فال روزانه چهارشنبه 12 اردیبهشت 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه چهارشنبه 12 اردیبهشت 1397

فال روزانه امروز چهارشنبه دوازدهم اردیبهشت 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

هیجانات بسیاری در درون شما موج می‌زند، این احساسات همواره کنارتان هستند، اما شما به این احساسات و هیجانات توجهی نشان نمی‌دهید و همچنان بدون آنها به راه خود ادامه می‌دهید. شما می‌توانید به جایگاه خوبی برسید به شرط این که تنها مسیرتان را از راه‌های بی‌خطر انتخاب کنید. در این اواخر نیروهای ناشناخته بسیاری سعی دارند شما را به راه‌های دیگری بکشانند اما هوشیار باشید و وارد این مسیرها نشوید. اگر مسیرتان را عوض کنید تمام پیش‌بینی‌هایی که برای آینده‌تان دارید از بین می‌روند. قبل از پریدن و تغییر مسیر بهتر است فکر کنید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

خوشحال و شاد باشید زیرا کدورت‌هایی که بین شما و فرد محبوبتان به وجود آمده بود از بین می‌رود، تا شما بتوانید باز روابط‌تان را مثل سابق ادامه بدهید. هنگامی‌ که روابطتان دوباره آغاز شد در رابطه با مسائلی که بر سر آنها بحث و مشکل داشتید دیگر سخنی بر زبان نرانید. زیرا شما دیگر به پاسخ این جواب‌ها احتیاجی ندارید شما تنها فرد محبوبتان را می‌خواستید که باز او با عنایت خداوند به سوی شما بازگشته است. گذشته را فراموش کنید و به زندگی‌ای که در حال حاضر دارید بپردازید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

افراد با ظواهر خوب در اطراف شما زیاد هستند اما اکثر آنها تنها ظواهر خوبی دارند، مراقب رفتار آنها باشید. به تازگی نیز با شخص یا اشخاص جدیدی آشنا شده‌اید؛ تا به این اشخاص اطمینان کامل پیدا نکرده‌اید مسائل زندگیتان را با آنها مطرح نسازید. شما سهوا به افرادی علاقه‌مند می‌شوید که تنها باعث جنگ بین شما و هیجانات داخلیتان می‌شوند. بهتر است راه حلی را بیندیشید تا مانع شما شود که به افراد دیگر سهوا علاقه‌مند نشوید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

شما در این روزها به یک سکون و حالت غیر فعال بودن رسیده‌اید. شما به یک فرد قابل اعتماد نیاز دارید برای این که محرکی باشد تا شما را از این حالت خارج سازد و دوباره شما را مثل سابق به فردی پویا تبدیل کند. شاید به دلیل شکست‌هایی که قبلا داشته‌اید و تجربه‌های تلخ بسیاری که داشته‌اید شجاعت خود را از دست داده‌اید اما شما با وجود تمام این مسائل راهتان را ادامه دهید زیرا جاده زندگی شما به موفقیت منتهی می‌شود. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

شما فکر می‌کنید که مدام سختی‌ها و مشکلات دنیا در هر روز و هر ساعت تنها به سر شما می‌ریزد، بهتر است عاقلانه و منطقی به زندگیتان بنگرید نه این که مدام با احساساتتان تصمیم بگیرید زیرا علت تمام مشکلاتتان همین موضوع است که شما احساس را در تمام تصمیم‌گیری‌های مهمتان جایگزین عقلتان کرده‌اید، توصیه می‌کنیم تا بیش از این آسیب ندیده‌اید این کار را ترک کنید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

شما مدام در درونتان سوال‌های بسیاری را از خود می‌پرسید و بدون اینکه جوابی برای آنها داشته باشید از زندگیتان دلسرد می‌شوید. برای این که از این احساس دور شوید توصیه می‌کنیم در برابر اتفاقات زندگیتان و رفتار و گفتار دیگران خنثی عمل کنید تا بتوانید زندگیتان را کنترل کنید. با اینکه شما طبیعتا فردی خون گرم هستید اما بهتر است تلاش کنید تا کمی خون سرد شوید، خون سرد بدین معنا که در برابر رفتار دیگران ناراحت و غصه‌دار نشوید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

شریک زندگیتان یا فردی از اعضای خانواده‌تان شرایط زندگی را طوری برایتان محیا کرده که فکر می‌کنید قادر به ادامه زندگی نیستید. بهتر است خود را از لحاظ روحی و جسمی‌ تقویت کنید. این زمان بهترین فرصتی است که می‌توانید بر علیه تمام ناتوانایی‌های خود اقدام کنید. بعد از گذراندن این مرحله از زندگی، شما موهبت‌های بسیاری را دریافت خواهید کرد. برای این که بتوانید راحت‌تر این مراحل را پشت سر بگذارید توصیه می‌کنیم که با خدای خود وارد راز و نیاز شوید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

خود را با شرایط وفق دهید زیرا همیشه زندگی بر حول محور خوشبختی دائم یا بدبختی دائم نمی‌چرخد پس بهتر است خود را آماده کنید، زیرا شرایط بد یا خوبی را در پیش دارید، اما صبر و استقامت بسیاری که در درونتان وجود دارد، شما را به سوی خوشبختی رهنمون خواهد کرد. تنها به موفقیت فکر کنید تا بتوانید آن را بیابید. شما می‌توانید خوشبخت باشید به شرط این که باور داشته باشید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

شما در این روزها با سورپریزهای زیادی مواجه می‌شوید. بیشتر این شادی‌ها از طرف محبوب شما می‌باشد. این اتفاقات برای شما به مانند این است که در یک رویای شیرین به سر می‌برید پس بهتر است تا می‌توانید از این رویای شیرین و اتفاقات آن استفاده مثبت داشته باشید. اصلا ادعای این را نداشته باشید که می‌توانید این رویا را حفظ کنید زیرا این اتفاقات نیز مانند هر رویای دیگر به پایان می‌رسد فقط به فکر استفاده بهینه باشید نه هیچ فکر دیگر. 

 

فال روزانه متولدین دی 

شما مدام در پی تحقق تمایلات و علایق‌تان هستید بهتر است این فکر را از ذهنتان بیرون کنید زیرا شما باید به فکر پیشرفت‌هایتان باشید نه این که فقط به دنبال تمایلات باشید. زیرا تمایلات شما خاتمه پذیر نیستند، هنگامی‌ که یک تمایل پایان می‌یابد تمایل دیگری باز شروع می‌شود. اما خوشبختانه به زودی اتفاقی برایتان پیش می‌آید که شما خودتان با منطق و برهان به این پاسخ می‌رسید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

افکار شما همیشه سیری صعودی دارند به همین دلیل باعث موفقیت‌هایی هستند که تاکنون کسب کرده‌اید زیرا هیچ‌گاه افکارتان سیری نزولی نداشته‌اند. شما هیچ‌گاه در یک مسیر متوقف نمی‌شوید همین دلیل باعث شده که شما در برابر مشکلاتی که بر سر راهتان به وجود می‌آیند سردرگم نشوید.  شما اکثر مواقع تصمیماتی را که می‌گیرید با درایت بالایتان انجام می‌شود و با تمام انرژی برای انجام کاری وارد آن مسیر می‌شوید و انرژیتان را بیهوده هدر نمی‌دهید، اما به تازگی کمی‌ احساس ناراحتی می‌کنید بهتر است این احساس را از خود دور کنید زیرا مانع پیشرفت‌های شما می‌شود. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

شما به دنبال هیجانات تازه‌ای در زندگیتان هستید، شما تنها می‌توانید این هیجانات را تصور کنید از تصور تا واقعیت راهی دراز و طولانی فاصله وجود دارد. شما نمی‌خواهید با واقعیت‌های زندگیتان روبرو شوید، این یک ریسک بزرگ است. بهتر است با افراد مجرب و قابل اعتماد این مسائل را مطرح سازید تا شما را یاری دهند که از این افکار دور شوید.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: