فال روزانه شنبه 30 تیر 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه شنبه 30 تیر 1397

فال روزانه امروز شنبه سی ام تیر 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

شما امروز می‌ترسید به چیزهایی كه می‌خواهید نرسید. شما می‌توانید با حضور در مكانهای مذهبی یا انجام دادن یک فعالیت اجتماعی دیگر فشاری كه نیازهایتان بر شما وارد می‌كنند را كم كنید. انجام دادن كاری كه تاثیری قابل توجه در دیگران داشته باشد باعث می‌شود شما نسبت به خود احساس بهتری پیدا كنید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

امروز دیگران از شما می‌خواهند كه نقش راهنمای آنها را بازی كنید و شما هم دوست دارید تا جایی كه می‌توانید به آنها كمک كنید. ماه در دهمین خانه شما به نیازهای جدید شما اشاره می‌كند و شما را فردی دلسوز می‌داند. كمک كردن به كسانی كه با شما رابطه نزدیكی دارند كار قبل تحسینی است، اما انگیزه‌های شما می‌توانند كارهای خوبی كه هم اكنون انجام می‌دهید را كم ارزش كنند. شما نباید در عوض كاری كه انجام می‌دهید چیزی بخواهید. كمک شما زمانی با ارزش می‌شود كه شما فقط به خاطر خود آنها بهشان كمک كرده باشید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

امروز شما می‌توانید رویاهای عجیبی در ارتباط با تعطیلات و یا مسافرتهای آخر هفته داشته باشید. شما تا موقعی كه رویاهای غیر ممكن نداشته باشید قدرت عملی كردن تخیلات خود را دارید. تصور كردن آنچه كه می‌تواند اتفاق بیفتد بدون اینكه هیچ مانعی وجود داشته باشد كار جالبی است، اما آوردن آنها به جهان واقعیت می‌تواند باعث اتفاق افتادن آنها شود. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

اگر دیگران به سردی با شما رفتار می‌كنند و شما انتظار چنین رفتاری را از آنها نداشته‌اید نباید فورا به آنها اعتراض كنید. شما می‌توانید پیامهای دوگانه‌ای بفرستید. با وجود اینكه شما خواستار برقرار كردن ارتباطی احساسی هستید ولی اعمال شما نشان دهنده چیز دیگری است. اگر شما از نوع واكنش دیگران می‌ترسید، دلیلش این است كه كم حرف‌تر شده‌اید. شما می‌توانید با صحبت كردن در مورد نیازهایتان همه چیز را به نفع خود تغییر دهید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

وقتی دیگران نمی‌توانند خودشان را با عشق شما تطبیق بدهند ممكن است صدمه ببینند و به این دلیل ممكن است احساس كنید بهتر است به جای اینكه نشان دهید واقعا چه انسانی هستید از نظر احساسی تواناییهای خاص خود را ثابت كنید. متاسفانه این كار باعث خواهد شد افرادی كه در زندگی شما هستند از شما دورتر شوند. اگر شما بفهمید كه هر انسانی عشق خود را با روش خود ابراز می‌كند، خواهید توانست با سخاوت پیشنهاداتی كه بهتان می‌شود را بدون قضاوت قبلی قبول كنید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

هدفی را بیابید كه بتوانید كاملا به آن ایمان داشته باشید. اگر اهداف شما اهدافی باشند كه با گروهی بزرگتر یا یک هدف اجتماعی در ارتباط باشند، شما می‌توانید بدون اینكه متوجه شوید در خدمت مردم دیگر باشید. در این صورت شما واقعا نیاز ندارید در عوض كاری كه انجام می‌دهید چیزی مطالبه كنید، احساس خوبی كه از كمک كردن به دیگران بهتان دست می‌دهد بهترین پاداش برای شماست. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

امروز شما می‌توانید كاملا خلاق باشید، برای اینكه شما در حالی كه با یک هدف معنوی والا ارتباط برقرار كرده‌اید، فكرتان نیز آزادتر شده است. این خلاقیت می‌تواند به صورت اظهاراتی هنرمندانه متجلی شود و شما می‌توانید به روشی در مورد خودتان صحبت كنید كه به دیگران هم كمک كنید تا بتوانند سرشت واقعی خود را بشناسند. شما بدون اینكه خیلی تلاش كنید به واسطه نشان دادن خصوصیات واقعی خود به سادگی می‌توانید از استعدادهای خود استفاده كرده و در زندگی افرادی كه دور و برتان هستند تاثیر مثبتی بگذارید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

ممكن است شما نیاز داشته باشید كه از خانه خارج شده و در مورد اتفاقاتی كه در داخل خانه افتاده دیدگاه‌های جدیدی كسب كنید. اگر شما در رابطه‌ای عاطفی گیج و سردرگم شده‌اید به جای اینكه فكر كنید در آینده چه اتفاقاتی می‌افتد برای مدتی از فكر كردن به آینده اجتناب كنید. از بین بردن محدودیتها مشكلات را حل نمی‌كند اما به شما كمک می‌كند تا بتوانید اتفاقاتی كه در پیرامونتان می‌افتد را با وضوح بیشتری ببینید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

شما امروز كارهای بسیار زیادی دارید كه باید در محل كار به آنها بپردازید، به گونه‌ای كه حتی شاید نفهمید كه از كجا شروع كرده‌اید. به جای اینكه دیگران را درگیر مشكل خود بكنید، بهتر است كه سریع دست به كار شده و تا حد توانتان تلاش كنید. زمانی كه به جای كنترل كردن یک موضوع فقط تظاهر به انجام دادن این كار می‌كنید در حالیكه واقعا آن را انجام نداده‌اید، این رفتار شما بسیار مشهود و بارز است. 

 

فال روزانه متولدین دی 

این روزها برای شما روزهای بسیار سختی است، بنابراین پیدا كردن یک روش مفید برای ابراز كردن احساساتتان امری حیاتی است. در حالیكه واكنش سریع به عملكرد دیگران نشان ندادن ابتدا از شخصیت شما بعید به نظر می‌رسد، اما قبل از اینكه كاملا تنش‌ها را فرو بنشاند شما را قادر می‌سازد آنها را مدیریت كنید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

فقط زمانی كه شما از نادیده گرفته شدن احساساتتان ناراحت می‌شوید، توجه دیگران به سمت شما جلب می‌شود. اما باز هم ممكن است شما به اندازه‌ای كه آرزو داشتید احساس راحتی نكنید. خوشبختانه شما قادر خواهید بود به حد كافی خودتان را مطرح كنید در حالی كه برخی از بخشهای وجود خود را هنوز مخفی نگاه داشته‌اید. مقاومت كردن در برابر رازهای زندگیتان هنوز می‌تواند منشا اولیه آسایش خاطر شما باشد. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

ممكن است فردا شما نیاز پیدا كنید روز جدیدی را آغاز كنید و در مورد احساستان با یک نفر صحبت كنید. اما امروز شما باید توانایی این را داشته باشید كه احساسات خود را مخفی نگه دارید. تا جایی كه می‌توانید در خلوت خود به سر ببرید و از رویا پردازی‌های خود لذت ببرید؛ یا اینكه فیلم ببینید و یا یک كتاب بخوانید تا اینكه از فكر و خیال كردن زیاد از حد دوری كنید. اما به یاد داشته باشید كه شما نمی‌توانید برای مدت زمان طولانی رازهایتان را پیش خود نگه دارید.

 

منبع: میهن فال 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: