فال روزانه دوشنبه 8 مرداد 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه دوشنبه 8 مرداد 1397

فال روزانه امروز دوشنبه هشتم مرداد 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

در حال حاضر ممكن است شما دوست داشته باشید نظرات خود در مورد عشق و دوست داشتن را با دیگران در میان بگذارید. اما با این كار ممكن است بین چیزهایی كه می‌خواهید داشته باشید و چیزهایی كه می‌دانید درست است مغایرت ایجاد شود. با فرد دوست داشتنی‌ای كه می‌تواند شما را راهنمایی كند تا متوجه برخی از نظریه‌های نادرستتان شوید رابطه دوستی برقرار كنید. در نهایت چیزهایی كه امروز یاد می‌گیرید می‌تواند به شما كمک كند بدون اینكه به رابطه دوستانه‌تان آسیبی بزنید، استقلال خود را حفظ كنید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

زمانی كه شما تسلیم خواسته و توقعات دوستان و افراد خانواده‌تان می‌شوید، خیلی سخت است كه خودتان باشید. اما برداشتهای شما از اتفاقاتی كه روی داده، می‌تواند كمی غیرقابل قبول باشد. این برداشتها می‌تواند در مورد قضاوتهای فرد دیگری كه مسبب نگرانی‌های شماست، باشد و یا می‌تواند در مورد برخی از عقاید مشكل‌ساز شما باشد. فكر نكنید كه از تمام خواسته‌های دیگران اطلاع دارید. قبل از اینكه هر نتیجه اشتباهی بگیرید از خودشان بپرسید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

ممكن است شما امروز كمی به هم ریخته به نظر برسید و احساس كنید كه هیچ كاری نمی‌توانید انجام دهید. با همه این احوال وقتی یكی از دوستان صمیمی‌تان، شما را به یک گپ دوستانه دعوت می‌كند همه چیز عوض می‌شود. اگر شما به عدم تمركز خود اعتراف كنید، مطمئنا این كار خیلی به نفعتان خواهد بود. اگر شما شروع به صحبت كردن در مورد شكستهایتان كنید، كارهایی كه باید دفعه بعد انجام دهید برایتان خیلی واضح‌تر خواهد شد. اما به داشته هایتان زیاد اكتفا نكنید، چون تمركز و دقت شما مدت زمان زیادی دوام نخواهد داشت. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

حتی اگر شما نتوانید تصمیم بگیرید كه طبق احساساتتان اقدام كنید، كاملا طبیعی است كه بر سر دوراهی قرار بگیرید. خوشبختانه در اواسط روز نیاز به تصمیم‌گیری خیلی ضروری به نظر می‌رسد، برای اینكه امكان دارد اوضاع و احوال برای شما تصمیم‌گیری كنند. در حالیكه شما منتظر زمان مناسبی برای بیان كردن خواسته‌های خود هستید، می‌توانید كاملا از روی منطق بهترین كار را انجام دهید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

ممكن است شما فكر كنید كه در روابطتتان با دیگران خیلی ساده و بی‌آلایش رفتار كرده‌اید، اما متوجه می‌شوید كه یک نفر از حرفهایی كه شما زده‌اید چیز كاملا متفاوتی درک كرده است. به جای اینكه سعی كنید به عقب برگشته و از منشا این سوء تفهمات سر در بیاورید، در لحظه حال زندگی كنید و به سمت جلو بروید. اگرچه یک تغییر مسیر می‌تواند موقتا شما را از مسیر پیشرفتتان منحرف كند ولی شما از این موقعیت چیزهای ارزشمندی به دست خواهید آورد. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

در حال حاضر این طرز فكر كه همه مردم خواسته‌های شما را می‌شناسند طرز فكر خطرناكی است، حتی اگر به نظر خودتان كاملا واضح و شفاف به نظر برسد. فراموش نكنید كه دیگران نمی‌توانند فكر شما را بخوانند و اگر شما در هیچ صورت به آنها حرفی نزنید، ممكن است آنها دچار اشتباه شوند. الان موقعیت خیلی خوبی برایتان است؛ وقتی را به تبادل نظر كردن اختصاص دادن می‌تواند قبل از اینكه مشكلی به وجود بیاید جلوی آن را بگیرد. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

زمانیكه دوستان و همكارانتان در مورد فعالیتهای گروهی شما صحبت می‌كنند، شما كانون توجه دیگران می‌شوید. البته اگر شما دوست داشته باشید برایتان خوب است كه از شلوغی و از جمعیت فاصله بگیرید، اما چشم پوشی كردن از همكارانتان نیز كار سختی است. هر كدام از این دوكار را كه بكنید، شما جوابی برای توجیه كردن خود دارید و صحبت كردن در مورد آن به وضوح و خیلی زیاد زندگی شما را ساده‌تر خواهد كرد. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

بلند شوید و بدون ترس حرفهایتان را بزنید، برای اینكه اطرافیانتان به حرفهای شما گوش خواهند داد و شما را جدی خواهند گرفت. البته اگر این كار افرادی كه از شما حمایت می‌كنند را ازتان دور كرد، زیاد افسرده نشوید. در حقیقت اگر با شور و هیجان زیاد در مورد احساساتتان حرف بزنید، می‌توانید پیام خود را به دیگران برسانید. اگر شما در حالی كه با ایمان و اعتقاد كامل یک رابطه دوستی را شروع می‌كنید، از احساساتتان هم صحبت كنید بیشتر از همیشه موفق خواهید بود. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

اگر شما در مورد تفكراتتان صحبت كنید، دیگران به شما كمک خواهند كرد. اما هر ایده روشنفكرانه‌ای همیشه باعث بهتر شدن اوضاع نخواهد شد. به جای اینكه با حالت فیلسوفانه صحبت كنید و یا حرفهایتان را بچرخانید و پیچیده جلوه دهید، سعی كنید خیلی خودمانی صحبت كنید. صحبت كردن در مورد نیازها و احساساتتان با فردی كه عاشقش هستید او را به شما نزدیک‌تر خواهد كرد. 

 

فال روزانه متولدین دی 

با وجود اینكه شما حرفهای خیلی مهمی برای گفتن دارید، اما بهترین كار این است كه آنها را خیلی بزرگ جلوه ندهید. بهتر است كه در مورد بعضی از مسائل با احترام و توجه خاصی صحبت شود. وقتی رازهای وجود شما و مكنونات قلبی‌تان آشكار می‌شود، نیازی نیست كه از بالای یک كوه فریاد بزنید. فراموش نكید كه اكنون اگر شما به نرمی و آرام صحبت كنید حرفهایتان تاثیر بیشتری خواهد گذاشت. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

ممكن است شما از حرفهای دیگران و خواسته‌هایی كه ازتان دارند خسته شده باشید، در عین حال كه آرزوی واقعی شما این است كه زمان كمی را به خودتان اختصاص دهید. متاسفانه شما نمی‌توانید از زیر بار فعالیتهای اجتماعی كه دیگران شما را در آن شرایط قرار داده‌اند فرار كنید. انرژی‌تان را بیهوده هدر ندهید، برای اینكه امروز یک گفتگوی معنوی می‌تواند چیز بسیار مهمی در مورد ارزش كارهایتان بهتان بیاموزد. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

امروز شما توانسته‌اید به طرز غیر عادی‌ای عقب افتادگی خود را جبران كنید، اما شما نمی‌توانید این كارتان را به روشنی برای فرد دیگری توضیح دهید و این موضوع می‌تواند كاملا اعصابتان را خرد كند، به خصوص اگر حرفهای ناگفته زیادی برای گفتن داشته باشید. بخشی از مشكل شما مربوط به این است كه شما وقتی بیش از حد هیجان زده‌اید، بیشتر در مورد خودتان حرف می‌زنید. نوشتن ایده‌های مهمتان به شما كمک می‌كند كه با آنها ارتباط برقرار كرده و ازشان استفاده كنید و در عین حال در مسیر خود نیز باقی بمانید.

 

منبع: میهن فال 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: