فال روزانه سه شنبه 9 مرداد 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه سه شنبه 9 مرداد 1397

فال روزانه امروز سه شنبه نهم مرداد 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردين 

شما امروز بى‌نهايت خوش بين هستيد و حتى براى يک لحظه مى‌توانيد به خودتان بقبولانيد كه همه چيز عالى است. اما شما مسائل و مشكلات حل نشده‌اى هم داريد كه مربوط به گذشته‌تان هستند. به جاى اينكه وانمود كنيد كه هميشه در زمان حال زندگی مى‌كنيد با صحبت كردن در مورد موضوعاتى كه شما را به دردسر انداخته‌اند آسيب پذيرى خود را نشان دهيد. شما از نتايج اين گفتگوها شگفت زده خواهيد شد. 

 

فال روزانه متولدین ارديبهشت 

شما امروز خيلى پرمشغله هستيد و زياد از اين موضوع راضى نيستيد، اما اطرافيانتان هم فعاليتهاى شما را محدود كرده‌اند و به شما فرصت زياد كار كردن را نمى‌دهند. فراموش نكنيد كه نگرش‌هاى شما به اندازه چيزهاى ديگر مى‌توانند در خوشبختی‌تان تاثير داشته باشند. اگر شما شكايت كرده و غر بزنيد مطمئنا روز خوبى نخواهيد داشت. اما اگر انرژى‌هاى مثبت را جذب كنيد و آن را به دوستانتان هم انتقال بدهيد روزى بسيار خوب و عالى خواهيد داشت. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

اگر حوادث غير منتظره‌اى در محل كارتان روى داده و تقاضاهاى زيادى از شما مى شود واقعا مهم نيست كه شما چه احساسى داريد. هنوز هم لازم است رقابت و عملكرد خود را به خوبى نشان بدهيد. اما شما نمى‌توانيد حدس بزنيد كه تمام كردن كارهايتان چقدر طول خواهد كشيد، بنابراين بهتر است هرچه زودتر كارتان را شروع كنيد. اگر شما بيشتر از حد لازم صبر كنيد، نمى‌توانيد از استعدادهاى خارق العاده‌تان به نحو مطلوب استفاده كنيد. 

 

فال روزانه متولدین تير 

امروز كه ماه در نشانه شما قرار گرفته، نسبت به هميشه سرحال‌تر هستيد، اما زياد مشتاق نيستيد كه ديگران بفهمند كه چه احساسی داريد. اما اين موضوع می‌تواند يک گسستگى بين تفكرات منطقی و احساسات قلبى شما ايجاد كند. سعى نكنيد كه ديگران را هم درگير اين كشكمش‌های درونى خودتان بكنيد، براي اينكه آنها نمى‌توانند هيچ كمكى به شما بكنند. حتي اگر شما تصميم گرفته ايد كه احساساتتان به صورت محرمانه و خصوصى باقى بمانند، ولي بايد بيشتر بهشان توجه كنيد. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

گاهى اوقات وقتى كه شما در كارى موفق مى شويد برايتان سخت است كه خودتان را كنترل كرده و احساساتتان را ابراز نكنيد، با وجود اين زمانى كه شما از نظر احساسى ضربه مى‌خوريد توانايى انجام اين كار را داريد. به ياد داشته باشيد حالا كه احساسات شما شكننده و حساس هستند، اگر ابراز شوند نمى‌توانند به اين شكلى كه در حال حاضر هستند مدت زيادى دوام بياورند. در مورد خودتان با ديد منفى قضاوت نكنيد؛ شما خودتان مى دانيد كه چه موقع احساسات خود را ابراز كنيد. 

 

فال روزانه متولدین شهريور 

امروز هيچ حرف ناگفته‌اى باقي نمانده، اما شما باز هم نمى‌دانيد كه چگونه در مورد تجربيات خود صحبت كنيد. به جاى اينكه سعى كنيد جملاتى مناسب براي تعريف كردن روياها و تخیلات خود پيدا كنيد، در مورد آنها با كسى صحبت نكنيد، چون اكنون از اين كار هيچ نفعي عايدتان نمى‌شود. شما بعدها براى تجزيه و تحليل كردن و بحث كردن در مورد آنها وقت كافى خواهيد داشت. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

زمانى كه شما نياز به حمايت عاطفى داريد، برايتان خيلى سخت است كه از يک دوست تقاضاى كمک كنيد. در حالیكه ونوس سياره بخت شما ازتان مى خواهد در مورد عواطف و كمكهايتان به ديگران صحبت كنيد، اورانوس به شما مى گويد كه بايد از شرايطى كه در آن قرار گرفته‌ايد فرار كنيد. شايد فرار كردن ايده خوبى به نظر برسد، اما هر وقت كه لازم باشد، شما دوست داريد همچنان پافشارى كرده و به ديگران كمک كنيد. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

احساسات شما نسبت به هميشه ژرف‌تر شده‌اند، اما شما در حال حاضر الزاما دوست نداريد كه آنها را با شخص ديگرى مطرح كنيد. متاسفانه شما در شرايطى قرار خواهيد گرفت كه نگه داشتن آنها پيش خود به صورت يک راز برايتان مشكل مى‌شود. حتي اگر شما دوست نداشته باشيد كسى خلوتتان را به هم بزند ولى اين اتفاق می‌تواند آزمون جالبى برای شما باشد تا بتوانيد به كسانى كه دوستشان داريد چيزى ياد بدهيد. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

زمانى كه به نظر می‌رسد شما روز خيلى خوبى را آغاز كرده‌ايد، موردى پيدا می شود كه شما را از درون عذاب مى‌دهد و جلوى خوشحالی شما را مي‌گيرد. وقتى كه يک موضوع احساسى لاينحل ظاهر مى‌شود شما نمی‌دانيد چگونه با آن برخورد كرده و چگونه آن را حل كنيد. به جاى تغيير دادن شرايط اخير، اكنون سخت تر كار كردن مفيد واقع خواهد شد. لازم نيست كه به افراد ديگر وابسته باشيد تا شما را خوشحال كنند. فقط بايد ديد خود را تغيير بدهيد. 

 

فال روزانه متولدین دى 

اعتماد كردن به احساسات درونیتان كار خيلى خوبى است، ولي وقتی كه يک نفر دچار دردسر مى‌شود، اين اعتماد مى‌تواند كمي گمراه كننده باشد. شما مى‌خواهيد به آن شخص نشان دهيد كه واقعا نگران او هستيد، اما ترديد داريد. ترديد شما به خاطر اين است كه اگر يک بار احساسات خود را نشان بدهيد، از اين به بعد ديگران توقعات خيلی زيادی از شما خواهند داشت. ولى بايد ريسک كرده و اين كار را بكنيد. درستكار بودن نسبت به فريب دادن ديگران نتايج خيلی بهترى برايتان به ارمغان مى آورد. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

در حال حاضر حتى مواقعی كه شما در محل كار هستيد، زندگى شما در روابطتان خلاصه شده است. همكارانتان در سر كار در مورد كارهايى كه انجام داده‌اند سر و صداى زيادى به راه می‌اندازند، اما شما زياد تحت تاثير قرار نمى‌گيريد. متاسفانه شما اصلا نبايد آنها را نقد كنيد و هيچ قضاوت منفى اى داشته باشيد، براى اينكه اگر امروز نقطه نظرات انتقادانه خود را ابراز كنيد موثر واقع نخواهند شد. تا آخر اين هفته از انجام اين كار صرف نظر كنيد و نظرات خود را ابراز نكنيد. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

امروز شما با ديگران به مهربانى رفتار مى‌كنيد، ولى دوست نداريد احساسات خود را نشان دهيد. نگرانى شما به خاطر  واكنشهاى ديگران نيست بلکه نگرانى‌تان به خاطر اين است كه زمانى كه نمى‌توانيد عملكرد خود را كنترل كنيد احساس ناراحتى مى‌كنيد. پس الان بهتر است كه از اين كار صرف نظر كنيد. خوشبختانه شما مى‌توانيد توانايى‌هايى كه در موردش صحبت نمى‌كنيد را در كارتان نشان دهيد و اين موضوع تحسين همگان را برخواهد انگيخت.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: