فال روزانه چهارشنبه 31 مرداد 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه چهارشنبه 31 مرداد 1397

فال روزانه امروز چهارشنبه سی و یکم مرداد 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز شما احساس می‌كنید به شدت به دنبال آروزهای قلبی خود كشیده می‌شوید و در جستجوی زمانی برای تفریح و تجدید قوا هستید، اما هر چقدر كه جلوتر می‌روید نسبت به كارتان نیز جدی‌تر می‌شوید. تا وقتی كه به اوج ناراحتی نرسیده و برای تمام كردن كارهای ناتمام‌تان تصمیم جدی نگرفته‌اید، نمی‌دانید كه چه كارهایی باید انجام دهید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

معمولا مشكلات خانوادگی باعث ناراحتی‌تان می‌شوند ولی شما امروز می‌توانید با این مساله كنار بیایید؛ چرا كه احساس می‌كنید می‌توانید در مورد آنچه كه در ذهنتان می‌گذرد صحبت كنید و دیگران هم به حرف شما گوش می‌دهند. وقتی یک گفتگوی آرام و منطقی می‌تواند موثر واقع شود و همین طور اسباب ناراحتی شما را فراهم نمی‌كند، دیگر لازم نیست با حرص و جوش خوردن انرژی‌تان را هدر دهید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

امروز شما آنقدر به توانایی‌های خود مطمئنید كه می‌دانید حتما به رویاهای خود می‌رسید و دیگران هم شیفته این خصلت شما شده‌اند. با وجود اینكه شما توانایی این را دارید كه قبل از برنامه‌ریزی كردن دست به كار شوید ولی این نوع كار كردن با خصلت فكورانه شما كه امروز هم خیلی برجسته است تناقض دارد. شما نباید این تجزیه و تحلیل هوشمندانه را نادیده بگیرید. برای اینكه حتی بعد از اینكه دست به عمل زدید می‌تواند به شما كمک كند که تیرتان را به هدف بزنید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

امروز شما خیلی پر انرژی نیستید، برای اینكه زیاد مورد توجه واقع نشده‌اید. اما احتمالا موفقیت‌های مهمی‌ كسب خواهید كرد. شما آنقدر توانایی دارید كه بدانید دقیقا چه حرف‌هایی می‌خواهید بزنید و حتی این گونه به نظر می‌رسد كه توانایی خواندن فكر دیگران را هم دارید. ذهن شما قابلیت های خیلی بالایی دارد و بنابراین زود قضاوت كرده و عجولانه تصمیم‌گیری می‌كنید و به نظر می‌رسد كه اطلاعات زیادی دارید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

شما امروز می‌ترسید كه سفره دل خود را باز كنید؛ برای اینكه ممكن است خاطرات قدیمی‌ خود را به یاد بیاورید كه این موضوع ناراحتتان می‌كند. اما زیاد سعی نكنید كه آسیب پذیریتان را پنهان كنید. صحبت كردن در مورد این موضوع اگرچه یادآور خاطرات قدیمی ‌و ناراحت كننده است ولی شما را آرام می‌كند. پس به یكی از دوستانتان كه خیلی بهش اطمینان دارید بگویید كه دقیقا چه احساسی دارید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

شاید شما امروز نتوانید از زیر بار مسئولیت‌هایتان شانه خالی كنید اما بهتر است كه حداقل كاری را كه می‌توانید انجام دهید و بقیه روز را به استراحت بگذرانید. در حال حاضر واقعا چیزی وجود ندارد كه شما بخواهید آن را اصلاح كنید. توجه كردن به خود و استراحت كردن، از اینكه خودتان را تحت فشار قرار بدهید برایتان مفیدتر خواهد بود. برای تمام كردن كارهایتان فردا هم زمان كافی خواهید داشت. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

هم اكنون شما نمی‌توانید به راحتی روی دیگران حساب كنید، چرا كه به نظر می‌رسد همه آنها دمدمی‌ مزاج شده‌اند و نمی‌شود بهشان اطمینان كرد. از طرف دیگر شما احساس می‌كنید كه می‌توانید زندگی خود را متعادل نگه دارید. اما شما مشكلاتی هم دارید، اینكه نمی‌خواهید با بعضی از مسائل روبرو شوید. ولی اگر همین الان به سرعت مشكلات خود را حل كنید خیلی راحت‌تر است تا اینكه صبر كنید ببینید روزهای آینده چه اتفاقی می‌افتد. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

ممكن است شما امروز حوصله رویارویی با تنش‌ها را نداشته باشید. هر چقدر رابطه شما با فردی كه دوستش دارید صمیمی‌تر می‌شود، شما بیشتر ازش فاصله می‌گیرید. شاید ترس‌های شما توجیهی برای این كار باشد. شاید این فرد شما را نپذیرد و یا ممكن است شما از برقراری این ارتباط خوشحال نمی‌شوید. اما به یاد داشته باشید نگرانی‌های شما بر پایه تجربیات قبلی و نیز مواردی هستند كه اخیرا اتفاق افتاده‌اند. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

دوستان شما افراد بسیار خوبی هستند اما گاهی اوقات وقتی كه آنها با شما مخالفت می‌كنند، شما عصبانی می‌شوید. متاسفانه وقتی كه عقاید آنها با شما متفاوت است، معمولا از ادامه دادن بحث با آنها خودداری می‌كنید. اما امروز اینگونه نیستید. حتی اگر وسوسه شوید كه این كار را انجام دهید، به یاد داشته باشید اگر هیچ كس خودش را عوض نكند، هیچ مشكلی حل نخواهد شد. 

 

فال روزانه متولدین دی 

امروز شما احساس می‌كنید كه پیشامدهایی كه رخ داده كمی‌ از حیطه كنترلتان خارج است. این سخن بدین منظور نیست كه اتفاق بدی افتاده است؛ بلكه شما وقتی كنترل اوضاع از دستتان خارج می‌شود ناراحت می‌شوید. ولی امروز اتفاقات زیادی رخ داده كه به نفع شماست، بنابراین بهتر است خودتان را به دست سرنوشت سپرده و لذت ببرید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

اگر شما هر نوع مشكلی چه كاری و چه شخصی داشته باشید، درهای خوشبختی خیلی زود به رویتان بسته می‌شود. چون كه امروز آخرین روزی است كه خورشید هفتمین خانه شما، یعنی خانه مربوط به اطرافیانتان را ملاقات می‌كند. بنابراین شما فقط امروز فرصت دارید تا هر ناراحتی و مشكلی كه دارید را مطرح كنید. پس حالا كه شانس به شما رو كرده فرصت را از دست ندهید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

امروز اصلا وقت خوبی برای صحبت كردن در مورد برنامه‌هایتان با رئیس و یا همكارانتان نیست، چرا كه شما امروز نمی‌توانید خوب مقصود خود را بیان كنید. اگر شما مدتی صبر كنید خودتان می‌فهمید كه از چه كلماتی باید استفاده كنید. اما نباید حین صحبت كردن زیاد هیجان زده شوید وگرنه قدرت تاثیر گذاری خود را از دست می‌دهید. افكار خود را به دقت هدایت كنید و نگذارید حواستان پرت شود.

 

منبع: میهن فال 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: