فال روزانه پنجشنبه 11 مرداد 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه پنجشنبه 11 مرداد 1397

فال روزانه امروز پنجشنبه یازدهم مرداد 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

با توجه به اینكه در پنجمین خانه شما كه با خودجوش بودن ارتباط دارد كسوف دیده می شود، دیگر نیازی نیست كه خلاقیت و تواناییهای خود را كتمان كنید. اگر شما منتظر فرصتی بودید تا پروژه جدیدی را شروع كنید، تا تنور داغ است این كار را بكنید. اما فراموش نكنید هر قولی كه دادید باید با رضایت خاطر به آن عمل كنید. اگر از انجام دادنش لذت نمی برید، پس كار دیگری انجام دهید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

در حالیكه در چهارمین خانه شما كسوف رخ داده، شما نیز در موقعیت بی ثباتی قرار دارید. با وجود اینكه شما می توانید خاطر جمعی خود را نشان دهید، اما به اندازه‌ای كه دیگران فكر می كنند تامین نیستید. حتی اگر احساس می كنید كه دوستان نزدیک و خانواده‌تان از تلاشهای شما پشتیبانی می كنند، ولی اكنون اتفاقاتی افتاده كه شما واقعا نمی دانید می توانید روی آنها حساب كنید یا نه! درنهایت شما نمی توانید جواب این سوال خود را از شخص دیگری بپرسید، بلكه فقط باید از خود آنها سوال كنید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

اگر امروز برنامه های شما به دلیل خستگی بیش از حدتان به هم خورده، این اتفاق می تواند برای شما در بردارنده یک پیام باشد و به شما یادآوری كند كه آرام تر كار كنید. در سومین خانه شما كسوف رخ داده و می تواند بر روابط شما با نزدیكانتان تاثیر مستقیم بگذارد. اگر به تازگی یک حادثه خیلی بی اهمیت تبدیل به مشكلی جدی شده نباید با بدبینی به آن دامن بزنید. انرژی های مثبت شما می تواند همه چیز را به حالت اول برگرداند. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

امروز در دومین خانه شما كه مربوط به مسائل شخصی شماست كسوف رخ داده و لازم است كه روش پول خرج كردن خود را تغییر دهید. شما از یک سو دوست دارید طوری پول خرج كنید كه همیشه مقداری پس انداز داشته باشید، ولی از سوی دیگر شما همیشه در این ماه وسوسه می شوید كه با دوستانتان همراه شده و همراه آنها ولخرجی كنید كه البته باید بدانید این كار  باعث خوشبختی شما در آینده نخواهد شد و باید آینده خود را نیز در نظر داشته باشید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

امروز در نشانه شما كسوف رخ داده و این اتفاق برای شما مثل شروع شدن یک سال جدید است. بنابراین وقت بسیار مناسبی برای تهیه كردن لیست از اهدافتان می باشد. اما فقط نوشتن آنها كافی نیست، بلكه فعالیتهای شما نیز باید به گونه ای باشد كه شما را به سمت آنها ببرد. چیزهایی را كه می خواهید بهشان برسید در ذهنتان مجسم كنید و با افرادی ارتباط برقرار كنید كه شما را در رسیدن به اهدافتان ثابت قدم تر كنند. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

شما امروز به یک دوراهی رسیده اید كه فهم و بینشتان به شما چیزی می گویند ولی شما كار دیگری انجام می دهید. گاهی اوقات شما با موفقیت می توانید بعضی از رفتارهایتان را وقتی كه با آن چیزی كه شما می دانید بهترین رفتار است مغایرت دارند، با دلایل منطقی توجیه كنید. با وجود این شما امروز سعی می كنید بفهمید چگونه اعتقاداتتان می توانند بر كارتان تاثیر مثبتی بگذارند. پس نباید نگران این باشید كه دیگران از شما قدردانی كنند. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

امروز در یازدهیمن خانه شما كسوف رخ داده و در برنامه كاری شما تغییراتی رخ داده است. برنامه ریزی كردن برای فعالیتهای اجتماعی آینده‌تان به شما این امكان را می دهد كه آرامش بیشتری داشته و شادتر باشید. اما شما در آخرین لحظه تصمیم می گیرید كه آزادانه عمل كنید. البته انجام دادن وظایفتان در درجه اول اهمیت قرار دارد، اما وقت گذرانی با دوستان وقتی كه بالاخره شروع به كار كردید واقعا می تواند به شما كمک كند روز پربارتری داشته باشید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

امروز در دهمین خانه شما كه مربوط به روابط اجتماعی شما می شود كسوف رخ داده و برایتان سخت است كه احساساتتان را برای مدت زمان زیادی پنهان نگه دارید. صحبت نكردن در مورد آسیب پذیریهای خود یک چیز است، اما احساس اینكه نمی توانید در مورد چیزهایی كه برایتان مهمند صحبت كنید چیز دیگری است. پس جلو بروید و حرفهایی كه باید گفته شوند را بگویید، اما حواستان باشد كه بعد از گفتن این حرفها چه كارهایی می خواهید انجام دهید. دلیلی برای شرمندگی و خجالت وجود ندارد. نگرشهای منفی می توانند خیلی سریع به خود شما برگردند. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

شما امروز در بین خانواده و دوستانتان جنجالی به پا كرده اید برای اینكه می خواهید آنها بدانند كه شما در مورد یك مسئله خاص چه احساسی دارید. اگرچه ممكن است شما امروز نسبت به همیشه خودرأی تر باشید، ولی عاقلانه تر است كه تفكراتتان را با دیگران در میان نگذارید. اگر شما می خواهید ایده هایتان را به مرحله اجرا بگذارید، اگر آنها را خیلی زود و سریع برای دیگران افشا كنید به نتیجه نخواهید رسید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

در یک رابطه خیلی صمیممی و دوستانه اگر یكی از طرفین صداقت و درستكاری نداشته باشد، مشكلات خیلی زیادی به وجود می آید. امروز در هشتمین خانه شما كسوف رخ داده و شما وسوسه شده اید كه در مورد احساسات خود با كسی صحبت نكنید. با وجود اینكه در مسائل عاطفیتان مشكلاتی به وجود آمده، اگر شما بتوانید آنها را مطرح كنید می توانید خیلی سریع از این مرحله گذر كنید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

امروز در هشتمین خانه شما مربوط به همكارانتان كسوف رخ داده و آنها امروز خیلی فعال و پر انرژی هستند. مقاوت كردن در برابر اطرافینتان می تواند منجر به یک بحث شدید شود و اگر این سرسختی ادامه پیدا كند نتایج بدی به همراه خواهد داشت. اما شما بیشتر با خودتان لجبازی می كنید. به جای اینكه مسائل غیر قابل حل را به حال خود واگذار كنید، سعی كنید از آنها چیزی بیاموزید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

امروز به فعالیتهای بدنی خود بیشتر توجه كنید، برای اینكه ماه در ششمین خانه شما قرار دارد و این خانه مربوط به سلامتی و عادتهای روزمره شما می باشد. فراموش نكنید كه كوچكترین مساله جزئی و بی اهمیت مربوط به فعالیتهای روزانه‌تان می تواند تاثیر مستقیمی بر زندگی شما و احساستان نسبت به زندگی داشته باشند. هر روز فقط كارهایی را انجام دهید كه از عهده انجام دادنش بر می آیید. رژیم غذایی و تمرینات ورزشی خود را تا حدی تغییر دهید تا سلامتیتان تضمین شود.

 

منبع: میهن فال 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: