فال روزانه چهارشنبه 16 خرداد 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه چهارشنبه 16 خرداد 1397

فال روزانه امروز چهارشنبه شانزدهم خرداد 1397 

 

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

شاید شما امروز با گروهی از دوستانتان دست به دست هم بدهید تا پروژه ای را آغاز کنید که زندگی همه شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. این کار ممکن است خیلی پیش پا افتاده یا بسیار هیجان انگیز باشد، در هر صورت شانس موفقیت شما بسیار زیاد خواهد بود. اگر قصد شروع یک فعالیت هنری جدید را دارید امروز می تواند فرصت بسیار مناسبی برای انجام این کار باشد. حتی اگر همین امروز دست به کار نمی شوید هم حداقل برنامه ریزی هایتان را برای شروع این کار انجام دهید. خوشبختانه شما امروز بسیار مصمم و متمرکز هستید و با شور و هیجانی که در خود احساس می کنید می توانید در انجام هر کاری موفق باشید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

امروز میل به یاد گرفتن چیزهای جدید در شما بیشتر از هر زمان دیگری شده است. گوش کردن به یک سخنرانی و یا خواندن یک مقاله ممکن است شما را به یک سفر گروهی به منظور کسب دانش و اطلاعات بیشتر در رابطه با موضوع مورد بحث ترغیب کند. این موضوع را با اعضای خانواده‌تان نیز در میان بگذارید؛ شاید آنها هم بخواهند در این سفر با شما همراه شوند. این که خودتان را قربانی شرایط بدانید و تمام تقصیرها را گردن دیگران بیندازید همیشه آسان ترین راه ممکن است. دست از این رفتار برداشته و کنترل اوضاع را در دست بگیرید. مطمئنا با کمی تلاش و مثبت اندیشی می توانید به این وضیت غلبه کنید. 

 

فال روزانه متولدین خردادماه

امروز شما با هیجان وصف ناپذیری به ایده هایی که برای زندگی و آینده خود دارید فکر می کنید و ایده هایی که دیگران به شما می دهند هم برایتان خیلی جذاب‌تر از همیشه به نظر می رسند و خیلی جدی به آنها فکر می کنید. شما نقشه های زیادی برای آینده خود دارید که نه تنها هیجان انگیز به نظر می رسند بلکه عملی نیز هستند و می توانید با وقت گذاشتن برای آنها نتایج بسیار خوبی به دست بیاورید. بیشترین بهره را از این فرصتی که برایتان فراهم شده و ایده هایی که در سر دارید ببرید. شاید با گروهی از دوستانتان در مورد مسائل علمی، معنوی یا مذهبی صحبت کنید. این مکالمه چیزهای زیادی را به شما یاد خواهد داد. 

 

فال روزانه متولدین تیرماه

امروز فعالیت های اجتماعی شما را در تماس با افراد جالبی قرار خواهند داد که شاید در شهرها و کشورهای دیگری زندگی کنند. شاید با این اشخاص در مورد تجارت و مسائل کاری صحبت کرده و ایده های خوبی از آنها بگیرید که می توانند روی آینده حرفه ای و حتی زندگی شخصی شما اثرات قابل توجهی داشته باشند. از این فرصت به خوبی استفاده کرده و حتما ارتباط خود را با این آشناهای جدید حفظ کنید. اگر قصد این را داشته اید که یک رابطه عاطفی که به تازگی شروع کرده اید را وارد مرحله جدی‌تری کرده و در مورد آینده این رابطه با طرف مقابلتان صحبت و برای آن تصمیم گیری کنید امروز فرصت خوبی برای این کار خواهد بود. 

 

فال روزانه متولدین مردادماه

شما امروز هر کاری که بخواهید انجام دهید را با دقتی بیشتر از معمول انجام خواهید داد، خواه این کار تمیز کردن خانه و مسئولیت های روزمره باشد، خواه بخواهید پروژه شخصی مهمی را آغاز کنید. ذهن شما خیلی بهتر از همیشه عمل می کند و با احساساتتان نیز در هماهنگی به سر می برد و این بهترین وضعیت ممکن می تواند باشد. در حال حاضر رویاها و تخیلات شما می توانند منبع الهام بخشی برای شما در انجام کارهایتان باشند، پس به آنها توجه کنید. شاید ذهنتان درگیر سفر، کسب دانش و یا سفر برای کسب دانش باشد، در هر صورت به این ایده خود خوب فکر کنید و بی تفاوت از کنار آن رد نشوید. 

 

فال روزانه متولدین شهریورماه

امروز فعالیت های اجتماعی، شما را در تماس با افراد جدیدی قرار خواهند داد که برایتان از جذابیت ویژه ای برخوردار هستند. اگر مجرد هستید احتمال این که یکی از آشناهای جدید تبدیل به عشق زندگیتان شود خیلی زیاد خواهد بود. اگر هم پیش از این نیمه دیگر خود را یافته اید از آنجایی که امروز عشق و روابط عاطفی برایتان در اولویت هستند به طرف مقابلتان احساس نزدیکی بیشتری خواهید داشت و می توانید به راحتی در مورد مسائلی که شاید تا دیروز جسارت حرف زدن در موردشان را نداشته اید صحبت کنید. بحث های جالبی که امروز دارید نگرش شما را به برخی مسائل تغییر خواهند داد و چیزهای زیادی را به شما خواهند آموخت. 

 

فال روزانه متولدین مهرماه

قرار است امروز مهمان هایی در ارتباط با یک فعالیت گروهی یا اجتماعی به خانه‌تان بیایند. برای آماده کردن خودتان برای پذیرایی از این مهمان ها باید خانه‌تان را حسابی تر و تمیز کنید و شاید حتی به این فکر بیفتید که کمی تغییر دکور هم بدهید. تعداد مهمان هایی که به خانه‌تان خواهند آمد از آنچه انتظار داشته اید بیشتر خواهند بود، اما اگر اجازه ندهید استرس به شما غلبه کند این موضوع هیچ خللی در برنامه هایتان ایجاد نخواهد کرد. این مهمان ها خبرهای جالب و اطلاعات مفیدی برای شما به همراه خواهند داشت. در پایان روز انرژی و شور و نشاط شما خیلی بیشتر از آغاز روز خواهد بود. 

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

امروز انرژی، شور و هیجان و تمرکز شما و شخصی که دوست دارید در هماهنگی با یکدیگر و در سطحی بالا قرار دارند و همین موضوع باعث می شود که شما به طور بی سابقه ای به هم احساس نزدیکی کنید. اگر پیش از این نیمه دیگر خود را پیدا نکرده اید احتمال این که با شخص جدیدی آشنا شوید که برای شما از جذابیت بالایی برخوردار است و علایق مشترکی با شما دارد و شاید این آغاز یک رابطه جدی باشد که به ازدواج ختم خواهد شد. اگر قصد نقل مکان به خانه جدیدی را دارید امروز می تواند فرصت بسیاری خوبی برای جستجوی خانه مورد نظرتان باشد، آن را به راحتی از دست ندهید. 

 

فال روزانه متولدین آذرماه

امرز فرصت انجام کاری سر راه شما قرار خواهد گرفت که می تواند از لحاظ مادی برایتان بسیار مفید و سودبخش باشد. این فرصت را بدون آن که به اندازه کافی به آن فکر کرده و آن را سبک و سنگین کنید از دست ندهید. امروز هیچ کاری به اندازه این که در خانه بمانید برای شما لذت بخش نخواهد بود. این که بخواهید در خانه کار کنید و یا به استراحت بپردازید برای شما هیچ فرقی ندارد، همین که در خانه باشید برای شما کافیست. خوشبختانه در حال حاضر دیگر اعضای خانواده هم از وضعیت فعلی خود راضی هستند و هیچ انرژی منفی و تنشی در خانه‌تان احساس نمی شود؛ از این حس خوب لذت ببرید. 

 

فال روزانه متولدین دی ماه

شما امروز خبرهای خوبی را از طریق همسایه ها و هم محلی هایتان خواهید شنید. تماس های تلفنی و ایمیل هایی که دریافت می کنید و یا حتی صحبت کردن با یک غریبه در خیابان می تواند فرصت هایی را برای پیشرفت اقتصادی برای شما فراهم کند. تمرکز شما در حال حاضر در سطح بسیار بالایی قرار دارد و هم ذهن و هم احساستان با آنچه برای دست یابی به اهدافتان باید انجام دهید در هماهنگی کامل به سر می برند. انرژی جسمانی و شور و اشتیاقی که در اختیار دارید هم در کنار اراده قویتان به کمک شما آمده اند تا به هر آنچه می خواهید دست پیدا کنید. اگر این فرصت را به راحتی از دست بدهید پشیمان خواهید شد. 

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

امروز از طریق منبعی غیر منتظره در جریان فرصت ها و موقعیت های جدیدی قرار خواهید گرفت که شما را به این فکر می اندازند که چطور به بهترین شکل ممکن از این فرصت ها استفاده کنید. با دست یابی به اهداف مادی، معنویات برای شما ارزش و اهمیت بیشتری پیدا خواهند کرد. شاید بخواهید در فعالیت های گروهی مذهبی شرکت کرده، یوگا کنید و یا به دعا و عبادت بپردازید. یکی از دوستان و یا اعضای خانواده که با روحیات شما آشنایی دارد کتاب هایی را به شما معرفی خواهد کرد که خواندن آنها خالی از لطف نخواهد بود. در پایان روز وقتی را به صحبت کردن با فرزندانتان اختصاص دهید. آنها حرف های زیادی دارند که به شما بزنند. 

 

فال روزانه متولدین اسفندماه

امروز شرکت در فعالیت های گروهی هم از لحاظ عاطفی و هم از لحاظ فکری برای شما بسیار رضایت بخش خواهند بود. به واسطه این فعالیت ها روابط شما با دوستان قدیمیتان محکمتر خواهند شد و دوستی های جدیدی نیز وارد زندگیتان خواهند شد. در میان این اشخاص تازه ای که وارد زندگیتان می شوند افرادی خواهند بود که در زمینه حرفه ای شما مشغول به کار هستند و از طریق آشنایی با آنها فرصت های جدیدی برای پیشرفت کاری برایتان فراهم خواهند شد. امروز یکی از اطرافیانتان، شما را در جریان یک داستان احساسی قرار خواهد داد که شاید حتی باعث شود که اشک در چشم هایتان جمع شود.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: