فال روزانه پنجشنبه 6 اردیبهشت 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه پنجشنبه 6 اردیبهشت 1397

فال روزانه امروز پنجشنبه ششم اردیبهشت 1397 

 

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

حواستان جمع باشد که موقعیتی را ایجاد نکنید که رئیس یا یکی از مدیرانتان از دستتان عصبانی شوند. اگر کسی جلوی پیشرفت شما را بگیرد و چوب لای چرختان بگذارد شما عصبانی می‌شوید. اکنون ممکن است سرسختی نشان دادن کاملا بی‌نتیجه باشد، درعوض باید عملکردهای خود را برای دیگران شفاف ساخته و تا جایی که شرایطتتان اجازه می‌دهد سعی و تلاش مضاعف داشته باشید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

خوشبختانه به نظر می‌رسد ایده پیک نیک رفتن یا ناهار خوردن با خانواده برای شما بسیار مفید باشد. شما قصد دارید موقتا مشکلات مربوط به کار و همکاران خود را فراموش کنید و اکنون بیشتر از هر چیز نیاز دارید که بر احساسات و نیازهای شخصی خود متمرکز شوید. فراموش نکنید که شما زمان کافی برای رسیدن به کارهایتان را دارید، بنابراین می‌توانید زمانی را هم به خود فرجه داده و استراحت کنید. 

 

فال روزانه متولدین خردادماه

شما ممکن است دوست داشته باشید رویه خود را تغییر داده و از زندگی‌تان لذت ببرید، اما به نظر می‌رسد دیگران نسبت به شما تصور دیگری در ذهن دارند. اگر چه شما باید سعی کنید که با توجه به برنامه‌هایتان پیش بروید، اما اگر به نقطه‌ای رسیدید که فکر کردید نباید تا اینجا پیشروی می‌کردید نگرانی به خود راه ندهید؛ فقط چند نفس عمیق کشیده و مرزهایی را که برای خودتان تعیین کرده‌اید را به دیگران نیز بگویید تا از راهی که شما برگزیده‌اید متعجب نشوند. 

 

فال روزانه متولدین تیرماه

زمانی که امروز، تبدیل به روز سختی برای شما می‌شود، ماهی‌های نشانه شما فقط سخت‌تر کار خواهند کرد. این واکنش نامشخص ممکن است نتیجه تمایل شما برای رویاپردازی درمورد شغل ایده‌آلتان باشد، اما آشفته کردن خود با وظایف بیشمار می‌تواند به ذهنتان کمک کند که خودش را با چیزهای دیگری مجهز کند. حقیقت این است که شما باید تا زمان رسیدن به رضایت کامل راه زیادی را طی کنید. 

 

فال روزانه متولدین مردادماه

برنامه‌های شما مثل فکرتان پرمشغله هستند، اما خصوصیات شما به گونه‌ای است که از مدیریت زمانی نادرست بیشتر از کنسل شدن قرار ملاقاتها ناراحت می‌شوید. اکنون شما فراموشکار شده‌اید؛ البته فقط دست و بالتان تنگ‌تر شده است. اگر چه شما می‌توانید پتانسیل‌های فراوانی که در اطرافتان هست را ببینید، اما نمی‌توانید از آنها بهره بگیرید. به وظایفی که ضروری به نظر نمی‌رسند نپردازید؛ امروز کمی وقت آزاد داشتن خیلی طبیعی به نظر می‌رسد. 

 

فال روزانه متولدین شهریورماه

با وجود اینکه شما می‌دانید امروزه پیروی کردن از قوانین اهمیت ویژه‌ای دارد، اما کارهایتان را بر مبنای منطق خودتان انجام می‌دهید. حتی اگر این رفتار غیر قانونی شما باعث شود که احساس کامل بودن بکنید، توجیه کردن آن کار سختی است. برخی از قابلیتهای‌تان را باید به خاطر پذیرفته شدن توسط اجتماع زیر پا بگذارید. شاید امروز به عضویت یک گروه درآمدن مهم‌تر از پرکار بودن باشد. 

 

فال روزانه متولدین مهرماه

شما برای هر کاری که امروز انجام می‌دهید باید یک توجیه داشته باشید ولی شاید ذهنتان یاری نکرده و نتوانید خیلی منطقی برخورد کنید. گرچه انگیزه پسندیده‌ای دارید اما در عمل آن را نشان نمی‌دهید. شما به راحتی می‌توانید با دلگرمی‌ کامل کاری را انجام دهید که بعدا ممکن است به خاطر آن پشیمان شوید. به هرحال، عاقلانه‌ترین کار این است که به توصیه‌هایی که می‌شنوید گوش کنید و حتی اگر کاملا هم با آنها موافق نیستید، اعتنایی نکنید. 

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

شما دارید چیزی را خلق می‌کنید و اول راه هستید اما اگر می‌خواهید تغییری ایجاد کنید باید صبور باشید. شاید بخواهید در مورد شروع کار جدیدتان با دیگران صحبت کنید اما دلایل درستی نداشته باشید. حتی اگر بین آنچه می‌خواهید انجام دهید و آنچه ناچار به انجام آن هستید مانده‌اید، انجام هر عمل مثبتی عاقلانه‌تر از منتظر شانس بهتر بودن برای بیان خصوصیات فردی شماست. 

 

فال روزانه متولدین آذرماه

شاید شما وقتی به خرید می‌روید به دنبال پیدا کردن یک ترازو برای خود باشید، اما موقتا چشمتان آن را نبیند. حتی ممکن است خیلی طول بکشد تا بفهمید که چه چیزی الان می‌خواهید. چون کار شما را آسان‌تر می‌کند. با این وجود، اگر چیز قشنگی هم بخرید راضی نخواهید بود. تازه اگر آن چیز جدیدی که خریده‌اید به دردنخور باشد از خرید آن پشیمان هم می‌شوید. 

 

فال روزانه متولدین دی ماه

امروز دیگران از شما انتظارات زیادی دارند، چرا که ماه و پلوتو احساسات شما را تحریک می‌کنند. شما انگار تا حالا در تورهای جادویی مرموز سیر می‌کردید، ولی حالا وقت این است که در مورد کارهایی که پیش رو دارید تصمیم جدی بگیرید. ولی شما نمی‌توانید سرعت روند کاری خود را تندتر کنید، پس نا امیدی را کنار گذاشته و سعی کنید با دیگران ارتباط برقرار کنید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

یک نیروی مثبت تاز‌ ای وارد زندگی شما شده، به همین دلیل سلامتی و شادی سابق خود را باز یافته‌اید. شما کارها و فعالیت‌هایی که انجام می‌دهید کاملا درست و بر اساس منطق می‌باشد، اما فرد یا افرادی با شیطنت‌ها و بدجنسی‌هایشان شما را از راه درستی که انتخاب کرده‌اید منحرف می‌کنند توصیه می‌کنیم راه خود را تا انتها بدون تغییر ادامه بدهید. 

 

فال روزانه متولدین اسفندماه

اخیرا حوادث غیر مترقبه شما را شوکه کرده و امروز زمان از نو سازمان دهی کردن، استراحت و تجدید قوا کردن فرا رسیده است. همان طوری که قلبتان را به سوی انرژی مثبت باز می‌کنید از آزادیتان لذت ببرید، دلگرمی و کمک دیگران اکنون به یاریتان می‌آید. خبرهای خوب را بدون مقاومت دریافت کنید. خوشبختی شاید در خانه شما را بکوبد، اما مشارکت شما را می‌خواهد تا اتفاق مهمی برایتان بیفتد.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: