فال روزانه سه شنبه 19 تیر 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه سه شنبه 19 تیر 1397

فال روزانه امروز سه شنبه نوزدهم تیر 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

انرژی امروزتان را صرف اهداف مهم زندگیتان کنید. شاید لازم باشد برخی اخلاق های بد خود را تغییر دهید و به راههای دیگری بیاندیشید. شما در حال بالا رفتن از پله های موفقیت هستید اما مراقب باشید در این راه به دیگران آسیب نرسانید. اگر موضوعی ذهن شما را درگیر کرده، دست روی دست نگذارید و به فکر حل کردنش باشید. از مطرح کردن ایده هایتان برای دیگران نهراسید. مطمئن باشید دیگران نیز از آن سود خواهند برد. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

اگر شما سعی کنید پنهان کاری را کنار بگذارید، احساسات خوب را تجربه خواهید کرد. نگرانی شما بی مورد است و در کوتاه ترین زمان کارهایتان به خوبی پیش خواهد رفت. سعی کنید امروز را بیشتر با دوستانتان در ارتباط باشید. تماشای یک فیلم خوب در سینما یا خانه یا حتی درست کردن غذا، حال و هوایتان را عوض خواهد کرد. امروز بهترین زمان است تا افرادی را که می خواهید در کنارشان باشید، به خود جذب کنید. شاید از برخی لحاظ در مقابل دوستانتان احساس کمبود کنید اما با بالابردن اعتماد به نفستان همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. 

 

فال روزانه متولدین خردادماه

امروز با صحبت کردن با دیگران، ایده های جدیدی به ذهن شما خطور می کند. ذهنتان را از مسائل قدیمی خالی کنید تا بهترین تصمیمات به سراغتان آید. قلبتان را باز و آنچه را که در ذهنتان می گذرد بیان کنید. امروز شما ارتباط موثری با دیگران برقرار خواهید کرد. یادتان باشد هیچ چیز غیر ممکن نیست. برای جذب فردی که بدان علاقه دارید، حصارهایی که دورتان ساخته اید را بشکنید. برخی محدودیت هایی که خودتان برای خود ساخته اید دست و پای شما را بسته به طوری که پیشرفتی در زندگیتان مشاهده نمی کنید. پایتان را فراتر بگذارید تا همه چیز بر وفق مرادتان پیش رود. 

 

فال روزانه متولدین تیرماه

امروز زمان آن است که به خودتان بیش از همیشه بها دهید. شاید لازم باشد برای خرید چند دست لباس، به بازار بروید. زیبا کردن ظاهرتان، تاثیر بسیاری بر روحیه شما نیز خواهد داشت. فرقی نمی کند متاهل هستید یا مجرد، این هفته عاشقانه ترین روزهای زندگیتان را تجربه خواهید کرد. با خود و علاقمندی هایتان رو راست باشید و حرف دلتان را بزنید تا هدف هایی که در سر دارید زودتر به دستتان برسند. دوستی منتظر تماس شماست، بیش از این او را منتظر نگذارید. 

 

فال روزانه متولدین مردادماه

امروز قدرت کافی برای ابراز خود را بدست خواهید آورد. فرقی نمی کند که یک جلسه کاری باشد یا رابطه ای عاطفی، شما باید صادقانه حرف دلتان را به زبان آورید. یکی از اطرافیانتان به توصیه و نصیحت های شما احتیاح دارد، تنهایش نگذارید. امروز از گرمای عشق شعله ور خواهید شد. جسور باشید و از ابراز احساساتتان نهراسید. خودتان را زیاد درگیر مسائل جدی نکنید و کمی هم به دنبال خوشگذرانی باشید. اگر فکر می کنید که مورد توجه دیگران نیستید، با دیگران مهربان تر برخورد کنید. 

 

فال روزانه متولدین شهریورماه

شما شخصی هستید که دوست دارد بر همه چیز کنترل داشته باشد. اما بهتر است گاهی همه چیز را رها کرده و به تقدیر اعتماد کنید. اگر از دست کسی ناراحت و عصبانی هستید، کینه را کنار بگذارید و این بار شرایط را از زاویه دیگری بررسی کنید. یک طرفه قضاوت نکنید. شما امروز می فهمید که چقدر بخشش و گذشت آسان است. شاید لازم باشد ارتباطات قدیمی و آزار دهنده گذشته را به پایان برسانید. اگر کمبود عشق را در زندگی خود احساس می کنید، قبل از خواب خواسته ها و آرزوهای خود را روی کاغذ بنویسید تا معجزه آن را در روزهای آتی ببینید. 

 

فال روزانه متولدین مهرماه

اگرچه مدتیست خبرهای ناخوشایند می شنوید اما امروز خوش بینی شما به اوج خود خواهد رسید طوری که احساسات خوب و مثبتی را تجربه خواهید کرد. اگر هوا خوب است، سعی کنید ساعاتی را به فعالیت های بیرون از خانه اختصاص دهید. دوچرخه سواری، پیاده روی یا حتی نوشیدن یک فنجان چای در ایوان خانه می تواند بر روحیه شما تاثیر خوبی بگذارد. امروز بعدازظهر تغییراتی را در احساسات خود مشاهده خواهید کرد. موفقیت با شماست اگر به ندای قلبتان گوش فرا دهید. 

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

امروز، روزیست که باید به گذشته خود و راهی که سپری کرده اید، نگاهی بیاندازید و درباره راههای پیش روی خود نیز فکر کنید. شاید مجبور باشید به دوستان قدیمی و ارتباطاتی که در گذشته داشتید، باز گردید. جای نگرانی نیست. حتی اگر در شرایط جدیدی به سر می برید، به آنها اعتماد کنید، آنها شما را در ادامه مسیر یاری خواهند کرد. در مورد شروع کاری دودل هستید اما یادتان باشد که هیچوقت نمی توانیم در مورد مسایل اطرافمان صد در صد مطمئن باشیم. جسارت برای پیشرفت کاری شما لازم است. 

 

فال روزانه متولدین آذرماه

تابستان وقت یادگیریست. بنابراین در کلاس های جدید ثبت نام کنید و مهارت های جدید را بیاموزید تا در پیشرف کاریتان موثر باشد. امروز هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد بنابراین تا جایی که می توانید خیال پردازی کنید و خوش بگذرانید. با بیرون رفتن از خانه با افراد جدیدی آشنا خواهید شد که می توانند در آینده ای نزدیک تاثیر زیادی روی زندگیتان داشته باشند. خبری به گوشتان می رسد که در بهبود وضعیت مالیتان موثر خواهد بود. از همین حالا برای خرج کردن آن برنامه ریزی کنید. 

 

فال روزانه متولدین دی ماه

شاید لازم باشد که شما امروز را برای فکر کردن به آینده و اهداف بلند مدتتان سپری کنید. طبیعی است که برای هزینه های زندگیتان نگران باشید اما صحبت با افراد با تجربه می تواند به شما در این راه کمک کند و کمی به ذهنتان آرامش دهد. اگر درباره کاری که می خواهید انجام دهید تردید دارید، بهتر است کمی آنها را به تعویق بیاندازید. در مورد مسائل عشقی، شانستان را دوباره امتحان کنید. شما امروز انرژی زیادی در محیط کار خواهید داشت، بنابراین از شریک زندگی معذرت خواهی و به کارهایتان رسیدگی کنید. احتمال این که دیر به خانه بروید، زیاد است. 

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

در مورد مشکلاتی که میان شما و دوستانتان پیش می آید، عادلانه عمل کنید. اگر مسائل آن طور که می خواهید، پیش نمی رود، نگران نباشید و آرامش خود را حفظ کنید. اگرچه هفته پر مشغله ای را پیش رو دارید اما آخر هفته شانس با شماست. گذشته را هر چه بود، فراموش کنید و به فردی که واقعا علاقه دارید، احساس واقعی خود را نشان دهید. اگر مجرد هستید، امروز فرصت های خوبی برای ازدواج پیش روی شما گشوده می شود پس بیشتر از همیشه به خودتان برسید. 

 

فال روزانه متولدین اسفندماه

از فکرهای بی نتیجه و نگران کننده دوری کنید. اگر می خواهید انرژی فیزیکی و ذهنی لازم را داشته باشید، امروز را در آرامش کامل به سر ببرید. برای خود یک فنجان قهوه درست کنید، به کلاس های یوگا بروید یا در خانه کمی مراقبه کنید. با این روش نه تنها سلامت خود را حفظ خواهید کرد بلکه خلاقیت شما نیز افزایش می یابد. بنابراین به مراقبت های شخصی خود اهمیت دهید. به جزییات زندگی خود با دقت بیشتری نگاه کنید. اگر حواستان پرت موضوعات مختلفی است، امروز زمان مناسبی برای تمرکز روی علاقه‌مندی هایتان است. به زودی شریک زندگیتان شما را با خبر خوبی غافلگیر خواهد کرد. منتظر یک شادی بزرگ باشید.

 

منبع: میهن فال 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: