فال روزانه دوشنبه 10 اردیبهشت 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه دوشنبه 10 اردیبهشت 1397

فال روزانه امروز دوشنبه دهم اردیبهشت 1397 

 

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

اگر قرار است امروز قراردادی ببندید و به ویژه اگر این قرارداد به خانه و املاک مربوط می شود سعی کنید دقت و احتیاط بیشتری به خرج بدهید و متن قرارداد را به دقت مورد مطالعه قرار دهید. شاید درک همه کلمات و اصطلاحات پیچیده موجود در متن این قرارداد برایتان دشوار باشد. سعی کنید سؤال‌هایتان را از یک نفر که اطلاعات کافی در این مورد دارد بپرسید تا ندانسته مرتکب اشتباهی نشوید. شما امروز با وجود این که ممکن است مدام مورد تحسین و تشویق دیگران باشید بهتر است خودتان را گول نزنید و فکر نکنید که همه دوست و هواخواه شما هستند، خیلی‌ها فقط به خاطر اهداف و خواسته‌های خود ظاهری دوستانه به خود می گیرند. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

امروز ناراحتی یکی از دوستان، اعضای خانواده و یا همکارانتان فکر شما را به خود مشغول کرده است. شما از این که چیزی باعث ناراحتی این شخص شده مطمئن هستید، اما او تمایلی به صحبت کردن در مورد این موضوع و بیان افکار و احساساتش از خود نشان نمی دهد. سعی نکنید او را وادار به این کنید که در مورد دلیل ناراحتیش با شما صحبت کند. خیالتان راحت باشد، شما دلیل ناراحتی این شخص نیستید، اما اگر بخواهید بیش از اندازه اصرار کنید باعث دلخوری او از خودتان خواهید شد. خودتان را کنار بکشید و اجازه بدهید که او خودش با مشکلاتش کنار بیاید؛ این کار به نفع هر دوی شما خواهد بود. 

 

فال روزانه متولدین خردادماه

امروز یک نفر پشت سر یکی از دوستانتان حرف‌هایی خواهد زد که در ابتدا ممکن است شما را شوکه کنند. آنچه می شنوید به احتمال زیاد در ارتباط با مسائل مالی خواهد بود. در هر صورت هر آنچه می شنوید را به راحتی قبول نکنید چون شخصی که این شایعات را پخش می کند به احتمال زیاد توجه چندانی به واقعیت داشتن یا نداشتن آنها ندارد و فقط می خواهد موضوعی برای حرف زدن داشته باشد. سعی کنید با دوستتان تماس گرفته و به طور مستقیم واقعیت را از خود او جویا شوید. به احتمال زیاد واقعیت با شنیده هایتان تفاوت بسیار زیادی دارد. باور این شایعات تنها باعث نابودی یک دوستی با ارزش خواهد شد. 

 

فال روزانه متولدین تیرماه

شما امروز در مرکز توجه قرار خواهید داشت. دوستانتان برای یافتن پاسخ سؤالاتی که می دانند شما جوابشان را در اختیار دارید به سراغتان خواهند آمد. شاید آنها بخواهند برای حل مشکلی خانوادگی به شما مراجعه کنند و یا سؤالی تخصصی از شما داشته باشند، در هر صورت حل این مسئله بدون پرداختن به جزئیات برای شما بسیار دشوار به نظر می رسد. زیاد سخت نگیرید، همین که مشغول صحبت شوید همه چیز به راحتی جفت و جور خواه شد. با وجود این که می دانید برای رسیدن به اهدافتان باید سخت تلاش کنید، ولی مثبت اندیشی فعلیتان باعث می شود کارها به نظرتان آسانتر بیایند؛ مواظب باشید دچار توهم نشوید! 

 

فال روزانه متولدین مردادماه

شاید امروز بخواهید در زمینه‌ای که کاملا برای شما نا آشنا است و هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارید به مطالعه بپردازید. در ابتدا هر چه می خوانید به نظرتان کاملا پیچیده و غیر قابل درک خواهد بود و شاید حتی به این فکر بیفتید که بیخیال این مطالعه شده و سراغ موضوعاتی بروید که برایتان شناخته شده هستند. این اشتباه را نکنید! شاید در ابتدا با کمی دشواری مواجه باشید، اما در نهایت به شدت به این موضوع علاقمند خواهید شد. یک کتاب اصطلاحات تخصصی را دم دستتان گذاشته و هر جا با مشکل مواجه شدید به آن مراجعه کنید. ذهن شما در حال حاضر از قدرت بالایی برخوردار است و خیلی زود خوانده هایتان را جذب خواهد کرد. 

 

فال روزانه متولدین شهریورماه

یکی از دوستان و یا شاید حتی عشقتان چنان کج خلق و بد رفتار شده که شاید شک کنید آیا این همان شخصی است که می شناسید و برایتان این قدر عزیز است؟! در طول روز ذهنتان درگیر این موضوع خواهد بود و ممکن است بخواهید این وضعیت را تجزیه و تحلیل کنید و توجیهی برای آن پیدا کنید، اما این کار شما فقط باعث خواهد شد سؤالاتی که در سرتان انباشته شده اند بیشتر و بیشتر شوند. به احتمال زیاد این وضعیت ناشی از مشکلات زیادی است که به یکباره به سراغ دوستتان آمده اند. بیش از اندازه برای کمک و آرام کردن او اصرار نکنید و فقط به او یادآوری کنید که اگر به کمک یا همفکری نیاز داشته باشد می تواند روی شما حساب کند. 

 

فال روزانه متولدین مهرماه

امروز یکی از دوستان نزدیکتان به همفکری و مشورت با شما نیاز خواهد داشت و ممکن است بخواهد در مورد بعضی چیزها که زیاد برایتان قال درک نیستند با شما صحبت کند. این موضوع می تواند در ارتباط با شغل و حرفه ی این شخص باشد و موضوعاتی را در بر بگیرد که برایتان آشنا نیستند. هیچ اشکالی ندارد اگر در مورد نکاتی که برایتان آشنا نیستند و نیاز به توضیح دارید از او سؤال بپرسید، اگر قرار باشد به این شخص کمک کنید باید بدانید در مورد چه چیزی حرف می زند! شما بر سر یک دو راهی قرار گرفته و نمی دانید کدام راه را باید در پیش بگیرید. شما برخی اطلاعات لازم برای این تصمیم گیری را در اختیار ندارید پس کمی دست نگه دارید. 

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

امروز مطالعه یک کتاب یا مقاله در مورد ورزش و تغذیه ذهن شما را به شدت به خود مشغول خواهد کرد. اگر بخواهید آنچه می خوانید را به عنوان معیار در نظر بگیرید خواهید دید که تمام کارهایتان اشتباه هستند! خودتان را زیاد ناراحت نکنید، دراین دنیا هزاران راه مختلف برای رسیدن به سلامتی و تناسب اندام وجود دارند و در واقع به تعداد آدم های این دنیا مسیر برای رسیدن به این هدف وجود دارد. اگر نگران هستید که مبادا در مسیر اشتباهی قرار داشته باشید به یک متخصص تغذیه مراجعه کنید. شما احساس می کنید که کارتان دارد شما را دیوانه و بیمار می کند. آیا آنچه به دست می آورید ارزش این وضعیت و این همه خستگی و آشفتگی را دارد؟ 

 

فال روزانه متولدین آذرماه

امروز خاطرات و احساسات مربوط به گذشته بار دیگر در وجود شما زنده شده و فکرتان را به خود درگیر کرده اند و در کمال تعجب می بینید که تصاویر غیر قابل درکی را به ذهنتان می آورند. شاید در ابتدا درک تصاویری که به ذهنتان می رسند برای شما دشوار باشد، اما نخواهید توانست مانع آنها شوید. پس هر چه به ذهنتان می رسد را یک جا یادداشت کنید تا بعدا سر فرصت به سراغ آنها بروید. شما استعدادها و توانایی های زیادی دارید که شما را قادر می سازند در حرفه های دیگر هم به فعالیت بپردازید. اگر شغل فعلیتان نیازهایتان را برآورده نمی کند چرا نگاهی به موقعیت های دیگری که برایتان وجود دارند هم نمی اندازید؟ 

 

فال روزانه متولدین دی ماه

شما برای یک کلاس، پروژه و یا یک مسئله حرفه‌ای مشغول تحقیق در رابطه با موضوعی هستید که خیلی سخت تر از آن چیزی که در ابتدا گمان کرده بودید به نظر می رسد. منابعی که پیدا کرده اید خیلی پیچیده هستند و درک آنها برایتان دشوار است. اگر نمی توانید آنچه می خوانید را به خوبی درک کنید سعی کنید به دنبال ویدیوهای آموزشی باشید و یا از یک شخص حرفه ای کمک و مشورت بگیرید. چند وقت است که خودتان رابرای انجام کارهایی که دوست دارید سرزنش و سرکوب می کنید؟ حالا دیگر وقت آن رسیده است که به کودک درونتان کمی اهمیت بدهید و کارهایی را انجام دهید که حالتان را خوب خواهند کرد. 

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

امروز یکی از دوستان و یا اعضای خانواده‌تان پیشنهاد می کند تا در انجام کاری به شما کمک کند، اما شما احساس می کنید که قصد او از کمک به شما چیز دیگری است. در واقع این شخص دنبال بهانه ای می گردد تا در کنار شما باشد و از این فرصت استفاده کرده و در مورد مشکلی که دارد با شما صحبت و مشورت کند. حتی اگر به کمک او نیازی ندارید هم پیشنهادش را بپذیرید. شاید مجبور باشید که بیشتر کارها را خودتان انجام دهید، اما خواهید توانست با حرف هایتان به این شخص آرامش بخشیده و کمک کنید. اگر در رابطه تان مشکلاتی پیچیده وجود دارند بهتر است این را بدانید که همیشه اصرار و پافشاری برای ادامه دادن رابطه بهترین گزینه نیست. 

 

فال روزانه متولدین اسفندماه

امروز کارهای اداری مرتبط با مسائل مادی برای شما بسیار خسته کننده خواهند بود و مجبور خواهید بود وقت زیادی را صرف این کارها کنید. کاغذبازی های اداری برای شما همیشه آزاردهنده بوده اند، اما چاره ای نیست و باید حتما همین امروز این کارها را انجام دهید. اگر می خواهید هر چه سریعتر از شر این کار خلاص شوید پس هر چه زودتر دست به کار شده و تمام انرژی خود را روی به پایان رساندن آن متمرکز کنید تا خیلی سریع همه ی این کارها را به انجام رسانده و بقیه ی وقتتان را صرف کارهایی کنید که خودتان می خواهید. سعی کنید پس از پایان ساعت کاری باقی مانده ی وقتتان را با تفریحات مورد علاقه تان پر کنید.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: