فال روزانه یکشنبه 9 اردیبهشت 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه یکشنبه 9 اردیبهشت 1397

فال روزانه امروز یکشنبه نهم اردیبهشت 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

اتفاقات تازه‌ای برای شما در حال وقوع هستند و شما در برابر این اتفاقات به شدت مقاومت می‌کنید و اجازه نمی‌دهید که این اتفاقات با سهولت بیشتری پیش بیایند. سرنوشت و تقدیر کارهایشان را انجام می‌دهند، شما با مقاومت کردن فقط خود را اذیت می‌کنید. توصیه می‌کنیم با سرنوشت همراه شوید نه این که به سرنوشتتان پشت کنید. شما به تازگی به دنبال راه‌ حل‌هایی برای زندگیتان می‌گردید اما اکنون زمان تغییر نیست. بهتر است اطلاعات لازم را جمع آوری کنید سپس تغییرات را آغاز کنید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

دوست یا عضوی از خانواده شما با اشکال‌ها و ایرادهای مداومی که از شما می‌گیرد، باعث دلسردی و دلزدگیتان شده است. اگر صحبت‌های دیگران باعث ناراحتی و نا‌امیدی شما از زندگیتان می‌شود به صحبت‌هایشان اهمیتی ندهید. زندگی‌ای که در حال حاضر دارید متعلق به شماست. فقط شما، نه هیچ شخص دیگری! شما باید خودتان به تنهایی زندگی‌تان را اداره کنید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

شما در این روزها در حال متعادل کردن یا آزمودن اخلاق و رفتار خود با شخص یا اشخاص دیگری هستید. شما نکاتی را یافته‌اید که در این زمینه‌ها با آن شخص دارای اختلاف هستید اما حساسیت‌های زیاد و افراطی به خرج ندهید زیرا باعث می‌شود شخص مقابل از شما بگریزد. امروز، روزی نیست که شما با سرنوشتتان بجنگید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

شما بسیاری از هیجانات، شوق و ذوق‌های درونی‌تان را سرکوب می‌کنید که مبادا کسی متوجه این احساسات درونیتان شود اما به زودی اتفاقی برایتان پیش می‌آید که شما را مجبور می‌کند از این به بعد تمام احساسات خود را بروز دهید تا کمتر دچار استرس و دل نگرانی شوید. تجربیات جدید شما را بسیار راهنمایی خواهند کرد تا هرچه موفق‌تر باشید. از سکوت و گوشه عزلتی که برای خود اختیار کرده‌اید خارج شوید زیرا در بیرون از تنهایی شما زیبایی‌های بسیاری برای مشاهده وجود دارند. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

شخصی با صحبت‌هایی که در مورد شما بر زبان رانده موجبات ناراحتی‌هایی را برای شما فراهم کرده است. شما به دلایلی ترجیح می‌دهید با او بحثی نداشته باشید، پس بهتر است این فکر را نیز از ذهنتان دور سازید زیرا در این روزها بیش از حد به این موضوع فکر می‌کنید و ذهن شما را مشغول کرده‌اند. شما فردی آسیب پذیر هستید بخصوص در این اواخر خیلی سریع کنترل خود را با کوچکترین کلامی از دست می‌دهید توصیه می‌کنیم انعطاف بیشتری در برابر مسائل از خود بروز دهید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

کارهایی که شما در این اواخر انجام داده‌اید باعث شده‌اند که تجارب بسیار و فوق العاده‌ای را از زندگی به دست بیاورید، این تجارب شما را در مسیر زندگی بسیار یاری می‌دهند. تجاربی که به دست آورید مانند یک جهش در زندگی شما می‌باشند به شرط این که ترس‌های خود را کنار بگذارید و با جرات بیشتری به راهتان ادامه بدهید. در این مسیر به کمک چند شخص و همکار با اطمینان نیز احتیاح دارید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

شما کارهایی را در دست انجام دارید، بهتر است تا به نتیجه رسیدن این اعمال، آنها را نزد خود نگه دارید و برای کسی از طرح‌ها و نقشه‌هایی که برای آینده دارید سخنی به میان نیاورید. البته در این اواخر کارهای ابتدایی و غیر حرفه‌ای بسیاری را انجام داده‌اید که از شما بعید بوده است. اما نگران نباشید زیرا دوباره به مسیر اصلی باز گشته‌اید. آسایش همیشگی در انتظار شماست به شرط این که کمی‌ عاقلانه و با منطق بیشتری عمل کنید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

شما به خوبی از راهی که باید بپیمایید اطلاع لازم و کافی دارید اما متاسفانه همیشه در این فکر هستید که خودتان به تنهایی نمی‌توانید کاری را پیش ببرید، این تفکر و دلیل را از ذهنتان دور کنید زیرا شما به تنهایی نیز می‌توانید پیش بروید. زیرا خوشبختانه شما به دلیل صبر و استقامت زیادی  که دارید می‌توانید بهترین رهبر گروه برای خودتان در مسیر زندگیتان باشید. شما اگر در این مسیر گام بگذارید تمام جاده، خود را به شما نشان خواهد داد. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

اکنون شما در مقام و مرتبه‌ای هستید که هر شخصی در آرزوی این مقام است، اما شما از این مرحله راضی نیستید و به نوعی کارهایی که انجام می‌دهید شما را راضی نمی‌کند به همین دلیل به دنبال راه حل‌های جدیدی هستید. بیش از حد به خود مغرور نشوید زیرا ممکن است در اثر غرور زیاد همین جایگاهی را که در حال حاضر دارید را نیز از دست بدهید. به روزهایی فکر کنید که در آرزوی چنین جایگاهی بودید و چه مشقاتی را متحمل شدید تا اکنون به اینجا رسیدید. با این افکار غرور را از خود دور کنید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

شما به دلیل خبر یا اتفاقی که برایتان پیش آمده، در یک شوک به سر می‌برید و نمی‌دانید راه درست چه راهی است و باید چه تصمیمی را اتخاذ کنید. به خصوص که از طرف شخصی که برای او ارزش زیادی قائل بوده‌اید و او را دوست داشته‌اید مورد بی لطفی قرار گرفته‌اید. به همین علت از زندگی‌تان کناره می‌گیرید. به جای این که افکار خود را مدام بر روی ذهنی منفی منعکس کنید بهتر است کمی‌ مثبت فکر کنید تا بتوانید ساده‌تر و با خیال آسوده‌تری به زندگیتان ادامه دهید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

شما در رابطه با اتفاقاتی که با زندگی شخصیتان پیش می‌آید بیش از حد با دیدی احساسی می‌نگرید علیرغم این که ذاتا انسان موفقی هستید، این خصیصه شما در بسیاری از موارد و مسائل زندگیتان شما را به مسیری اشتباه سوق داده است. شما از لحاظ بار علمی و برآوردهای دانش دارای اطلاعات وسیعی هستید، از این اطلاعات استفاده کنید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

شما به تازگی احساس فوق العاده قوی و مستحکمی را در خود بیدار ساخته‌اید. با کمک این انرژی می‌توانید به سادگی بر نیازهای خود غلبه کنید. توصیه می‌کنیم از پیله سکوت خود خارج شوید زیرا انرژی زیاد شما با سکوت دارای مغایرت خواهند بود سکوت و انزوای شما اجازه پیشرفت‌های سریعی را به انرژی‌های مثبت درونیتان نمی‌دهد.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: