فال روزانه پنجشنبه 14 تیر 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه پنجشنبه 14 تیر 1397

فال روزانه امروز پنجشنبه چهاردهم تیر 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

شما دوست دارید برای رفتن به یک جشن به دیگران بپیوندید، اما نمی خواهید تمام وقتتان را بیرون از خانه بگذرانید. وقت گذارنی کردن و غذا خوردن با دوستان برای شما سودمند است، اما در نهایت شما می خواهید بخشی از وقتتان را به استراحت کردن اختصاص داده و تنها باشید. نگران این نباشید که اعتبار اجتماعیتان خدشه دارد شود. با شناسایی کردن نیازهای واقعی خود بیشتر به خودتان اهمیت بدهید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

با وجود اینکه بسیاری از دوستان شما قصد دارند در یک مهمانی شرکت کنند، شما مهمانی رفتن را به آخر هفته موکول کرده اید و نمی خواهید زیاد برایشان انرژی صرف کنید. شما کارهای زیادی پیش روی خود برای انجام دادن دارید و می خواهید نیروی خود را برای زمانی که بهش نیاز دارید ذخیره کنید. اما به یاد داشته باشید که گاهی اوقات شرکت کردن در جمع و تفریح کردن نیز می تواند با شیوه ای متفاوت به شما نیروی تازه ای بدهد. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

قبل از اینکه تعطیلات آخر هفته فرا برسد نباید نگران آن باشید و الان کاری را انجام بدهید که از انجام دادنش لذت می برید. برای اینکه ماه برج اسد در سومین خانه شما قرار گرفته و احتمالا باعث می شود امروز، روز هیجان انگیزتری داشته باشید. اما بیش از حد هیجان زده نشوید وگرنه بعدا از کارهایی که کرده اید پشیمان خواهید شد. درگیر شدن با مسائل عاطفی از زدودن آنها از ذهن لذت بخش تر است. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

شما معمولا بیشتر از حد معقول پول خرج می کنید، به خصوص اگر در یک مهمانی نقش میزبان را داشته باشید. البته شما می خواهید با تهیه کردن بهترین غذاها و نوشیدنی ها احساس خوبی را در دیگران ایجاد کنید، اما ممکن است این موضوع آنقدر که برای شما اهمیت دارد برای آنها مهم نباشد. اگر بیش از حد پول خرج کنید، تنها نتیجه ای که دارد این است که در آخر هفته با کمبود بودجه مواجه می شوید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

منطق به شما حکم می کند که از چیزهای بسیار ساده لذت ببرید و به آنها راضی باشید، اما ماه در نشانه‌تان شما را وسوسه می کند که زمانی که دیگران در حال تفریح کردن هستند شما به دنبال کسب مال و ثروت باشید. اکنون شما قصد میانبر زدن ندارید و مطمئنا دلتان هم نمی خواهد افراد دیگر به شما بگویند که چه کاری باید انجام بدهید. استقلال طلبی شدید شما از هر مانعی که سد راهتان هست پیشی می گیرد. در حال حاضر دلیلی برای تگران شدن وجود ندارد. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

هنگامی که شما برای کمک کردن به فردی پیش قدم می شوید مهارتهای سازمان یافته شما می تواند آن فرد را نجات دهد. شما اصلا دوست ندارید که در جلوی جمع به دیگران کمک کنید و واقعا دوست ندارید شناخته بشوید. اغلب اوقات همین که بفهمید کار سخت شما موثر بوده احساس رضایت خواهید کرد و شما می توانید هر تصمیمی که گرفته اید را به اتمام برسانید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

امروز شما برای نشان دادن هنرهایتان آمادگی دارید، بنابراین هر گردهمایی اجتماعی می تواند برای شما تبدیل به مرحله ای زودگذر باشد. شما دوست دارد مطرح شوید و مورد تحسین واقع شوید، اما هنوز هم می خواهید چیزی را به عنوان ذخیره نگه دارید. دیگران همه حقایق را به طور کامل نمی دانند و شما ترجیح می دهید که برای مدتی آنها را ازشان مخفی نگه دارید. در برابر وسوسه آشکار کردن آن مقاومت کنید برای آنکه هیچ عجله ای برای افشا کردن وجود ندارد. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

زمانی که قوانین و محدودیتها به خوبی تعریف شوند شما به راحتی می توانید همان کارهایی را انجام بدهید که قصد انجام دادنش را داشته اید. اما امروز با توجه به اینکه این مرزها تعیین نشده اند اوضاع خیلی نامرتب شده است. وقت خودتان را برای شناسایی کردن این مرزها تلف نکنید. فقط به قراردادهای اجتماعی  توجه کنید، برای اینکه این کار مطمئنا می تواند شما را از دردسر دور نگه دارد. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

شما امروز نمی توانید به حرفهای منطقی گوش بدهید و حتی اگر بتوانید، احتمالا باز هم این کار را نخواهید کرد. شما گزینه های بسیار ساده ای برای انتخاب کردن دارید؛ یا به تفریح و شادی مشغول شوید و یا سخت کار کنید تا در روزهای دیگر بتوانید تفریح کنید. زمانی که شما تصمیم می گیرید به پیک‌نیک بروید و بعد هم می خواهید زود برگردید، دیگران زیاد تعجب نمی کنند. هم اکنون ذهن شما در فراغت کامل به سر می برد، پس تا جایی که می توانید از زندگی لذت ببرید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

شما حتی اگر در مسافرت باشید برایتان سخت است مسئولیتهایی را که بر عهده‌تان نهاده شده را قبل از تمام کردن به حال خود رها کنید. شما ترجیح می دهید اول کارتان را تمام کنید و بعد استراحت کنید. اما شاید امروز نتوانید این کار را بکنید. برای اینکه خانواده و دوستانتان از شما انتظار دارند در گفتگوها و کارهای سطحی آنها شرکت کنید. مقاومت کردن بی فایده است؛ فقط باید در این جشن و شادی با آنها همراهی کنید و بعد به سر کار خود برگردید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

شما امروز می توانید یک شریک و همراه کامل برای لحظه های خوب خود داشته باشید، ولی نمی توانید به خوبی این نقش را برای طرف مقابل خود بازی کنید. شما به جای اینکه با یک نفر دیگر همراه شوید، ترجیح می دهید آزادی این را داشته باشید که هر کاری دلتان می خواهد انجام دهید. با وجود این اگر کمی خویشتن داری از خود نشان دهید، می توانید هم به نیازهای خود برسید و هم دیگران را خوشحال کنید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

خوشبختانه به نظر می رسد که ایده پیک نیک رفتن با خانواده و یا ناهار خوردن با آنها برای شما بسیار مفید باشد. شما قصد دارید موقتا مشکلات مربوط به کار و همکاران خود را فراموش کنید و اکنون بیشتر از هر چیز نیاز دارید که بر احساسات و نیازهای شخصی خود متمرکز شوید. فراموش نکنید که شما زمان کافی برای رسیدن به کارهایتان را دارید، بنابراین می توانید زمانی را هم به خود فرجه داده و استراحت کنید.

 

منبع: میهن فال 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: