالا شما دوست ندارید كاری شبیه كارهای قبلیتان انجام دهید، بنابراین می‌خواهید با فردی ارتباط برقرار كنید كه با تمام افرادی كه قبلا در زندگیتان بوده‌اند فرق داشته باشد و با این كار می‌خواهید شانس خود را امتحان كنید. به حرف‌هایی كه دیگران بهتان می‌زنند اصلا گوش ندهید؛ فقط به راه خود ادامه دهید و هر كاری كه دلتان می‌خواهد انجام دهید! 

 

فال روزانه متولدین آبان 

امروز دوستان و همكارانتان خیلی شما را آشفته‌ كرده‌اند. بنابراین شما ترجیح می‌دهید كه برای خود مرزهایی تعیین كرده و زیاد به آنها نزدیک نشوید. اما این عكس العمل شما تجربه جدیدی برایتان به همراه خواهد داشت كه حس كنجكاویتان فوق‌العاده تحریک خواهد شد و شما نمی‌توانید آن را متوقف كنید. در نهایت شما چه بخواهید چه نخواهید مجبور می‌شوید ایده‌های عجیب خود را دنبال كنید! 

 

فال روزانه متولدین آذر 

حتی اگر شما خودتان هم كارهای انجام نشده‌ای داشته باشید ولی امروز در خانه‌تان مشكلی پیش می‌آید كه باید به آن رسیدگی كنید. ممکن است اتفاقی كه اصلا انتظارش را نداشتید تمام برنامه‌های شما را تحت تاثیر خود قرار دهد. اما نگران برنامه‌ریزی‌های قبلی خود نباشید، چرا كه با یک تلفن و یا سپردن به یک نفر مطمئن می‌توانید آنها را تغییر دهید. در عوض بدون اینكه پیش‌بینی كنید به كجا می‌روید، به دنبال ناشناخته‌ها بروید. البته كمی‌ احتیاط و عدم اعتماد هم چیز خوبی است. 

 

فال روزانه متولدین دی 

حالا كه خورشید در نهمین خانه شما یعنی خانه حوادث و خطرات قرار گرفته، شما نیز خیلی ماجراجو شده‌اید. ونوس و عطارد نیز هر دو در نهمین خانه شما كه به سفر رفتن نیز ارتباط دارد قرار گرفته‌اند، بنابراین شما می‌توانید خودتان را برای یک مسافرت آماده كنید. اما ممكن است در لحظه آخر مشكلی پیش بیاید كه نقشه‌های شما را بر باد بدهد. اگر این اتفاق افتاد سعی نكنید همه چیز را با هم داشته باشید. وگرنه تمام انرژی و توان خود را هدر خواهید داد. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

گاهی اوقات شما زیاد دوست ندارید در جمع حاضر شوید، برای اینكه به جای جلب توجه كردن بیشتر به نتیجه كارتان اهمیت می‌دهید. با وجود این حالا كمی‌ تغییر كرده‌اید. شما می‌خواهید كارهای زیادی انجام دهید (برای انجام دادن این كارها توانایی كافی نیز دارید) اما شما به كیفیت كارتان زیاد اهمیت نمی‌دهید و می‌توانید جلوی دیگران هم این كارها را انجام دهید. قبل از اینكه تصمیمی‌ بگیرید در موردش خوب فكر كنید، برای اینكه جلب توجه كردن و مورد توجه دیگران قرار گرفتن كاملا شما را راضی نخواهد كرد. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

اگر شما تازگی‌ها با كسی دوست شده‌اید، ممكن است امروز كمی ‌با هم اختلاف پیدا كنید. مشكلاتی كه برایتان به وجود آمده در حدی است كه شما آرزو می‌كردید كاش جور دیگری رفتار كرده بودید و حالا نمی‌توانید درست تصمیم بگیرید كه آیا به رابطه خود ادامه بدهید یا نه! البته در حال حاضر بهتر است به جای صحبت كردن در مورد این موضوع تصمیمی‌ عاقلانه بگیرید.

 

منبع: میهن فال 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: