فال روزانه دوشنبه 25 تیر 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه دوشنبه 25 تیر 1397

فال روزانه امروز دوشنبه بیست و پنجم تیر 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز در حالی كه سیاره بخت شما (عطارد) تشویقتان می‌كند كه تفكراتتان را بیان كنید، عملكردهای شما به روشنی بیانگر تفكرات شما هستند و با صدای بلندتری حرف دلتان را ادا می‌كنید. شما می‌توانید به خودشناسی برسید، برای اینكه تصمیم ندارید خیلی زود در مورد چیزهایی كه به ذهنتان می‌آیند صحبت كنید. حتی اگر از كارهایی كه می‌خواهید در آینده انجام دهید مطمئن نیستید، عقب‌نشینی نكنید و سعی نكنید پیش آمدهایی كه قبلا اتفاق افتاده را تغییر دهید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

شما امروز نسبت به حرفهای دیگران در محل كار بیش از حد حساس شده‌اید، ولی بهترین كار این است كه زیاد این جور مسائل را جدی نگیرید. شما یک گفتگوی معمولی را می‌شنوید و در ذهنتان آن را به صورت یك عیب‌جویی تعبیر می‌كنید. به جای فكر كردن به اشتباهاتی كه انجام داده‌اید و تجزیه و تحلیل كردن كارهایی كه باید در آینده انجام دهید، در لحظه حال زندگی كنید و فقط كارهایی را انجام دهید كه بتواند به شما كمک كند تا مشكلاتی كه برایتان پیش آمده را حل كند. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

روابط متقابل شما با یكی از اطرافیانتان تا موقعی كه تبدیل به یک مشكل واقعی شود می‌تواند در طول روز گسترش پیدا كند. اگرچه شما سعی می‌كنید از این مشكلات دوری كنید، ولی شما وسوسه می‌شوید كه دست به عمل متقابل بزنید. اما باید بدانید كه كشمكش و دعوا كردن اصلا برایتان خوب نیست و بهتربن كار این است كه از هر مجادله‌ای پرهیز كنید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

حتی اگر شما می‌دانید كه احساساتتان در مورد یک موضوع مهم چگونه‌اند، ولی هیچ راهنمایی ندارید كه بتوانید احساساتتان را تبدیل به دیدگاهی كرده كه تا مدتها تاثیر‌گذار باشد. نگه داشتن نقطه نظراتتان پیش خود شاید به این روند كمک كند. اما اگر شما دوباره برای چیزهایی كه می‌خواهید درخواست كمک نكنید، احتمال اینكه داشته‌های قبلی‌تان را از دست بدهید بیشتر می‌شود. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

مهم نیست كه شما در عرصه عشق چقدر موفق بوده‌اید و خوش درخشیده‌اید، مهم این است كه شما هنوز فكر می‌كنید باید احساسات شخصی‌تان را پنهان كنید. البته این سخن به این معنی نیست كه شما از گفتن احساساتتان به دیگران خجالت می‌كشید. شما فقط نمی‌دانید كه در چه جاهایی نباید این كار را بكنید. فراموش نكنید شما موقعی می‌توانید زیاد صحبت كنید كه از اتفاقاتی كه بعدا پیش می‌آید آگاه باشید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

در حالیكه عطارد به شما كمک می‌كند كه به چیزهایی كه می‌خواهید برسید زندگی شما روز به روز روشنتر می‌شود. ضمنا خورشید و نپتون هم یكسری انتخابهای مشكل پیش روی شما قرار می‌دهند. بهتر است كه همین الان اولین قدم را بردارید، برای اینكه اگر بخواهید به همه آنها با هم بپردازید، هر چیز كوچكی می‌تواند مشكل‌ساز شود. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

توانایی‌های شما نسبت به آن چیزی كه دیگران فكر می‌كنند بیشتر است. شما وقتی در سخت‌ترین مراحل زندگی خود بودید این توانایی را داشتید كه فكر خود را بر روی موضوع یا شخص خاصی متمركز كنید. حالا هم شما دارید سعی می‌كنید كه راه درست خود را پیدا كنید. اما تا موقعی كه كاملا مطمئن نشده‌اید كه این راه درست است هیچ تصمیمی نگیرید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

شما از اینكه آنقدر منتظر یک پیش‌آمد بودید كه به نظر می‌رسد هیچ وقت هم اتفاق نیفتد خسته شده‌اید و هنوز هم تا موقعی كه خودتان را برای وارد عمل شدن تحت فشار قرار ندهید، نمی‌توانید بر این مشكل چیره شوید. خوشبختانه اگر شما بخواهید می‌توانید بدون اینكه با مسائل غیر قابل حل مواجه بشوید وقت آزادی پیدا كنید تا در مورد آینده خود بیندیشید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

امروز اصلا اهمیتی ندارد كه قصد و نیت شما خوب است، به خاطر اینكه مرزهایی كه برای خودتان تعیین كرده‌اید خیلی قابل تغییر هستند و موقعیت سختی برای شما پیش آمده است. شما محدودیتهای خودتان را می‌شناسید اما ممكن است كه باز هم از دست دیگران عصبانی شوید. از جلو رفتن و اقدام كردن هراس نداشته باشید و به دیگران اجازه بدهید كه جایگاه شما را بشناسند. 

 

فال روزانه متولدین دی 

شاید امروز تمام كردن كارهای نیمه‌كاره قبلی‌تان بیشتر از هر چیز دیگری رضایت شما را جلب كند. اگر لازم بود یک لیست از كارهای ناتمامتان تهیه كنید و آنها را بر اساس اولویت و درجه اهمیت طبقه‌بندی كنید. ابتدا از كارهایی شروع كنید كه انجام دادنشان خیلی واجب و حیاتی است و بعد سراغ كارهای دیگر بروید. به خاطر داشته باشید كه لازم نیست از نقشه خود جلو بیفتید، ابتدا تصمیم بگیرید و بعد طبق آن پیش بروید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

امروز نباید تابع امیال آنی خود باشید، برای اینكه در حال حاضر به نظر نمی‌رسد که سریع واكنش نشان دادن برای شما مناسب‌ترین رفتار باشد. به یاد داشته باشید كه ادراكهای شما ضعیف‌تر شده‌اند، بنابراین به جای اینكه با توجه به احساساتتان تصمیم‌گیری كنید، به حقایق توجه كنید. قبل از اینكه عملی انجام دهید كه شما را به دردسر بیندازد، به اندازه كافی در مورد نتایج عملكردتان فكر كنید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

امروز سیاره بخت شما یعنی نپتون در حالی كه با خورشید و عطارد برخوردهای ناخوشایندی دارد، كمی هم تحت فشار و استرس قرار دارد. شما به خاطر شگفتی‌ها و انتخابات عجیبی كه پیش رویتان قرار دارد متعجب شده‌اید، اما نمی‌دانید كه كدام راه را باید برگزینید. خوشبختانه وقتی كه دست از تجزیه و تحلیل كردن بر می‌دارید و شروع به فعالیت می‌كنید، خود به خود در مسیر درست قدم خواهید گذاشت.

 

منبع: میهن فال 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: