فال روزانه سه شنبه 30 مرداد 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه سه شنبه 30 مرداد 1397

فال روزانه امروز سه شنبه سی ام مرداد 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

وقتی که شما در خفا به جستجو و کاوش مشغول می‌شوید، مسائل احساسی خودشان را نشان می دهند. شما معمولا برای اینکه در موقعیتی قرار نگیرید که احساس ضعیف بودن بکنید روش خود را عوض نمی کنید. چون شما ترجیح می دهید با مشکلاتی برخورد کنید که خیلی سریع بتوانید آنها را حل کنید. اکنون اصلا لزومی ندارد چیزی را ثابت کنید؛ فقط با وضعیت دشواری که برایتان پیش آمده واقع بینانه تر رفتار کنید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

امروز اطرافیانتان می توانند با شما بیش از حد احساس نزدیکی کنند تا جایی که آنها به راحتی احساساتشان را برای شما بازگو می کنند و این موضوع تا حدی شما را ناراحت کرده است. شما ترجیح می دهید که از هیجان دوری کنید اما این صحبتها به طور ناگهانی شروع می شوند و خیلی سریع هم تشدید می شوند. اکنون ونوس سیاره بخت شما در جستجوی لذتهای ساده است اما به نظر می رسد که اگر شما هیچ کاری انجام ندهید گرفتاری ها کمتر شود. نشان دادن علاقه خود به آنها می تواند در رفع گرفتاری هایتان موثر باشد. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

الان زمان این رسیده که شما شیوه ارتباطی جدیدی مثل سکوت کردن را برگزینید. متاسفانه ساکت بودن همیشه برای شما کار سختی بوده و امروز هم هیچ استثنایی وجود ندارد و اکنون هم هر چقدر که شما بیشتر حرف بزنید احساساتتان لجام گسیخته تر می شوند؛ برای اینکه آرزوها وقتی که افشا شوند با مانع مواجه می شوند. در این جور مواقع نباید شکست و ناکامی های خودتان را به گردن دیگران بیندازید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

در حال حاضر عطارد اندیشمند در نشانه شما قرار گرفته و شما هم بیشتر از همیشه به فکر فرو می روید؛ اما امروز کمی هم وسوسه شده اید تا ایده های خودتان را با یک نفر دیگر در میان بگذارید. اگر شما به برداشت های خودتان اطمینان دارید ولی از ترس اینکه به آروزهای قلبیتان بی اعتنایی شود شاید نخواهید در حین صحبت آسیب پذیری خود را نشان دهید. هیچ چیزی را نباید به زور به دست بیاورید مگر اینکه اتفاقاتی که رخ می دهد کاملا برایتان خوشایند باشد. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

درخواست کمک کردن از دوست و یا نامزدتان برای چیزهایی که می خواهید به دست بیاورید از اینکه خودتان این کار را انجام دهید بیشتر بر آشفتگی اوضاع دامن می زند. البته پنهان کردن احساستان هم باعث نارضایتی شما می شود. به یاد داشته باشید هیچ چیز به اندازه رضایت داشتن و شاد بودن شما اهمیت ندارد. اگر نیاز شما برای شاد بودن ارضا شود می توانید رابطه ای صمیمانه و عمیق با یک شخص به خصوص برقرار کنید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

امروز برای شما راحت تر است که در مورد احساساتتان صحبت کنید، اما این بدین معنی نیست که دیگران هم به چیزهایی که شما می گویید علاقه نشان خواهند داد. شما خیلی سخت گیر و دقیق هستید و وقتی خواسته های احساسی شما وارد قلمرو نا آشنایی می شوند، این اتفاق می تواند برای یکی از کسانی که به شما نزدیک است تهدید آمیز باشد. نیازی نیست که هر رازی را پیش خود نگه دارید، اما آگاهی داشتن نسبت به شیوه بیان خود می تواند یک گفتگوی سخت و پیچیده را ملایم تر کند. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

امروز ونوس (سیاره بخت شما) به شما اجازه نمی دهد که به راحتی استراحت کنید، برای اینکه پلوتو قدرت طلب به فکر برنامه های خودش است. امروز شما مجبور شده اید اهدافی را که فقط بر پایه خواسته های خود و خودخواهانه بوده اند را رها کنید و اهدافی نوع دوستانه تر را جایگزین آنها کنید. به این پیش آمد به عنوان یک شکست نگاه کنید. در عوض فکر کنید ببینید که چه کارهای مفیدی می توانید برای دیگران انجام دهید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

ماه دوباره به نشانه شما بازگشته و احساسات شما را تشدید می کند. اما در حالی که حالتهای شما در طول روز تغییر می کنند، برای شما سخت است که بفهمید دقیقا دنبال چه چیزی هستید. به علاوه در حالی که ونوس جذاب، پلوتوی پرشور را آشفته کرده است، توانایی شما برای تمرکز کردن نیز تقلیل یافته است. مهم نیست که شما چقدر تلاش می کنید تا آروزهایتان را با امکاناتی که دارید مطابقت دهید، چون که هنوز یک چیزی کم است. نا امید نشوید برای اینکه آخر هفته گزینه های عملی پیش روی شما قرار می گیرند. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

امروز شما می خواهید که همه چیز راحت و واضح باشد، اما شاید به سمت گفتگوهای احساسی سوق داده شوید که مشکلاتی را که مربوط به افردی هستند که شما نسبت بهشان مسئولیت دارید تشدید می کند. شاید شما در مبارزه اخیر تسلیم شده باشید، اما اکنون می خواهید بخشی از قدرتهای از دست رفته‌تان را دوباره به دست آورید. به جای دست و پنجه نرم کردن با دیگران سعی کنید با انجام دادن کارهایی که از نظر اخلاقی درست هستند و بدون اینکه شخص دیگری را ناراحت کنید منافع خود را بیشتر کنید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

تلاش برای دوباره به دست آوردن خویشتن داری خود یک نشانه مثبت است، بخصوص اگر شما این هفته با مشکلات ارتباطی مهمی برخورد کرده باشید. اگرچه شما فکر می کنید الان باید به گذشته خود برگردید، اما این کار به اندازه ای که شما فکر می کنید ساده نیست. کار کردن با دیگران و تایید کردن آرزوهای مختلف آنها کمی اوضاع شما را پیچیده می کند، اما شما نمی توانید بدون کمک آنها پیشرفت کنید. آرام تر حرکت کنید و هم به خودتان و هم به آنها توجه کنید، شما برای قضاوت کردن در مورد مسائل احساسی جدیدتان وقت زیادی دارید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

شما تا حدی نسبت به راهی که در حرفه خود می خواهید برگزینید نامطمئن هستید، برای اینکه رویاهای شما که در ظاهر حقیقی به نظر می رسند، در واقع غیر قابل دسترس هستند. هنگامی که شما چیزهایی را که می خواهید در زندگی داشته باشید اما در زمان حال آنها را ندارید می شمارید، تا حدودی احساس افسردگی پیدا خواهید کرد. زیاد به خودتان و دیگران سخت نگیرید؛ واقع بینی مهم است، اما بدبینی ابدا شما را به هیچ هدفی نمی رساند. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

امروز شما برنامه جدیدی دارید، اما وسوسه شده اید که با دیگران هم در مورد برنامه‌هایتان مشورت کنید. به جای اینکه نیازهای خود را بر پایه خواسته‌های دیگران سازمان دهی کنید، فقط به این فکر کنید که چه چیزی در طول روز شما را خوشحال می کند. سعی کنید خودتان را در موقعیتهایی قرار ندهید که اضطراب شما بیشتر شود.

 

منبع: میهن فال 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: