فال روزانه دوشنبه 4 تیر 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه دوشنبه 4 تیر 1397

فال روزانه امروز دوشنبه چهارم تیر 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

دوری كردن از تنش‌ها به خصوص اگر از آنها خسته شده باشید، ایده خوبی به نظر می‌رسد. اما این كار زیاد هم ساده نیست، برای اینكه صلح و آرامش درونی که قبلا تجربه كرده‌اید، ممكن است اجازه ظهور پیدا نكند. زمانی كه شما تشخیص بدهید هیچ اجباری وجود ندارد كه گزینش شما همه چیز و یا هیچ باشد، خیلی زود پیشرفت خواهید كرد. 

 
فال روزانه متولدین اردیبهشت 
 
دوستان شما افراد بسیار خوبی هستند، اما گاهی اوقات وقتی كه آنها با شما مخالفت می‌كنند، شما عصبانی می‌شوید. متاسفانه وقتی كه عقاید آنها با شما متفاوت است، معمولا از ادامه دادن بحث با آنها خودداری می‌كنید. اما امروز اینگونه نیستید. حتی اگر وسوسه شوید كه این كار را انجام دهید، به یاد داشته باشید اگر هیچ كس نخواهد كه خودش را عوض كند، هیچ مسئله پیچیده‌ای حل نخواهد شد.
 
 
فال روزانه متولدین خرداد 
 
امروز برای شما سخت است كه در مسیر ثابت باقی بمانید، برای اینكه هر فكر جدیدی كه از ذهنتان برمی‌خیزد می‌تواند به یک زنجیره از توهمات تبدیل شود كه شما را به یک سیر و سفر ذهنی مطلوب می‌برند. ممكن است شما توانایی گشت و گذار در رویاهای روزانه‌تان را داشته باشید، اما اكنون شما باید واقع‌بین باشید. از یک یا دو كار تفریحی لذت ببرید، اما اجازه ندهید فكری وسواس‌ گونه نسبت به دنیای درونی‌تان تبدیل به مانعی برای شما شود. 
 
 
فال روزانه متولدین تیر 
 
به فكر دیگران بودن فقط یک كار انسان دوستانه نیست، این عمل خوب زیربنای فلسفی مسیر زندگی شما را تشكیل می‌دهد. این سخن به معنی این نیست كه شما فقط با افرادی كه می‌شناسید بامحبت رفتار می‌كنید، برای اینكه به نظر می‌رسد سرشت والای شما نتواند بین یک فرد غریبه و یک دوست تفاوت قائل شود. از نظر دید معنوی همه اشخاص با هم برابرند. اگر شما تمایل داشتید كه به یک نفر كمك كنید ولی به شخص دیگری یاری نرسانید، باید دوباره به انگیزه‌های خود رسیدگی كنید. 
 
 
فال روزانه متولدین مرداد 
 
شما امروز می‌توانید هم با فرد بازنده‌ای احساس همدردی كنید و هم فرد برنده‌ای را تحسین كنید كه این دو رفتار با هم تناقض دارند. اما تفكرات شما در مورد فرد برنده ممكن است مثل قبل نباشد. شما می‌دانید كه به موفقیتهای خارجی در راستای شهرت و خوشبختی بیش از حد بها داده شده است. از نظر شما شخصی ایده‌آل است كه مهربان و خلاق بوده و قدرت ریسک كردن را نیز داشته باشد. 
 
 
فال روزانه متولدین شهریور 
 
به نظر می‌رسد تمام افراد نسبت به برنامه‌های آتی خود نگران هستند و این آشفتگی دور و بر شما كمی شما را عصبی كرده است. شما درگیر واقعیت‌ها هستید و این امر وقتی كه یک نفر نمی‌تواند منظورش را به شما بفهماند باعث ناراحتیتان می‌شود. آرامش داشته باشید؛ وقتی كه شما در مورد دیگران قضاوت می‌كنید، این عمل باید منجر به قضاوت خودشناسانه هم بشود. 
 
 
فال روزانه متولدین مهر 
 
امروز تمركز كردن بر روی تواناییهایتان و ارزش قائل شدن برای شغلتان برای شما از اهمیت ویژه‌ای برخودار است. اما امروز شما واقعا این كار را نكرده‌اید. این سخن به معنی این نیست كه شما انسان تنبلی هستید، بلكه فقط به این دلیل است كه شما از شغلی تكراری و قدیمی خسته شده و ترجیح می‌دهید كه استعدادهای خلاقانه‌تان را گسترش دهید. 
 
 
فال روزانه متولدین آبان 
 
امروز در حالی كه ماهی‌های برج حوت به سمت پنجمین خانه‌ شما حركت می‌كنند، باید بیشتر شبیه یک دلفین ظاهر شوید نه یک عقرب. اما شما الزاما نمی‌خواهید كه وارد بازی یک نفر دیگر شوید، شما می‌خواهید قوانین شخصی خودتان را اجرا كنید. مصالحه كردن با فردی كه در بین راه او را دیدید از آن چیزی كه فكر می‌كردید ساده‌تر است. 
 
 
فال روزانه متولدین آذر 
 
شما می‌توانید تحت تسلط یک افسون جادویی زندگی كنید كه باعث می‌شود فكر كنید همه چیز در خانه عالی است، در حالی كه اصلا این گونه نیست. بهتر است امروز با دیدی خوش‌بینانه به جهان بنگرید، به خاطر اینكه روشن نبودن ایده‌های شما به طور طیبعی می‌تواند بر قضاوت درست افرادی مثل شما سایه‌افكنی كند. خوشبختانه در طی روز وضوح و روشنی بر می‌گردند، بنابراین تصمیم‌گیری‌های بزرگ را به بعد موكول نكنید. 
 
 
فال روزانه متولدین دی 
 
شما طبیعتا با تفكراتتان كاملا هماهنگ شده‌اید، بنابراین زمانی كه شما به مفاهیمی كه برایتان ناشناخته است نزدیکتر می‌شوید احساس راحتی نخواهید كرد. دیگران می‌توانند به شما توجه كنند و شاید هم بتوانند آنچه را كه به شما قبلا گفته‌اند كلمه به كلمه تكرار كنید، اما هنوز هم امكان دارد كه نقطه نظرات شما را از دست دهند. 
 
 
فال روزانه متولدین بهمن 
 
امروز باید خیلی مواظب پولتان باشید، برای اینكه شما می‌توانید آنقدر مشتاق رسیدن به تخیلاتتان بشوید كه نتوانید تصویر ذهنی‌تان را تغییر دهید. اما پول خوشبختی نمی‌آورد، حتی اگر شما خودتان را درگیر خریدن چیزهایی مثل لباسهای جدید، یک اثر هنری و یا یک اسباب بازی صنعتی كنید. به جای اینكه به فكر كمكهای مادی باشید، ذهنتان را معطوف به كارهایی بكنید كه می‌توانید انجام دهید نه آن كارهایی كه انجام داده‌اید. 
 
 
فال روزانه متولدین اسفند 
 
اگر شما امروز نسبت به قبل بی‌حوصله‌تر شده‌اید نگرانی به خود راه ندهید، برای اینكه این موضوع وقتی كه ماه به نشانه شما باز می‌گردد نمونه بارزی است. نسبت به احساساتتان آگاهی داشته باشید، با وجود این اینگونه به نظر می‌رسد كه شما نسبت به آنچه كه در پیرامونتان اتفاق می‌افتد بی‌اهمیت هستید. ممكن است قادر نباشید حوادث خارجی را اصلاح كنید، اما شما بر روی عكس‌العمل‌های خودتان كنترل كافی دارید.
 
 
منبع: میهن فال 

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: