فال روزانه دوشنبه 11 تیر 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه دوشنبه 11 تیر 1397

فال روزانه امروز دوشنبه یازدهم تیر 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

سیاره بهرام هم اكنون وارد ششمین خانه شما شده و شما را تحریک می‌كند كه راندمان و كارآیی خود را به طور كلی افزایش بدهید، در این هنگام تحولی در وقایع روزمره زندگی شما به وجود می‌آید. یک روش برای بالا بردن كارآیی توجه كردن به محیط پیرامونتان می‌باشد. با وجود اینكه امروز با مشكلات زیادی مواجه می‌شوید، اهداف كنونی شما عرصه‌ای برای شما فراهم می‌كنند كه بتوانید در روزهای آینده فعالیتهای خاصی را آغاز كنید.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 
 
هم اكنون زمان كار كردن و سر و سامان گرفتن از نظر كاری است، اما زمانی را هم باید به تفریح كردن اختصاص بدهید. سیاره بهرام در پنجمین خانه نشانه شما كه خانه تفریح و بازی است قرار دارد. اگرچه شما باید با احتیاط كامل برنامه‌های خود را سازماندهی كنید، ولی این نوع مدیریت برنامه فقط زمانی حاصل می‌شود كه شما به تفریح و بازی نیز پرداخته باشید. از احساسات معمولی خود استفاده كنید، خواهید دید كه هر چیزی امكان پذیر می‌شود. 
 
 
فال روزانه متولدین خرداد 
 
كاملا واضح است كه وقتی شما كارهای خیلی زیادی برای انجام دادن دارید و می‌خواهید همه را با هم انجام دهید، نمی‌توانید هیچ كدام را به درستی به اتمام برسانید. از طرف دیگر اگر شما قبل از اینكه كار بعدی‌تان را شروع كنید فقط برای تمام كردن یكی از وظایفتان تمركز كنید، كارهای زیادی انجام نشده باقی می‌مانند. اگرچه این موضوع شما را ناراحت می‌كند، ولی در حال حاضر كیفیت كارهایتان نسبت به كمیت آنها از اهمیت بیشتری برخوردار است. 
 
 
فال روزانه متولدین تیر 
 
تهیه كردن یک برنامه‌ریزی روزانه برای اینكه بدانید برای هفته‌های آینده چه كارهایی باید انجام دهید روش عاقلانه‌ای است. اگرچه شما دلتان می‌خواهد وقت خالی زیادی داشته باشید تا به استراحت كردن بپردازید، ولی در حقیقت الان نباید از زیر بار مسئولیتها شانه خالی كنید. ولی شما باید بخشی از زمان خود را به كار كردن اختصاص داده و خودتان را از پا نیندازید. 
 
 
فال روزانه متولدین مرداد 
 
امروز سیاره بهرام در حال ترک كردن نشانه شماست و با شما خداحافظی می‌كند. زندگی شما هم اكنون پرجنب و جوش و سرشار از انرژی شده و شما نگران این هستید كه اوضاع به حالت طبیعی برگردد. از یک طرف الان وقت این رسیده كه به آرامی پیش رفته و دوباره انرژی‌هایتان را ذخیره كنید. شما می‌توانید برای مدتها بدون اینكه خسته شوید به این روش ادامه دهید. اگر از وقتتان عاقلانه استفاده كنید برای پیش آمدهایی كه در روزهای آینده اتفاق می‌افتد آمادگی پیدا خواهید كرد. 
 
 
فال روزانه متولدین شهریور 
 
در حالیكه بهرام در نشانه شما قرار می‌گیرد و به شما گرما می‌بخشد و تا چندین هفته بعد به شما انرژی می‌دهد، شما باید خودتان را برای تغییرات بزرگی كه در زندگی‌تان اتفاق افتاده آماده كنید. اما توصیه نمی‌شود كه به خاطر این انرژی‌های تازه یافت شده خودتان را خسته كنید. از اهداف خود به طور سنجیده استفاده كنید. شما باید بتوانید تابستان امسال را تبدیل به پربارترین تابستانی بكنید كه تا به حال وجود داشته است. 
 
 
فال روزانه متولدین مهر 
 
با وجود اینكه شما تعهداتی را به دیگران داده‌اید كه باید آنها را به طور كامل انجام دهید، ولی الان دوست دارید كه تا چند هفته دیگر هیچ فعالیت اجتماعی خاصی نداشته باشید. فقط به خاطر اینكه دوست دارید وقتتان را با پرداختن به كارهای شخصی خود بگذرانید، خود را به دردسر نیندازید. در عوض تاجایی كه امكان دارد به طور مؤثری وظایفتان را انجام دهید و سپس همانگونه كه دوست داشتید فرصتی خواهید داشت تا در خلوت خودتان به  آرامش برسید. 
 
 
فال روزانه متولدین آبان 
 
برنامه‌ریزی برای فعالیتهای اجتماعی آینده‌تان به شما این امكان را می‌دهد كه آرامش بیشتری داشته و شادتر باشید. اما شما در آخرین لحظه تصمیم می‌گیرید كه آزادانه عمل كنید. البته انجام دادن وظایفتان در درجه اول اهمیت قرار دارد، اما وقت گذرانی با دوستان وقتی كه بالاخره شروع به كار كردید واقعا می‌تواند به شما كمک كند پربارتر از قبل عمل كنید. 
 
 
فال روزانه متولدین آذر 
 
اگرچه شما برای آینده ایده‌های بزرگی را در نظر دارید، ولی در حالی كه سیاره بهرام در دهمین خانه شما كه مربوط به كار و وظایف شغلی است قرار می‌گیرد، نیاز پیدا می‌كنید كه انرژی‌تان را بر روی برخی از وظایف خیلی خاص متمركز كنید. تبدیل كردن اهداف بلند مدت به چندین برنامه شخصی كوچكتر، به شما كمک می‌كند كه بدانید در آینده چه كارهایی باید انجام دهید. اول قدم های كوچک بردارید و بعد كم‌كم قدمهایتان را بلندتر كنید. 
 
 
فال روزانه متولدین دی 
 
با وجود اینكه ممكن است شما هنوز به خاطر درخواستهای زیادی كه از شما شده ناراحت باشید، ولی اكنون توانایی این را دارید كه بیشتر از قبل كار كنید. با وجود این اگر شما تلاش كنید كه همه كارها را یكدفعه تمام كنید، بسیار عصبانی خواهید شد. از طرف دیگر آرام كار كردن و پیروی كردن از یک برنامه باقاعده موفقیت شما را تضمین خواهد كرد. به یاد داشته باشید كه راههای میان‌بر شما را به هدف نمی‌رسانند، پس از وقتتان استفاده كرده و كاری را كه درست است انجام دهید. 
 
 
فال روزانه متولدین بهمن 
 
وقتی كه بهرام وارد هشتمین خانه شما كه مربوط به روابط صمیمانه است می‌شود، باعث ناراحتی و زحمت شما می‌شود. برای اینكه شما طبیعتا با دوستی‌هایی كه تصادفی به وجود می‌آیند راحتتر برخورد می‌كنید. این سخن به معنی این نیست كه شما با داشتن روابط احساسی مخالف هستید، بلكه بدین معنی است كه شما آزادی عمل داشتن را خیلی دوست دارید و بنابراین می‌خواهید فكرتان آزاد باشد. فراموش نكنید كه این آزادی اكنون می‌تواند به شما كمک كند كه ارزش ارتباط داشتن با دیگران را متوجه شوید. 
 
 
فال روزانه متولدین اسفند 
 
زیادتر شدن كارها و وظایف شغلیتان، شما را به سمت ارتباط برقراركردن با یک شریك پرجنب و جوش و یا یک دوست جدید جلب می‌كند. اما این كار چندان هم ساده نیست، برای اینكه شما می‌توانید موانعی را كه پیش رویتان هست را ببینید. لازم نیست زیاد عجله كنید؛ آرامش داشتن و خونسرد بودن از عجله داشتن مفیدتر است. از وقت خود به درستی استفاد كنید وگرنه بعدا انتقاد كردن از موانع و مشكلات هیچ فایده‌ای نخواهد داشت.
 
 
منبع: میهن فال 

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: