فال روزانه جمعه 7 اردیبهشت 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه جمعه 7 اردیبهشت 1397

فال روزانه امروز جمعه هفتم اردیبهشت 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

شما احساس می‌کنید که همه کارهایتان به هم گره خورده است. متاسفانه احساستان به شما درست می‌گوید زیرا تمام برنامه‌هایی که در دراز مدت برای آنها نقشه کشیده بودید به هم ریخته است، به همین دلیل تمایل دارید کارهای جدیدی را آغاز کنید اما باز هم مانند سابق با مانع مواجه خواهید شد. اکنون زمان مناسبی برای تصمیم گیریهای شما نمی‌باشد؛ بهتر است برنامه ریزی‌هایتان را به تعویق بیندازید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

شما همیشه برای راهنمایی کردن دیگران پیش قدم می‌شوید و تمام تجربیاتی که دارید را در اختیار دیگران قرار می‌دهید اما توصیه می‌کنیم این کار را انجام ندهید زیرا گاهی این کار به نفع شما نمی‌باشد و اثر سوئی برای شما دارد؛ زیرا با تعریف‌هایی که برای دیگران انجام می‌دهید ممکن است کارهایی را بر علیه شما انجام دهند. تجربیاتی که کسب کرده‌اید را به مانند یک راز نزد خود حفظ کنید، انسان‌ها معمولا رازهایشان را به افراد دیگر منتقل نمی‌کنند. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

شما مسئول تمام کارها و سخنانی هستید که بر زبان می‌رانید پس بهتر است مراقب صحبت کردن خودتان باشید زیرا با صحبتهایی که ممکن است در جای نامناسب بر زبان بیاورید دیگران را رنج می‌دهید به همین دلیل شاید دشمنان زیادی را برای خود درست کنید. بهتر است جلوی هیجانات خود را در هر شرایطی بگیرید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

شما در این روزها سردرگم شده‌اید و نمی‌دانید باید چه کاری را انجام دهید و چه کاری درست است. از درونتان با مشکلات زیادی مواجه هستید. شما فردی هستید که برای شروع یک کار مدام به شخصی احتیاج دارید که شما را هل دهد تا پیش بروید و شخص دیگری استارت کاری را برای شما بزند به همین دلیل مدام به دنبال فردایی دروغین هستید. توصیه می‌کنیم که این کار را ترک کنید و از همین امروز استارت شروع کارهایتان را بزنید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

امروز شما نسبت به گذشته خودتان با حساسیت و احتیاط بیشتری عمل می‌کنید، به همین دلیل وارد مسیر تازه‌ای از زندگیتان خواهید شد، فقط باید مراقب منفعت‌هایی که به دست می‌آورید باشید تا آنها را بیهوده هدر ندهید. موفقیتها و راه‌های کوچکی که در آینده به آنها می‌رسید پلی برای دستیابی به موفقیت‌های بزرگ‌تر است. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

شما مدام در فکر منفعت‌های مالی هستید. بهتر است این افکار را از خود دور کنید زیرا تا زمانی که در این افکار به سر می‌برید نمی‌توانید به جایگاه مناسبی برسید. زیرا برای شروع هر گامی‌ در ابتدا به نتیجه‌های مالی که در آینده برای شما در بر خواهد داشت می‌اندیشید و این طرز فکر درستی نیست زیرا در این صورت شما هیچگاه، هیچ کاری را آغاز نمی‌کنید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

شما به تازگی در کارهایتان به بن‌بست رسیده‌اید و هر کاری را که می‌خواهید شروع کنید به جایی نمی‌رسد زیرا شما فردی کم تجربه هستید. توصیه می‌کنیم برای این که کارهایتان بر وفق مرادتان پیش برود از دیگران کمک بگیرید تا شما را یاری کنند که به اهداف خود نائل شوید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

فعالیت‌هایی را  که شما تا چند روز گذشته انجام می‌دادید را با به دست آوردن نتیجه صحیح ترک کنید زیرا شما در حال حاضر به نقطه‌ای رسیده‌اید که باید آماده تغییری اساسی در زندگی باشید نه اینکه مدام به یک زندگی معمولی و عادی که دارید متکی باشید. زندگی که در حال حاضر تجربه می‌کنید باعث شده که شما از تمام هیجانات روحی و جسمی که می‌توانید تجربه کنید به دور باشید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

کارهایی که در این اواخر از شما سر می‌زند کاملا با هم تضاد دارند. بعضی از کارهایتان ناشی از خرد بالای شماست و بعضی از کارهای دیگری که انجام می‌دهید ناشی از بی‌تجربگی بودن شماست. شما در کارهایتان بیش از حد احساساتی عمل می‌کنید. به خصوص با فرا رسیدن فصل جدید، هیجانات شما بیشتر شده به همین دلیل رفتارهایتان بیش از پیش از منطق دور شده است. توصیه می‌کنیم انعطاف پذیری را در همه کارهایتان حفظ کنید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

صبر شما در تمام کارهایی که انجام می‌دهید به نمونه و الگوی بارز و قابل تمجید برای همگان تبدیل شده است. شما با صبر خود توانسته‌اید بسیاری از سختی‌هایی را که حتی تا چندین سال بعد نیز گریبان‌گیر شما بودند در عرض مدتی کوتاه حل نمایید. فقط گاهی با دیدی منفی به زندگی نگاه می‌کنید. بهتر است دید منفیتان را کنار بگذارید زیرا همین صبر و بردباری شما در تمام مسائل پاسخگو است. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

شما در این روزهای اخیر با مشکلات عدیده‌ای روبرو خواهید شد. اما خوشبختانه امیدی که شما به آینده دارید مانند یک پشتیبان از شما حمایت می‌کند تا بتوانید به اهدافی که در نظر داشته‌اید و حالا کمی به تعویق افتاده‌اند برسید. زندگی شما در حال تغییر است و تنها شخصی که راه‌های تغییر را باید بپیماید شما هستید پس بهتر است راه درست را با مشورت دیگران انتخاب کنید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

شما بیشتر تمایل دارید که تابع شخص دیگری باشید و هیچ مسئولیتی را در زندگی بر دوش نداشته باشید؛ اما امروز دیگر زمان آن فرا رسیده که شما نیز وارد صحنه اجتماعی شوید و برای پیشرفت‌تان، به تنهایی و بدون اتکا بودن به شخص دیگری گام بردارید، حتی اگر کارها را اشتباه انجام دهید. مهم‌ترین مساله این موضوع است که یاد بگیرید مشکلات‌تان را خودتان به تنهایی حل کنید.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: