فال روزانه سه شنبه 26 تیر 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه سه شنبه 26 تیر 1397

فال روزانه امروز سه شنبه بیست و ششم تیر 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

اگر دیروز پا را از گلیمتان درازتر كرده باشید امروز لازم است تلاشی مضاعف كرده تا امواج منفی باقیمانده را از ذهنتان بیرون كنید. مطمئنا شما نمی خواهید اوضاع بدتر شود، بنابراین باید رفتارتان آرام تر شود، انگار كه دارید روی پوست تخم مرغ راه می روید. لازم نیست گذشته را جبران كنید؛ فقط قبل از اینكه شروع به كار كنید، نسبت به احساسات و عواطف مردم دیگر آگاهی حاصل كنید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

امروز حدسیات شما كاملا درست هستند و باعث پدیدار شدن تلاشی مضاعف در شما می شوند، بنابراین تهیه كردن یک لیست از وظایفی كه باید تمام كنید فكر عاقلانه ای است. اما فقط نوشتن اهدافتان كافی نیست. بلكه شما باید ابتدا خودتان را آماده كنید و بعد تمام چیزهایی را كه برای رسیدن به اهداف بهتان كمک می كنند را وارد لیست كنید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

شما امروز مجبور هستید كه كارهایتان را تمام كنید و واقعا از ته قلب نمی خواهید كه این كار را بكنید و به خاطر همین كیفیت كار شما پایین آمده است. حتی اگر زمانی كه تصمیم به انجام دادن كاری می گیرید قصد و نیتتان خوب باشد، اگر متوجه بشوید كه باید بدون داشتن ساعتی برای تفریح فقط كار كنید مطمئنا خسته خواهید شد. متاسفانه اگر امروز بخواهید از انجام دادن وظایفتان امتناع كنید اوضاع از اینی كه هست هم بدتر خواهد شد. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

با وجود اینكه شما امروز دوست دارید بیشتر وقتتان را به تنهایی بگذرانید ولی ممكن است یكی از دوستان نزدیک یا همسرتان پیش شما آمده و یک پیشنهاد جدی بهتان بدهد. وقتی كه شما می فهمید گرفتاری هایتان می تواند باعث به وجود آمدن یک اختلاف مهم بین شما و كسی كه دوستش دارید بشود، گفتن جواب نه خیلی برایتان سخت می شود. شما معمولا هیچ كمكی را از دیگران دریغ نمی كنید، اما فراموش نكنید كه به خودتان هم توجه كنید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

حتی اگر دوست دارید در جستجوی یک عشق یا خلق كردن چیزی بخصوص باشید، این كارها مستلزم داشتن زمان خالی است. امور مهمی وجود دارند كه باید بهشان رسیدگی شود، كارهای بسیاری برای تكمیل شدن وجود دارند و قولهایی نیز داده اید كه باید بهشان عمل كنید. اما زندگی خود را محدود نكرده و خودتان را از لذت بردن محروم نكنید. در عین مسئولیت پذیر بودن باید زمانی را به استراحت و شادی كردن اختصاص بدهید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

اگر شما تازگیها درس جدیدی در مورد خویشتن داری یاد گرفته باشید، ممكن است واكنش نامعقولی نشان داده و به سختی اما خیلی زود از موضع خود پایین بیایید. با وجود این اكنون كه شما از لاک خود بیرون آمده اید، برایتان بسیار حیاتی است كه خیلی سریع دچار نوسان نشوید. اگر اجازه بدهید كه عقل شما رهنمایتان باشد، شادتر خواهید شد و انجام دادن یک فعالیت عملی می تواند به كمتر شدن آشفتگی هایتان كمک كند. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

شاید شما دوست نداشته باشید به اندازه ای كه امروز احساس می كنید جدی باشید، برای اینكه دلتان می خواهد شادیهایتان بیشتر باشد. با وجود این شما باید با این واقعیت كنار بیایید كه شاید این خصوصیتتان شما را در رسیدن به اهدافتان یاری نكند. اگر شما سعی كنید كه از احساساتتان فرار كنید فقط بیشتر ناامید خواهید شد. ایده های خود را مطرح كنید و فراست ذهن غیر استدلالی خود را باور داشته باشید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

بعضی از روزها شما واقعا دلتان می خواهد با حوادثی كه پیش می آیند به تنهایی مقابله كنید. اما امروز بهتر است برنامه ریزی كرده و بعد شروع به كار كنید. اکنون در اولویت قرار دادن كارهایی كه می خواهید تمام كنید می تواند اولین قدمی باشد كه برمی دارید. زمانی را برای هر یک از وظایف و قرار ملاقاتهایتان اختصاص بدهید و بعد به سراغ كار بعدی بروید. شما در طول روز، امروز و یا فردا هر وقت كه خواستید می توانید به عقب برگشته و كارهای ناتمام خود را تمام كنید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

امروز شما وقتی به خرج و مخارجتان نگاه می كنید با واقعیت تلخی مواجه می شوید، برای اینكه فراموش كرده اید كه بین درآمدتان و صورت حسابهایتان تعادل ایجاد كنید. اما شما می توانید با تمركز داشتن این شرایط را اصلاح كنید. اما اگر نسبت به این موضوع بی توجه باشید امكان دارد این اتفاق ساده تبدیل به یک مشكل واقعی شود. 

 

فال روزانه متولدین دی 

امروز ماه وارد نشانه شما شده و باعث می شود سرحال تر بشوید، اما بی توجهی به احساساتتان می تواند بیشتر از مطرح كردن آن با دیگران ایجاد دردسر كند. سعی نكنید عكس العمل های فرد دیگری را كنترل كنید؛ فقط به آنها هم اجازه بدهید كه احساسات خود را بیان كنند. فراموش نكنید پیشرفت كردن شما در درجه اول اهمیت قرار دارد. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

امروز شما سعی می كنید بخشی از اطلاعاتی كه دارید را از دیگران مخفی كنید، اما این موضوع باعث می شود اطرافیان شما ناراحت شوند. بهتر است روشتان را تغییر داده و آنها را همان طوری كه هست به دیگران هم بگویید. هر كاری كه شما یا اطرافیانتان از انجام دادنش کوتاهی كرده اید، خیلی زود آشكار خواهند شد و اكنون اگر این كارها انجام شوند، مشكلات بیشتر خواهد شد. الان صداقت داشتن بهترین سیاست است. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

امروز شما می توانید در محل كار روی دوستان و همكارانتان حساب كنید، برای اینكه آنها به شما كمک خواهند كرد. اما نباید از آنها درخواستهای اضافی داشته باشید و شانس خودتان را از دست بدهید. داشتن روابطی معقول با دیگران برای شما بسیار حیاتی است، برای اینكه وقتی كه شما نمی توانید كاری را به تنهایی انجام دهید كمكهای آنها باعث می شود كه كارتان خیلی راحت تر شود.

 

منبع: میهن فال 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: