فال روزانه چهارشنبه 3 مرداد 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه چهارشنبه 3 مرداد 1397

فال روزانه امروز چهارشنبه سوم مرداد 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز شما تصویر روشنی از خواسته‌های خود دارید ولی با وجود اینكه ماه در نشانه شما قرار می‌گیرد، الزاما كار درستی نیست كه آرزوهای خود را به زبان بیاورید. مشكل اصلی این است كه یكی از اطرافیانتان در حالی كه حتی در بهترین شرایط با شما خوب همكاری نمی‌كند، در خوشی‌هایتان هم شركت نمی‌كند. بعضی از روزها بهتر است كه احساساتتان را مخفی نگه دارید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

شما امروز مجبور نیستید حرف بزنید، برای اینكه حتی اگر خود شما فكر كنید كه احساسات خود را مخفی و به صورت یک راز پیش خود نگه داشته‌اید، ولی یک فرد به خصوص از قبل از احساسات شما با خبر است. راههای زیادی برای برون‌گرا شدن وجود دارد و با وجود اینكه ارتباط برقرار كردن از راه صحبت یک امر بدیهی است، اما كافی نیست. كمی مهربانی كردن با افرادی كه دوستشان دارید پیامهای شما را واضح‌تر و رساتر به آنها می‌رساند. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

شور و اشتیاق شدید شما می‌تواند در روابطتان با یكی همكاران یا با نامزدتان باعث بروز اختلاف شود. اما زیاد صحبت كردن در این مورد فقط تاثیر منفی می‌گذارد، مگر اینكه شما در جستجوی حقیقت و راستی باشید. مردم از این اخلاق شما كه خیلی راحت حرف می‌زنید و خیلی راحت هم قول می‌دهید خسته شده‌اند. فراموش نكنید كه نباید در مورد یک كار صحبت كنید بلكه فقط باید آن را انجام دهید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

اگر شما خیلی نگران دوستتان هستید نباید طوری رفتار كنید كه او این موضوع را بفهمد. عجیب اینكه گاهی اوقات شما به راحتی در مورد احساساتتان صحبت می‌كنید و دیگران فكر می‌كنند كه شما تا به حال هیچ وقت آنقدر صادق نبوده‌اید. اما امروز نباید این كار را بكنید، چون می‌تواند برایتان مشكل ساز بشود. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

اگر شما امروز بتوانید تصویر خیلی زیبایی از عشق و دوست داشتن برای خودتان ترسیم كنید، مطمئنا خیلی موفق خواهید بود، ولی این تمام داستان نیست. امروز ونوس عاشق در نشانه شماست و به شما گرما و عشق ارزانی می‌دارد، اما پلوتو ممكن است برایتان مانع تراشی كند. بنابراین شما نباید در اظهار عشق چرب زبانی كنید؛ گفتن حقیقت برقراری رابطه‌تان را خیلی راحت‌تر می‌كند. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

امروز دقت در مسائل اجتماعی ارزش حیاتی دارد، برای اینكه شما واقعا درحال كند و كاو كردن و جستجوی حقیقت هستید. اما شما نیاز دارید كه از افراد دیگری هم كمک بگیرید، برای اینكه باید با یک مشاور و روان‌شناس در این باره حرف بزنید و این موضوع شما را از فردی كه دوست دارید دور نخواهد كرد. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

فكر نكنید كه شما قادر به فهمیدن عكس‌العمل دیگران هستید. به جای اینكه كلماتتان را سبک و سنگین كنید آنها را به زبان بیاورید، اما طوری صحبت كنید كه مهربانی و انعطاف پذیریتان را به دیگران نشان دهید. آنها برای شنیدن حرفهای شما بیش از اندازه از خودشان شور و شوق نشان می‌دهند، اما اگر بفهمند كه شما با آنها مخالفید به حرفهایتان اهمیتی نمی‌دهند. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

شما امروز طرز فكر خود را عوض كرده‌اید و برای همین كارهای شما نسبت به دیگران متفاوت‌تر است، شما همچنین قوانینی كه دیگران آنها را در زندگیشان به صورت پایه و الگو قرار داده‌اند اصلاح می‌كنید. متاسفانه امروز این طرز فكر شما باعث شادی و خوشبختی شما نمی‌شود، برای اینكه امروز ونوس زیبا ترجیح می‌دهد كه بی طرف بماند و پلوتو هم تشویقتان می‌كند كه بعضی از چیزها را پنهان نگه دارید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

شما امروز می‌ترسید كه سفره دل خود را باز كنید، برای اینكه ممكن است یكی از دوستی‌های قبلی‌تان را به یاد بیاورید كه این موضوع ناراحتتان می‌كند. اما خیلی هم سعی نكنید كه آسیب پذیریتان را پوشیده نگه دارید. صحبت كردن در مورد این موضوع اگرچه یادآور خاطرات قدیمی و ناراحت‌كننده است ولی شما را آرام می‌كند. پس به یكی از دوستانتان كه خیلی بهش اطمینان دارید بگویید كه دقیقا چه احساسی دارید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

امروز دوستان شما خیلی دور و برتان می‌چرخند، اما آنها نمی‌خواهند به خودشان هم بد بگذرد. متاسفانه این عمل آنها برخلاف میل شماست و اگر شما توانستید مكالمه را به موضوعات مورد‌ علاقه خودتان بكشانید نباید میدان را خالی كنید. در عین حال كه نسبت به دیگران حساس هستید پس باید با آنها كاملا صادق باشید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

شما این روزها اعتماد به نفس زیادی پیدا كرده‌اید و این موضوع همان قدر كه می‌تواند خوب باشد می‌تواند برایتان مشكل‌ساز نیز باشد. طبیعتا یكی از بزرگترین تواناییهای شما این است كه می‌توانید قبل از دست به عمل زدن تا رسیدن به موقعیت درست صبر كنید. با وجود اینكه صبركردن و تامل می تواند جلوی بعضی از كارهای اشتباه را بگیرد، همچنین می‌تواند باعث شود شما بعضی از فرصتهای خیلی خوب را از دست بدهید. ولی امروز اینگونه نیست. شما وسوسه شده‌اید كه كاری جدید را شروع كنید و خیلی سریع آن را تمام كنید. فراموش نكنید كه احتیاط  داشتن شرط عقل است. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

شما اصلا قصد ندارید كه احساسات خود را تغییر دهید، اما كاملا نسبت به حرفهایی كه می‌زنید و نسبت به عواطفی كه دارید آگاهی دارید. در ضمن برای شما راحت‌تر است كه به جای صحبت كردن در مورد عملكردهایتان و یا نوشتن آنها، با اعمالتان آنها را نشان دهید. فراموش نكنید شما مسئول عكس‌العمل دیگران در برابر حرفهایتان نیستید. شما فقط باید همه حرفهایتان را بزنید و بعد همه چیز را به خدا بسپارید.

 

منبع: میهن فال 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: