فال روزانه شنبه 8 اردیبهشت 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه شنبه 8 اردیبهشت 1397

فال روزانه امروز شنبه هشتم اردیبهشت 1397 

 

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

شما تنها کسی نیستید که به حقایق توجه می‌کند، اما وقتی در شرایط سخت قرار می‌گیرید ممکن است روشتان عوض شود. خوشبختانه شما امروز می‌توانید جنبه مثبت هر چیزی را ببینید، حتی اگر موردی باشد که مدتها برایتان دردسرساز بوده باشد. فقط فراموش نکنید که حل کردن مشکلات واقعا به آن اندازه که به نظر می‌رسد ساده نیست. با این حال هیچ دلیل قانع کننده‌ای برای تلاش نکردن وجود ندارد. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

صحبت کردن در مورد نیازهایتان با افراد دیگر برای شما کار سختی است، برای اینکه می‌ترسید مبادا آنها شما را درک نکنند. شاید شما فکر می‌کنید کسی که واقعا دوستتان دارد باید قبل از اینکه شما شروع به حرف زدن کنید خودش بفهمد که شما چه نیازهایی دارید، اما لزوما نباید چنین انتظاری داشت. اگر شما واقعا می‌خواهید رضایت کاملی داشته باشید باید جرات و شهامت به خرج داده و احساسات خود را بیان کنید. 

 

فال روزانه متولدین خردادماه

شما آخر هفته را با آرامش سپری کرده‌اید. با وجود اینکه بعدا در طول روز کمی دچار تضاد خواهید شد، اما قادر خواهید بود بین چیزهایی که دارید و چیزهایی که می‌خواهید داشته باشید تعادل ایجاد کنید. شما حتی اگر از چیزهایی که دارید راضی هستید، الان نباید از کار کردن بیشتر هراس داشته باشید. در حالی که تلاش مضاعف باعث می‌شود زودتر به نتیجه برسید. 

 

فال روزانه متولدین تیرماه

شما امروز حالتهای دوگانه دارید. از یک طرف می‌توانید جنبه‌های مثبت زندگی را ببینید و همه چیز به نظرتان خوب است و شما کاملا نقش خود را در این دنیای عظیم می‌دانید. اما از طرف دیگر شما از پیش‌آمدهای اخیری که به نظر تغییرناپذیر هستند راضی نیستید. خوشحالی شما بستگی به تشخیص این موضوع دارد که چه چیزی خارج از حیطه کنترلتان است. با تلاش کردن برای رسیدن به هدفهای غیر واقعی انرژی خودتان را تلف نکنید، برای نعمتهایی که در حال حاضر دارید سپاسگذار باشید. 

 

فال روزانه متولدین مردادماه

امروز شما پاداش بلندپروازی خود را می‌بینید، ولی خبرهای جدیدی که امروز دریافت می‌کنید ممکن است رابطه آشکاری با کارهایی که اخیرا انجام داده‌اید نداشته باشند. درهایی که معمولا به رویتان بسته بودند در حال باز شدن هستند و فرصتهای زیادی به شما پیشنهاد می‌شود. اگر چه شما بسیار مشتاق و علاقه‌مند هستید، ولی زمانی که جواب مثبت دادید لازم است سخت کار کنید. 

 

فال روزانه متولدین شهریورماه

اینکه شما تشخیص داده‌اید رویاهایتان می‌توانند مهم‌تر از حقایق سرد و بی‌روح باشند، کمی تکان‌دهنده است. حتی اگر شما کارهای مقدماتی خود را انجام داده‌اید و تمام اطلاعاتی را که می‌توانستید گرفته‌اید، هنوز چیزی کم است. داده‌ها را جدا کرده و آنها را با احساسات شخصی خودتان مطابقت دهید. درک مستقیم خود شما از داده‌های دیگران معتبرتر است. 

 

فال روزانه متولدین مهرماه

مثل اینکه شما این احساس را پیدا کرده‌اید که برنامه‌های قابل حلتان از کنترلتان خارج شده‌اند. قطعی کردن ملاقاتها شما را مطمئن می‌کند که هدایت کننده خوبی هستید و حرفهای دیگران را خوب می‌فهمید. بهتر است توجه خود را معطوف به این کنید که از سوءتفاهم و سوءتعبیر دیگران جلوگیری کنید. 

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

امروز گفتن حقیقت به دیگران سخت‌تر شده، برای اینکه به نظر می‌رسد آنها نسبت به همیشه بیشتر غیر قابل پیش‌بینی شده‌اند. با وجود این در نظر داشته باشید که بخشی از این انرژی نا آرام از خود شما برخاسته و مجبورتان می‌کند که آن را به سمت دیگران هم هدایت کنید. به جای اینکه سعی کنید فرد دیگری را وادار کنید تا تعهدی را قبول کند، تجزیه و تحلیل کردن تواناییهای خودتان به برطرف شدن نگرانی‌تان کمک خواهد کرد. 

 

فال روزانه متولدین آذرماه

شما دوست دارید که دیگران احساسات صادقانه‌تان را بفهمند، اما نشان دادن آسیب پذیریتان کاری پرخطر است. گوش کردن به سخنان دیگران می‌تواند شما را از ترسهایی که به دردسرتان می‌اندازند رها کند. صحبت کردن در مورد احساسات امری دو طرفه است و ماه جدید در سومین خانه‌تان شما را نصیحت می‌کند که به همان اندازه که به دیگران اطلاعات داده‌اید، از آنها اطلاعات بگیرید. 

 

فال روزانه متولدین دی ماه

امروز شما وسوسه شده‌اید که از مشغولیتهای اجتماعی کناره‌گیری کنید، اما به این معنا نیست که شما می‌خواهید تنها باشید. همچنانکه آرزوهای مادی شما بسیار قوی می‌شوند، شما احساسات زیادی را که ظاهر شده‌اند تجربه می‌کنید. اما احتمالا شما حس و حال بیرون رفتن و یا مهمانی رفتن را ندارید. آزمایش کردن تواناییهایتان کلیدی است برای اینکه بتوانید قدرت بیانی آفریننده و پر اهمیت داشته باشید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

شما توسط یک اتفاق یا صحبتی که به تازگی برایتان پیش ﺁمده انرژی مثبت زیادی گرفته‌اید، به همین خاطر اقدامات و فعالیت‌های مهمی را برمی‌دارید که در ﺁینده‌تان تاثیر فوق العاده‌ای دارد. به خاطر داشته باشید که هر کاری پستی و بلندی‌های مختص به خودش را دارد، هیچ‌گاه نا امید و یا هیجان‌زده نشوید، در هر مرحله‌ای که هستید صبر را پیشه خود کنید تا به موفقیت کامل دست پیدا کنید. 

 

فال روزانه متولدین اسفندماه

درگیری و ستیز سختی که قبلا برای شما به وجود آمده بود اکنون عواقب خود را نشان خواهد داد. ممکن است احساس کنید که شخصی درست در مقابل شما کارهای مخفیانه‌ای انجام می‌دهد با این حال هیچ‌کس متوجه آن نمی‌شود و آشکارا چیزی نمی‌گوید. بهترین کاری که می‌توانید بکنید این است که تا می‌توانید خوش بین باشید حتی اگر احساساتتان مدام در نوسان باشند. شما توانایی ذاتی دارید که از گفتگویی که هیچ نفعی برایتان ندارد و فقط باعث آزارتان می‌شود فرار کنید.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: