فال روزانه پنجشنبه 7 تیر 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه پنجشنبه 7 تیر 1397

فال روزانه امروز پنجشنبه هفتم تیر 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 
 
در حالی كه شما با روشی خلاقانه ابراز وجود می كنید، احساسات شما نیز در سرتاسر روز قدرتمند می شوند. خوشبختانه خودآگاهی شما باعث می شود در تحقیقاتی كه به طور مستقل انجام می دهید بیشتر تجربی كار كنید. این را هم در نظر داشته باشید كه ممكن است خیلی دیر به خواسته هایتان برسید و در این دوره باعث به هم ریختن برنامه هایی كه تا كنون رهبری كرده اید بشوید. 
 
 
فال روزانه متولدین اردیبهشت 
 
شاید شما دلتان می خواسته كه آخر هفته تعطیلات بیشتری داشته باشید، اما باید صبر داشته باشید وگرنه یک روز خوب را به طور كامل خراب خواهید كرد. به جای صحبت كردن در مورد اتفاقات بدی كه افتاده، عصبانیت خود را به عملكردی صحیح تبدیل كنید. به كارهایی كه می توانید برای بهتر كردن زندگیتان انجام دهید فقط فكر نكنید، بلكه این كارها را همین الان انجام دهید. اگر شما از نارضایتی خودتان نكته مثبتی را بیاموزید، قادر خواهید بود در روزهای بعدی بیشتر لذت ببرید. 
 
 
فال روزانه متولدین خرداد 
 
امروز شما تقریبا برای تفریح كردن و شاد بودن آمادگی دارید، اما اشتیاق شما برای تفریح می تواند منجر به شیطنت و آزار و اذیت شود. روش راحت و فریبنده شما باعث می شود كه از یک ملاقات كوچک بی اهمیت به مهمانی های آخر هفته كشیده شوید. اگرچه مهمانی رفتن لذت بخش است اما به شما توصیه نمی شود این كار را بكنید. به جلو حركت كرده و هیمشه خودتان باشبد، اما یک سری محدویتهای قرار دادی برای خود در نظر گرفته و از آنها پا را فراتر نگذارید. 
 
 
فال روزانه متولدین تیر 
 
شما این روزها اعتماد به نفس زیادی پیدا كرده اید و این موضوع همان قدر كه می تواند خوب باشد می تواند شما را به دردسر نیز بیندازد. طبیعتا یكی از بزرگترین تواناییهای شما این است كه می توانید قبل از دست به عمل زدن تا رسیدن به موقعیت درست صبر كنید. با وجود اینكه صبر و تامل می تواند جلوی بعضی از كارهای اشتباه را بگیرد، همچنین می تواند باعث شود که شما بعضی از فرصتهای خیلی خوب را از دست بدهید. ولی امروز اینگونه نیست. شما وسوسه شده اید كه كار جدیدی را شروع كنید و خیلی سریع آن را تمام كنید. فرامش نكنید كه كمی احتیاط هم شرط عقل خواهد بود. 
 
 
فال روزانه متولدین مرداد 
 
شما بسیار به سفر علاقه پیدا كرده اید و دوست دارید یا به كوهستان و یا به جزیره ای كوچک بروید. اکنون هیچ چیزی نمی تواند شما را از تصمیمتان منصرف كند. تنها مشكلی كه وجود دارد این است كه اگر رویاهای خود را مطرح كنید ممكن است بیشتر از قبل برای انجام این كار وسوسه شوید. اما این كار غیر ممكن نیست، بنابراین تا موقعی كه مطمئن نشده اید هر چیزی كه برای این مسافرت لازم است را تهیه نكرده اید، برای تبدیل كردن این ایده به واقعیت و رفتن به مسافرت اقدام نكنید. 
 
 
فال روزانه متولدین شهریور 
 
امروز شما نمی توانید آن كارهایی كه می دانید باید انجام دهید و آن كارهایی كه نمی دانید باید انجام دهید را از هم تشخیص دهید. حسی به شما می گوید كه موقعیتی را از دست داده اید و این موضوع باعث انگیزه شما می شود كه در خفا و پنهانی شروع به كاوش و جستجو كنید. شما در حالی كه یک سری اطلاعات با ارزش را كشف می كنید كه شما را به مسیر جدید هدایت می كنند، گنجینه گرانبهایی در دست خواهید داشت. اما بعد از این شما باید از قبل تمام اطلاعاتی را كه نیاز دارید داشته باشید. 
 
 
فال روزانه متولدین مهر 
 
ممكن است امروز یكی از دوستان یا همكاران شما خیلی پرادعا و پرخاشگر به نظر برسد و این موضوع داشتن یک گفتگوی مهم را سخت می سازد. شما نمی خواهید آسیب پذیری احساسی خود را در مقابل منفی بافی یک نفر دیگر آشكار كنید. اگر به نظر می رسد كه این مورد برای شما مثل افراد دیگر است پس در مقابلش حالت تدافعی نداشته باشید و دیوارهایی كه دور خود كشیده اید را خراب كنید. سعی كنید منشا عصبانیت این فرد را تشخیص داده و بعد بببنید كه ادامه بحث به كجا می كشد. 
 
 
فال روزانه متولدین آبان 
 
فقط كار كردن و تفریح نداشتن همه افراد چه زن و چه مرد را خسته می كند، پس امروز از خانه بیرون بروید و قدری تفریح كنید. البته تا موقعی كه شما كارهایتان را تمام نكرده اید این كار غیر ممكن است، اما شما اكنون در حین اینكه كار می كنید برای لحظه كوتاهی می توانید كمی هم خودتان را سرگرم كنید. تمام كارهایی كه لازم است انجام شود بیان كننده تصورات شماست و سپس باعث می شود روی كارهایی كه باید انجام دهید متمركز شوید بنابراین آخر هفته كاملا برای تفریح كردن آمادگی خواهید داشت. 
 
 
فال روزانه متولدین آذر 
 
زمانی كه شما انگیزه حركت كردن و به جلو رفتن را دارید، می خواهید بر اساس نظریات خودتان دست به عمل بزنید. گاهی وقتها عاقلانه است كه كمی صبر كنید و ببینید بعدا چه احساسی پیدا خواهید كرد. وقتی كه شما با چنین موردی مواجه می شوید، با احتیاط شروع كردن بهترین استراتژی است. با وجود این در حال حاضر نشان دادن یک واكنش سریع پاک بودن نیت شما را نشان می دهد، بنابراین تردید نشان ندهید. 
 
 
فال روزانه متولدین دی 
 
وقتی كه شما می خواهید در مورد اهدافتان صحبت كنید مشكلی برایتان به وجود می آید، برای اینكه فهمیده اید جلوی احساسات خود را گرفتن لزوما شما را به چیزهایی كه می خواهید نمی رساند. شما هنوز نمی دانید با موضوعی كه باعث ناراحتی شما شده چگونه برخورد كنید. فكر كردن به این موضوع واقعا به شما كمكی نخواهد كرد، برای اینكه فقط بیشتر شما را عصبی می كند. اصلا مقدمه چینی لازم نیست، فقط باید در موردش صحبت كنید. 
 
 
فال روزانه متولدین بهمن 
 
اكنون در چشمان شما برق هیجان انگیزی دیده می شود و تواناییتان در متقاعد كردن دیگران واقعا كسانی را كه به شما نزدیكند می ترساند. اگرچه لزوما شما عصبانی نیستید، اما كاملا مشخص است كه حاضرید برای رسیدن به چیزهایی كه دوست دارید بجنگید. اگر به نظر می رسد كه دیگران به خاطر عملكردهای شما ناراحت شده اند، آنها را مطمئن كنید كه قصد ندارید به كسی ضرر  بزنید و شما فقط به خاطر چیزهایی كه كشف كرده اید بسیار احساساتی شده اید. سپس یک نفس عمیق كشیده و همه برنامه های خود را برایشان شرح دهید. 
 
 
فال روزانه متولدین اسفند 
 
شما می دانید كه چیزی در حال تغییر كردن است، اما هنوز نمی توانید بگویید آن چیز چیست. در این میان احساسات شما خیلی خشن شده اند؛ شما امروز در موقعیت حساسی هستید، برای اینكه نمی دانید كه چگونه باید احساسات خود را ابراز كنید. به جای اینكه متكی به كلمات باشید، ضرب المثل « دو صد گفته چون نیم كردار نیست» را همیشه در خاطر داشته باشید. بعد از این هر وقت كه لازم شد می توانید مقصود خود را بیان كنید.
 
 
منبع: میهن فال 

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: