فال روزانه سه شنبه 18 اردیبهشت 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه سه شنبه 18 اردیبهشت 1397

فال روزانه امروز سه شنبه هجدهم اردیبهشت 1397 

 

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

امروز انرژی فیزیکی شما به شدت بالا رفته، به همین دلیل زمان خوبی است تا فعالیتی را که مدت‌هاست به دنبالش بوده اید، آغاز کنید. دیگران نیز با دیدن توانایی هایتان شما را تحسینتان خواهند کرد. این را بدانید که اگر اعتماد به نفستان را بالا ببرید، نه تنها در شغلتان بلکه در رابطه با دیگران نیز بهتر عمل خواهید کرد. فرصت خوبی ست تا با عشق زندگیتان کمی جدی تر صحبت کنید. موضوعات مختلفی ست که باید برای هردویتان روشن تر شود. پس درنگ نکنید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

شما احساس ناامنی می کنید، نمی توانید از میان دو راهی پیش رویتان، راه درست را انتخاب کنید از این رو احساس خستگی و ناتوانی دارید. این مشکل به دلیل ناتوانی شما برای دیدن زوایای مختلف زندگی است. بنابراین سعی کنید که زاویه دیدتان را گسترش دهید و نظرات دیگران را هم بشنوید. می خواهید احساساتتان را برای فردی بروز دهید اما نمی توانید. شاید بد نباشد که قدردانی و علاقمندی تان را با هدیه ای نشان دهید. مطمئن باشید که او نیز درست مانند شما قدرتان را می داند. 

 

فال روزانه متولدین خردادماه

امروز ارتباطات شما به خوبی پیش خواهد رفت. روز پر مشغله اما راضی کننده ای را در پیش دارید. احساسی که نسبت به خودتان دارید نیز مثبت است از این رو دست به هر کاری که بزنید، به خوبی پیش می رود. پس چند فعالیت مختلف را با هم برعهده بگیرید و به دیگران خودی نشان دهید. امروز فردی را ملاقات می کنید و این ملاقات دید شما را نسبت به او تغییر خواهد داد. اما اگر می خواهید که در کنار یکدیگر آرامش داشته باشید، باید زمان بیشتری را در کنار هم بگذارنید و احساساتتان را رک و رو راست به زبان آورید. 

 

فال روزانه متولدین تیرماه

امروز ارتباط برقرار کردن با دیگران برای شما سخت شده از این رو که احساس می کنید آنها درکتان نمی کنند. برای رفع این حس تمرکزتان را روی دیگران قرار ندهید و مسایل را خیلی ریز تجزیه و تحلیل نکنید. آنوقت خواهید دید که رفتار دیگران آنقدرها هم که شما فکرش را می کنید، آزار دهنده نیست. موضوعی در رابطه عاطفیتان ذهن شما را درگیر کرده اما هر چه به آن بیشتر توجه کنید، بدتر است. سعی کنید که تمرکزتان را روی خوبی های طرف مقابل بگذارید تا دلتان نیز آرام گیرد. 

 

فال روزانه متولدین مردادماه

شما امروز انرژی زیادی دارید و دلیل آن هم موفقیت در مسیری است که در پیش گرفته اید. شما پستی و بلندی های زیادی را گذرانده اید و حال زمان آن است که نتیجه شیرین تلاش های خود را بچشید. احساس می کنید که فردی به شما علاقه دارد اما فعلا نمی خواهید عکس العملی نشان دهید. بهتر است که مدت دیگری هم صبر کنید و او را زیر نظر بگیرید سپس وارد عمل شوید. همانطور که منطق را در تصمیم گیری هایتان دخیل می کنید، برای احساستان نیز ارزش قائل شوید. 

 

فال روزانه متولدین شهریورماه

پیدا کردن نقطه امن برای شما سخت شده است. تصور می کنید که از اهداف و ایده آل هایتان دور شده اید. اما بدانید که هیچوقت شرایط 100% بر وفق مراد ما نخواهد بود. بهتر است با دیگران بیشتر در ارتباط باشید و حرف های دلشان را بشنوید تا بفهمید که شما تنها نیستید. رفتار عجیب و غریبی را از شریک زندگیتان دیده اید اما بهتر است به جای عصابی شدن، نشان دهید که هیچ اتفاقی نیافتاده و همه چیز در امن و امان است. همین عکس العمل همه چیز را به تدریج حل خواهد کرد. 

 

فال روزانه متولدین مهرماه

امروز آنقدر تواناییتان زیاد شده که با کوچیک ترین تلاشی بهترین نتایج را به دست خواهید آورد. از این فرصت استفاده کنید و تمرکزتان را روی کارهای مهم قرار دهید. دوستی دست یاری به سمتتان دراز می کند، آن را بپذیرید تا کارهایتان با سرعت بیشتری جلو رود. اگر احساسات خود را نزد اطرافیان باز نکنید، آنها هم چیزی نخواهند فهمید. پس اگر از آنها انتظار دارید که مرهم دردهایتان باشند، باید قبل از هر چیز حرف دلتان را به زبان آورید. 

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

شما عادت دارید که قبل از عمل به خوبی مسایل را تجزیه و تحلیل کنید و همین تامل شما باعث شده که برای شروع کاری کمی صبر کنید. امروز می بینید که صبرتان بالاخره نتیجه داد و شما به هدفی که می خواستید رسیدید. در کاری عقب کشیده اید اما بدانید که هیچ موضوعی برای عقب نشینی وجود ندارد. در واقع این شمایید که باید اعتماد به نفس خود را بالا ببرید. رابطه‌تان با دوستی شکراب شده اما امروز زمان مناسبی برای حل آن نیست. کمی زمان دهید تا همه چیز سر جای خودش قرار گیرد. 

 

فال روزانه متولدین آذرماه

شما در مسیری از زندگی هستید که باید قدم بزرگی بردارید. نه تنها انرژی روحی، بلکه انرژی فیزیکی زیادی را نیز باید خرج کنید تا به هدفی که در سر دارید در کمترین زمان ممکن برسید. عزت نفس کلید موفقیت شما در این راه است. شما قوی، شجاع و با انگیزه هستید اما گاهی در رابطه عاطفی تان ضعیف ظاهر می شوید. شاید بد نباشید که مدتی تنها به خودتان فکر کنید و ببینید که چه چیزی شما را از حرکت کردن باز می دارد. اگر رابطه ای که در آن هستید ایده آلتان نیست، هر چه سریعتر در آن تجدید نظر کنید. 

 

فال روزانه متولدین دی ماه

شما احساس ضعف بدنی می کنید. شاید این حالت ناشی از وضعیت روحیتان است. بد نیست که کمی از محیط کار و شرایط استرس زا دور شوید و با خودتان خلوت کنید. ورزش کردن می تواند حال شما را تا حد زیادی بهبود بخشد. از آنجا که امروز زمان خوبی برای انجام کارهای مهم نیست، بهتر است که گفتگو در رابطه عاطفیتان را نیز به زمان دیگری موکول کنید. دلیل این کار را برای شریک زندگیتان نیز توضیح دهید تا دچار سوءتفاهم نشود. 
 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

فردی از خود راضی در اطرافتان دارید که مدام می خواهد با شما بگومگو کند. از این شرایط ناراحت نشوید زیرا نتیجه مثبت آن تغییر زوایه دید شماست. در واقع شما خواهید فهمید که باید دور برخی از افراد غیر قابل اعتماد را خط بکشید و از آنها دوری کنید تا در کاری که در سر دارید مانعی پیش رویتان نباشد. به زودی فرصت این را پیدا می کنید تا در جمعی خودی نشان دهید. لازم نیست که خیلی احساساتتان را کنترل کنید، با بیان آنچه در قلبتان می گذرد، تاثیرگذارتر خواهید بود. 

 

فال روزانه متولدین اسفندماه

همه چیز با سرعتی بالاتر از آنچه شما انتظارش را داشتید، پیش می رود و این موضوع تا حدی خیالتان را راحت کرده است. بهتر است که با همین آرامش راه خود را ادامه دهید و نگران جزئیات امر نباشید. راز موفقیت شما در چنین روزی این است که خودتان را به دست امواج بسپارید تا شما را به هر کجا که خودش خواست، ببرد. اگر چه فردی هستید که دوست دارید در قالب چارچوب ها عمل کنید اما همین راهی کمک بسیاری به موفقیتتان خواهد کرد.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: