فال روزانه چهارشنبه 30 خرداد 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه چهارشنبه 30 خرداد 1397

فال روزانه امروز چهارشنبه سی ام خرداد 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز به خلق و خوی خودتان توجه داشته باشید، برای اینكه ممكن است شما حتی قبل از اینكه متوجه شوید اتفاق بدی افتاده عصبانیت شدیدی از خود نشان دهید. احساسات شما به طور ناگهانی می‌توانند شما را غافلگیر كنند، به خصوص اگر شما برای دور شدن از آنها تلاش می‌كنید. شدید بودن این احساسات می‌تواند هر كسی را شگفت‌زده كند، حتی خود شما هم تحت تاثیر این احساسات شگفت‌زده می‌شوید. قبل از اینكه با زدودن یک گرفتاری غیر ضروری از ذهنتان خودتان را خلاص كنید، بیشتر به آن توجه كنید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 
 
اگر شما باید وفادارانه به خاطر یک دوست نزدیک یا یكی از اعضای خانواده‌تان بر سر یک موضوع پافشاری كنید، به نحوی این كار را انجام دهید كه باعث بروز مشكلی غیر‌قابل حل نشود. اگرچه قصد و نیت شما می‌تواند پاک باشد، ولی وقتی خیلی با احساس عشق خود به دیگران را ابراز می‌كنید ممكن است آنها رنجیده شوند. قبل از اینكه شروع به دفاع كردن از یک فرد خاص یا از یک سلیقه بكنید، همه جوانب را در نظر بگیرید. 
 
 
فال روزانه متولدین خرداد 
 
زمانی كه سیاره عطارد توقف می‌كند تا مسیر روشنش را تغییر دهد، آرامشی غیر عادی در محیط به وجود خواهد آمد، شما می‌توانید این تغییرات علائم و قراین را حس كنید. به جای اینكه از مقابل بهترین نظریه‌تان با شتاب بگذرید، آنچه را یاد گرفته‌اید تمام كنید و سپس شروع كنید كه بینش جدیدتان را در طول چند روز آینده به كار ببندید. 
 
 
فال روزانه متولدین تیر 
 
فكر كردن به اینكه می‌توانید قدرت كنترل خود را از دست دهید شما را ناراحت می‌كند، اما شما به حد كافی صبور هستید. نگرانی شما علامت خطری برایتان است، زیرا حتی اگر فكر كنید كه همه كارها را درست انجام داده‌اید، می‌توانید ناخواسته زندگی‌تان را پیچیده كنید. به یاد داشته باشید مسئله اصلی برای شما نوع كاری كه انجام می‌دهید نیست، بلكه بیشتر مربوط به شور و هیجانی است كه در حین انجام این كار دارید. اگر شما زیاد اغراق نكرده و در مسیر خود به جلو پیش بروید احساس خیلی خوبی پیدا خواهید كرد. 
 
 
فال روزانه متولدین مرداد 
 
امروز توانایی طبیعی شما برای بیان كردن احساساتتان می‌تواند بر ضد شما عمل كند، برای اینكه قدرت هدایت‌كنندگی شما می‌تواند در نظر یک فرد دیگر متكبرانه به نظر برسد. طبیعتا این موضوع مهمی نیست، اما شما می‌توانید با همان دستی كه غذا را در دهانتان می‌گذارید به كسی ضرر بزنید. اگر دیگران به شما پیشنهاد كمک دادند، این پیشنهاد را رد نكنید. فكر بازی داشته باشید و حمایتی كه از شما می‌شود را قبول كنید. 
 
 
فال روزانه متولدین شهریور 
 
حتی اگر شما امروز نسبت به یک رابطه دوستانه جدید و پروژه‌ای خلاقانه خوش‌بین هستید، ممكن است كمی خود بازدارنده باشید. اگرچه متواضع بودن فكر خوبی است، اگر شما كاملا كناره‌گیری كنید دیگران هم نخواهند فهمید كه چه احساساتی و چه نیازهایی دارید. هدف اصلی شما این نیست كه برای برنامه‌هایتان از آنها طلب كمک كنید، اما زمانی كه بیشتر از همیشه به كمک نیاز دارید پذیرفتن كمک و حمایت آنان برایتان ضرری به همراه نخواهد داشت. 
 
 
فال روزانه متولدین مهر 
 
امروز شما به عنوان عضوی از یک تیم بسیار مورد احترام هستید، اما ممكن است یک سری نظرات مخالف ظاهر شود و به كار تعاونی دسته‌جمعی شما لطمه بزند. حتی اگر شما دلیل خوبی برای انجام دادن عملی برخلاف میل گروه دارید، عملكردهای شما می‌تواند توسط افرادی از گروه كه مشكل‌ساز هستند سوءتعبیر شود. اگر شما اجازه دهید همه چیز به روال عادی خود پیش برود نهایتا اثربخشی شما زیادتر خواهد شد. 
 
 
فال روزانه متولدین آبان 
 
این روزها، روزهای بسیار سختی برای شماست، بنابراین پیدا كردن یک روش مفید برای ابراز احساساتتان امری حیاتی است. در حالیكه واكنش سریع به عملكرد دیگران نشان ندادن ابتدا از شخصیت شما بعید به نظر می‌رسد، اما قبل از اینكه كاملا تنش‌ها را فرو بنشاند شما را قادر می‌سازد آنها را مدیریت كنید. 
 
 
فال روزانه متولدین آذر 
 
ممكن است امروز كسی فكر كند كه شما شخص بسیار پرنفوذی هستید، حتی اگر خودتان اصلا اینگونه فكر نكنید. متاسفانه امروز برای شما سخت است كه شاهد این باشید كه دیگران در موردتان نظر دهند. هدفهای خود را با دقت به كار ببندید، برای اینكه در حالیكه بیشتر از آن چیزی كه از شما انتظار می‌رود پایداری نشان می‌دهید، می‌توانید به راحتی واكنشی نامعقول نشان دهید. اكنون دوستان و همكارانتان می‌خواهند به شما كمک كنند، اما نه در صورتی كه شما برای قبول كردن كمک آنها خیلی سخت‌گیر و ایرادگیر باشید. چند نفش عمیق بكشید و هنر سازش كردن با دیگران را تمرین كنید. 
 
 
فال روزانه متولدین دی 
 
زمانی كه بحرانها به نقطه‌ای شكننده می‌رسند، باید عملی انجام دهید. انعطاف ناپذیری شما باعث شده كه در موقعیت خود باقی بمانید، موجهای شوكه‌كننده عظیم‌تری هستند كه می‌توانند زندگی شما را با خود ببرند و نابود كنند. اما تمرین كردن انعطاف پذیری، هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی، به شما قدرت برداشتن گامهای بلند به سمت اهدافتان را می‌دهد. اینجا واقعا جمع اضداد وجود دارد، هر چقدر كه شما كمتر به سمت اهدافتان پیش بروید، آنها به شما نزدیکتر می‌شوند. 
 
 
فال روزانه متولدین بهمن 
 
زمانی كه همه چیز در زندگی از این رو به آن رو می‌شود، ممكن است كه شما در نقش یک كشتی ساحل پیما ظاهر شوید. اما آنگونه كه به نظر می‌رسد هم اوضاع نگران كننده نیست، برای اینكه در پشت این صحنه‌های پر سر و صدا، پایداری درونی شما می‌تواند به شما قدرت و قوه تشخیصی را كه برای كامل كردن اهدافتان به آنها نیاز دارید را به شما بدهد. به یاد داشته باشید که شما به هر جهت نمی‌توانید بررسی كنید كه افراد دیگر چه واكنشی نشان می‌دهند، بنابراین همان آزادی و اختیاری را كه برای خودتان می‌خواهید را به هر فرد دیگری كه در زندگیتان است بدهید. 
 
 
فال روزانه متولدین اسفند 
 
شما امروز كارهای بسیار زیادی دارید كه باید در محل كار به آنها بپردازید، به گونه ای كه حتی شاید نفهمید كه از كجا شروع كرده‌اید. به جای اینكه دیگران را درگیر مشكل خود كنید، بهتر است كه سریع دست به كار شده و تا حد توانتان تلاش كنید. حتی اگر امروز پیچ و تابهای غیر منتظره‌ای ایجاد شد، فقط نقش موجهای پیشروی كننده را ایفا كنید. زمانی كه به جای كنترل یک موضوع فقط تظاهر به انجام دادن آن كاری می‌كنید در حالیكه واقعا آن را انجام نداده‌اید، این رفتار شما بسیار مشهود و بارز است.
 
 
منبع: میهن فال 

مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: