فال روزانه شنبه 5 خرداد 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه شنبه 5 خرداد 1397

فال روزانه امروز شنبه پنجم خرداد 1397 

 

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

امروز پولی به دست شما می رسد که مدت هاست انتظار آن را می کشید. دوست دارید بخشی از این پول را برای خوشگذرانی صرف کنید. تصمیم خوبی است، شما سختی های زیادی برای به دست آوردن آن کشیده اید و حال باید از آن نهایت لذت را ببرید. فردی از اطرافیانتان توجه شما را به خود جلب کرده است. بهتر است تردید را کنار بگذارید و به او احساس واقعیتان را نشان دهید. متاهل ها نیز یک خبر خوبی را از راه دور خواهند شنید که در رابطه عاطفیشان نیز تاثیر مثبتی خواهد گذاشت. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

شما امروز احساس شادی، هیجان، سر زندگی و خوش بختی می کنید و به آینده خود نیز امیدوار هستید. ارتباط شما با خانواده، دوستان و اقوام نیز محکم تر از قبل خواهد شد و حتی اگر مجرد هستید در این رفت و آمدها نیمه گمشده خود را پیدا خواهید کرد. منتظر یک سورپرایز از یک دوست که مدت‌هاست از شما دور است، باشید. در کنار تمام روزهای خوش، سلامت جسمانی خود را نیز فراموش نکنید. شما باید در این روزها انرژی لازم برای شروع سالی نو را به دست آورید. 

 

فال روزانه متولدین خردادماه

امروز فردی به شما زنگ می زند و خبر خوبی را به گوشتان می رساند که از شنیدن آن در پوست خود نمی گنجید. به زودی مسافرت کوتاهی در پیش خواهید داشت و فردی را ملاقات خواهید کرد که تاثیر خوبی بر زندگی عاطفی شما می گذارد. اگر نگران کارهای عقب مانده خود هستید، توصیه می کنیم در حال حاضر تمام افکار منفی را از خود دور کنید و به ذهن خود استراحت دهید. روزهای آتی برای تمام آنها وقت کافی خواهید داشت. 

 

فال روزانه متولدین تیرماه

شما امروز پر از زندگی و نشاط هستید، در چنین روزی هیجان خود را با حرف زدن تخلیه کنید اما یادتان نرود که به حرف های دیگران هم گوش دهید. کلام آنها می تواند روی شما تاثیر خوبی بگذارد و به زندگیتان تغییراتی دهد که شما را شادتر از اکنون کند. چند روزی است که از شنیدن حرفی ذهن شما درگیر شده، بهتر است آن را فراموش کنید زیرا اهمیت چندانی نخواهد داشت. به جای آن با دوستان خود بیشتر در ارتباط باشید. اگر مجرد هستید امروز نشانه ای از عشق را در زندگیتان خواهید دید. 

 

فال روزانه متولدین مردادماه

امروز زیاد به حرف هایی که اطرافیانتان به شما می زنند، گوش ندهید و راه خودتان را بروید. هیچ کسی جز خود شما از صلاح کارتان باخبر نیست. مدتی است می خواهید با فرد مورد علاقه زندگیتان گفتگو کنید اما نمی توانید. این را بدانید که پنهان کردن احساسات تنها مسائل را پیچیده و دشوارتر می کند. در چنین روزی که زمین و زمان می خندد، فرصت خوبی است تا راز دلتان را فاش کنید. اگر وقت خالی پیدا کردید، آن را با خانواده‌تان بگذرانید زیرا بر روحیه‌تان تاثیر به سزایی خواهد گذاشت. 

 

فال روزانه متولدین شهریورماه

امروز برای شما روز خوبیست. کارهایی که غیر ممکن می پنداشتید، برایتان ممکن می شود. احتیاجی به سخت کار کردن نیست، گاهی هم وقت خود را به تفریح و استراحت اختصاص دهید. شخصیت منحصر به فرد شما خوشبختی را به سمتتان جذب می کند و به آنچه لایق آن هستید خواهید رسید. افرادی که در این روز با شما ارتباط دارند نیز در این خوشبختی سهیم خواهند شد. خبر خوبی از راه دور به شما می رسد، آن را به فال نیک بگیرید و برای قدم های بعدیتان برنامه ریزی کنید. 

 

فال روزانه متولدین مهرماه

آروزهایتان را جدی بگیرید. امروز فرصت آن را پیدا می کنید که یکی از قدم های مهم زندگیتان را بردارید. فقط حواستان باشد که قبل از هر تصمیمی خوب در مورد آن فکر کنید. اگر فردی می‌تواند در این راه به شما کمک کند، برای درخواست آن کوتاهی نکنید. مدت‌هاست ارتباط خوبی با یکی از دوستانتان ندارید اما امروز فرصت خوبی برای حل مشکلات است. انعطاف پذیری کلید موفقیت شماست، مطمئنا از این تصمیم خود پشیمان نخواهید شد. 

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

شما به فکر یک تغییر در زندگیتان هستید، شک و دودلی را کنار بگذارید و به آن عمل کنید. بی شک این تغییر در جوانب مختلف زندگیتان، از کاری گرفته تا روابط عاطفی، تاثیرگذار خواهد بود. احساسات شما فوران کرده اما سعی می کنید آنها را نادیده بگیرید. بد نیست برخی اوقات به جای منطق از در احساس وارد شوید. در انتهای روز تلفنی به شما خواهد شد که حاوی خبرهای خوب است. این خبر می تواند روز شما را به بهترین شکل تغییر دهد. 

 

فال روزانه متولدین آذرماه

امروز ایده های بسیاری در ذهن شما ایجاد شده که دوست دارید تمام آنها را عملی کنید. جلوی تخیلاتتان را نگیرید و اجازه دهید به هر کجا که دوست دارند سفر کنند. شما سالهای زیادی را در محدودیت زندگی کرده اید اما حال زمان آن است که سبک زندگی خود را آنطور که دلتان می خواهد تغییر دهید. امروز انرژی زیادی که در شما جریان دارد، شما را تشویق به پیشرفت در روابط اجتماعیتان می کند. اگر می خواهید رابطه عاطفی خود را جدی‌تر کنید، اکنون زمان خوبی است. 

 

فال روزانه متولدین دی ماه

امروز شما با افراد زیادی در ارتباط خواهید بود و آنقدر سرتان شلوغ می شود که گذر زمان را از یاد می برید. توصیه می کنیم رابطه خود را با آنها حفظ کنید زیرا می توانند فواید بسیاری در زندگی شما داشته باشند. شما در مورد کاری دچار تردید شده اید، اما بدانید که تردید بیش از حد شما را از پیشرفت باز می دارد. پس بهتر است همین امروز تصمیم خود را بگیرید و وارد عمل شوید. دوستی انتظار پاسخی از سمت شماست، بهتر است رودربایستی را کنار بگذارید و آنچه را که دلتان می گوید، به زبان آورید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

اگر چه شما روزهای شلوغی را می گذرانید اما یادتان باشد که نتیجه آن رضایت بخش است. پس دست از تلاش برندارید و تا رسیدن به هدفتان از پای ننشینید. کاری را شروع کرده اید اما در مورد ادامه آن تردید دارید. بهتر است از اطرافیانتان بخواهید تا شما را در این راه همراهی کنند، آنوقت انگیزه بیشتری برای ادامه پیدا خواهید کرد. نگرانی شما در مورد مسایل مالی، بی خود است. درست از جایی که انتظار دارید تمام مشکلاتتان حل خواهد شد. 

 

فال روزانه متولدین اسفندماه

اگر فردی که به او علاقه دارید از شما دور است، نگران نباشید. به زودی انتظارات شما به پایان می رسد و روزهای خوشی را تجربه خواهید کرد. پس از زمان حال خود استفاده کنید و خوش بگذرانید تا روزهای فراغ به پایان رسند. اگر امروز احساس خستگی و تنش داشتید، به دنبال کارهای مورد علاقه خود باشید و از افرادی که انرژی منفی به شما منتقل می کنند، دوری کنید. گاهی لازم است از زمین و زمان گذشت و با خود خلوت کرد. مطمئن باشید که از فردا زندگی شما به روال عادی و حتی بهتر از قبل بازخواهد گشت.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: