فال روزانه جمعه 11 خرداد 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه جمعه 11 خرداد 1397

فال روزانه امروز جمعه یازدهم خرداد 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

احتمالا شما امروز از دنده چپ بلند شده‌اید، اما گذشته را فراموش کنید و به حال فکر کنید. دوستان و همکارانتان می‌خواهند شما را بی گناه بدانند اما شما باید با آنها بسازید. می‌دانید که زندگی کردن در زمان حال چقدر مهم است پس بدون اینکه خود را درگیر خاطرات شخصی بکنید با زمان و اتفاقاتی که در حال اتفاق می‌افتند پیش بروید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

مهم نیست که الان یک چیزی یا کسی چقدر خوب نشان می‌دهد، چند دلیل عملی وجود دارند برای اینکه شما نتوانید به آنچه می‌خواهید برسید. خوشبختانه، اراده شما در صبر کردن برای رسیدن به خواسته‌تان به شما کمک زیادی می‌کند. عجله ممکن است همه چیز را خراب کند اما اگر قدم به قدم پیش بروید مطمئنا به هدف خود می‌رسید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

امروز شاید دیگران منظور شما را بد برداشت کنند، اما شانس دوباره به سوی شما رو کرده و تا دو هفته دیگر نیز با شما خواهد بود. امروز خوشبختانه راحت‌تر می‌توانید منظور خود را بیان کنید اما اگر کسی تلاش شما را به هم زد، غافلگیر نشوید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

شاید امروز اگر کسی از شما بخواهد که بین اختلافات همکاران یا دوستان نظر بدهید دچار شک و تردید بشوید. اما شما باید تأمل کنید، چون شما دو طرف قضیه را می‌بینید و به هر حال این مشکل شما نیست. با این وجود این موضوع تأثیری روی کار شما ندارد و باید در بی طرف بودن خود یا در مقابل اصرار دیگران برای پاسخ دادن به آنها، سفت و محکم باشید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

شما اختیار برنامه کار امروز خود را دارید اما باهوشتر از آن هستید که اجازه بدهید روزگار چیزی را به شما تحمیل کند. یک راه عاقلانه برای روبرو شدن با شرایط تغییر یافته مثلا حزب باد بودن وجود دارد. هر چه به خودتان سخت نگیرید و وابسته به زمان نباشید شانستان هم در به دست آوردن موقعیت‌ها بیشتر خواهد بود. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

شما از یک طرف دقیقا می‌دانید که برای رسیدن به هدف خود چه باید بکنید و از طرف دیگر ترجیح می‌دهید یک کار دیگر انجام دهید. این دو دلی، شما را دیوانه کرده و جلوی عملی کردن آرزویتان را می‌گیرد. شانس آوردید که بیشتر از آن چیزی که فکرش را بکنید کنترل خود را دارید، چون شادی شما نه تنها به وقایع خارجی وابسته نیست بلکه به عکس العملی که در مقابل آنها دارید بستگی دارد. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

اگر بگذارند شما به سر کار برگردید و با دیگران خوب رفتار کنید احساس بدتان پس از شکستی که داشته‌اید از بین می‌رود. اگر مراقب اوضاع باشید اصلا کار سختی نیست. از بد شانسی، یک نفر هست که خیلی منصف نیست و این موضوع باعث خشمگین شدن شما می‌شود. به نفع شماست که کمی دست نگه دارید و تا آنجایی که می‌توانید مهربان و موثر باشید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

گرچه نیت‌ شما خیر است اما صبرتان به سر رسیده. از چیزهای تکراری که هر دفعه اتفاق می‌افتند، خسته شده‌اید. خوشبختانه، دیگران واقعا دارند تلاش می‌کنند و شما می‌توانید حرکت مثبت آنها را ببینید. اما از بد شانسی شما، سریع عمل نمی‌کنند و مجبورید خیلی صبر کنید. با ناامیدی خودتان صادق باشید بدون اینکه آن را به یک جنجال تبدیل کنید، می‌توانید فشار را کم کرده و روابط خود را با دیگران بهتر کنید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

گرچه شما به داشتن روابط اجتماعی خوب شناخته شده اید و اکنون نیز موقعیت آن فراهم شده تا بیشتر از آن بهره ببرید. اما باید پرانرژی بودن خود را خوب کنترل کنید که می‌تواند شخص مهمی را برنجاند. نشاط خود را خیلی نشان ندهید اما متعادل رفتار کنید. امروز مودب بودن به این معنی نیست که سکوت کنید بلکه باید بدانید که چه چیزی درست است که بگویید، چقدر صحبت کنید و چه موقع آن را قطع کنید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

شما امروز نشانه‌هایی را دریافت می‌کنید مثل روز اولی که می‌خواستید یاد بگیرید که چطور کاری را انجام بدهید و چه وقت آن را انجام ندهید. ممکن است از آن خوشتان نیاید اما بلاتکلیفی‌ای که این تغییر با خود به همراه دارد را نیز دوست ندارید. بدبختانه، کنجکاوی در مورد آن نیز مشکلاتی را به وجود می‌آورد که بهتر است فعلا آن را رها کنید. پذیرفتن وضعیت فعلی روش عاقلانه‌تری است تا اینکه راه‌حلی برای آن پیدا کنید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

ممکن است شما احساس کنید که دارید به موفقیت دست پیدا می‌کنید اما شاید مسائل خاصی باشند که در این مورد نقش داشته باشند. با این وجود نباید از کار خود دست بکشید. شاید مجبور شوید ساعتها برای آن وقت بگذارید. به وظیفه خود عمل کنید و از الهامات خود کمک بگیرید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

شاید امروز از ضمیر ناخودآگاه خود پیام‌هایی را دریافت کنید که آنقدر احمقانه هستند که نمی‌دانید چه معنی‌ای می‌دهند. هر چه بیشتر آنها را تحلیل می‌کنید کمتر برای شما مشخص می‌شوند. گرچه دارید سعی می‌کنید چیزی که نمی‌فهمید را تعبیر کنید، اما کمتر به هدف می‌رسید. به جای خرده گرفتن بگذارید کار خود را بکند.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: