فال روزانه سه شنبه 4 اردیبهشت 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه سه شنبه 4 اردیبهشت 1397

فال روزانه امروز سه شنبه چهارم اردیبهشت 1397 

 

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

امروز یکی از افرادی که با شما رابطه نزدیکی دارد از دادن اطلاعات مهمی به شما امتناع می‌کند. شما می‌دانید که چیزی را از دست داده‌اید و تلاش می‌کنید حقیقت را بفهمید. متاسفانه خط مشی شما زیاد مناسب نیست، برای اینکه ممکن است در آینده موثر واقع نشود. باید ابتدا نیازهای خودتان را بشناسید تا شاید بتوانید بیشتر از آن چیزی که انتظار دارید اطلاعات به دست بیاورید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

زمانی که قوانین و محدودیتها به خوبی تعریف شوند شما به راحتی می‌توانید همان کارهایی را انجام دهید که قصد انجام دادنش را داشته‌اید؛ اما امروزه با توجه به اینکه این مرزها تعیین نشده‌اند اوضاع خیلی نامرتب شده است؛ وقت خودتان را برای شناسایی کردن این مرزها تلف نکنید؛ فقط به قراردادهای اجتماعی توجه کنید، برای اینکه این کار مطمئنا می‌تواند شما را از دردسر دور نگه دارد. 

 

فال روزانه متولدین خردادماه

عصبانیت غیر منتظره شما کمی تحلیل رفته و تبدیل به رنجشی شده که دیگر بیشتر از این ادامه نخواهد داشت. امروز بهرام و پلوتو می‌توانند احساسات شما را تحریک کنند. خوشبختانه فعالیت کردن طبق اهدافتان نسبت به قبل برایتان راحت‌تر شده است. اکنون دنبال کردن غرایز خود بهترین سلاح در مقابل نگرش‌های منفی می‌باشد. انتخاب راه طولانی مطمئنا بهترین گزینه شماست. 

 

فال روزانه متولدین تیرماه

شما کارهای زیادی برای انجام دادن در پشت صحنه دارید، اما ممکن است رویاهای خیالی جهان درونیتان تا حدی که شما دوست داشتید، تاثیری بر روی جهان واقع نداشته باشد. شما زمانی دچار مشکل می‌شوید که نتوانید ارتباط محکمی بین کارتان و رویاهایتان ایجاد کنید. قاطی کردن این دو مقوله با یکدیگر می‌تواند باعث ایجاد یک مشکل غیر قابل حل شود. به جای اینکه تلاش کنید از جنبه‌های مختلف یک موضوع سر در بیاورید، تا جایی که می‌توانید صادقانه عمل کنید. 

 

فال روزانه متولدین مردادماه

اگر شما درباره افکارتان صحبت نکنید فرصتهای خوب نیز فرا می‌رسند. شما باید برای مدتی طولانی افکارتان را فقط پیش خود نگه دارید. این سخن به این معنا نیست که شما از تحریک کردن احساسات نیرومند می‌ترسید؛ بلکه فقط به این معناست که شما نمی‌توانید بفهمید که برای محو کردن زخمهای کهنه و ناراحتیهای اخیر، انجام دادن چه کاری خوب است؛ اما راهی پیدا کنید که بتوانید به طور موثر موفق به شناختن هر نگرش منفی یا ناراحتی‌هایی که می‌توانند به نقطه‌ای بحرانی برسند، بشوید. 

 

فال روزانه متولدین شهریورماه

امروز، روز پرکار و پر مشغله‌ای برای شماست. به خصوص اگر شما از یک دوست یا همکار یاری نگیرید. خوشبختانه شما فرصتی دارید که اوضاع را به نفع خود تغییر دهید. به جای اینکه با نارضایتی شخصی در مورد شرایط جدیدتان صحبت کنید، به آنچه که در جهان شگفت‌انگیز مادی و معنوی‌تان اتفاق افتاده شکل تازه‌ای دهید؛ این سخن به معنی این نیست که شما نیاز دارید که بیشتر داشته باشید، بلکه به معنی این است که باید به خاطر نعمتهایی که دارید شکرگزار باشید. 

 

فال روزانه متولدین مهرماه

شما به تازگی احساس می‌کنید به شخصی نیاز دارید که از شما مراقبت کند و مواظبتان باشد. شما باید این تقاضا را با دوستان یا اعضای خانواده‌تان مطرح سازید زیرا تا زمانی که این سخنان را بر زبان نیاورید کسی از خواسته درونی شما مطلع نمی‌شود. شما بسیار فردی مستقل و خودکفا هستید، این صفت شما را در صحنه‌های زندگیتان بسیار یاری می‌دهد. کمی‌ در رفتارتان صادقانه عمل نمی‌کنید بهتر است مانند گذشته صادق باشید تا از ناراحتی‌هایی که در آینده برایتان پیشامد می‌کند جلوگیری کنید. 

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

گرچه شما به داشتن روابط اجتماعی خوب شناخته شده‌اید، اکنون نیز موقعیت آن فراهم شده تا بیشتر از آن بهره ببرید، اما باید پرانرژی بودن خود را خوب کنترل کنید که می‌تواند شخص مهمی را برنجاند. نشاط خود را خیلی نشان ندهید اما متعادل رفتار کنید. امروز مودب بودن به این معنی نیست که سکوت کنید بلکه باید بدانید که چه چیزی درست است که بگویید، چقدر صحبت کنید و چه موقع آن را قطع کنید. 

 

فال روزانه متولدین آذرماه

امروز شما حتی اگر معالجه نیز شده باشید، توانایی پرستاری کردن از یک زخم کهنه را دارید. اما فقط در گذشته ماندن بهترین روش برای داشتن زندگی شاد نیست. شما اکنون فرصتی برای تغییر کردن دارید و برای این کار لازم است که بیشتر از یک بار به عقب برگردید. اول باید یاد بگیرید که چگونه می‌توانید اشتباهات گذشته خودتان را ببخشید، پس از این کار خواهید توانست به جلو حرکت کنید. 

 

فال روزانه متولدین دی ماه

امروز حجم کارهایی که شما باید انجام دهید اهمیت ندارد، بلکه موضوع مهم این است که شما به تفریح نیاز دارید. لزوما تفریح به این معنا نیست که شما نیاز دارید از مسئولیتهایتان شانه خالی کنید؛ بلکه این مفهوم را می‌رساند که اگر شما از کاری که انجام می‌دهید لذت ببرید، بیشتر هم فعالیت خواهید کرد. تصمیم‌گیری با خودتان است؛ شما می‌توانید به خاطر کارهایی که می‌خواهید امروز انجام دهید گله و شکایت کنید یا اینکه می‌توانید روشتان را تغییر داده و درهر صورت روزی دلنشین برای خود بسازید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

امروز برای شما این امکان وجود دارد که تمرکز کنید و جنبه‌های بسیار جدی را در روز معتدل کنید. حتی با علاقه اخیر شما برای خلاقیت، برایتان سخت است که از علایق ناپسند دوری کنید. فقط به یاد داشته باشید که برخی از افراد نسبت به شما و هر فرد دیگری که هدایای متفاوتی را به روی میز می‌گذارد پرشورتر هستند. 

 

فال روزانه متولدین اسفندماه

ممکن است شما ادعا کنید که در این روزها زندگی‌تان در وضعیت اورژانس قرار گرفته و برای اداره زندگی‌تان با مشکلات عدیده‌ای مواجه هستید. اما این موضوعات، همه توهمات ساخته ذهن شما هستند و گرنه شما مشکلات زیادی ندارید یا اگر مشکلات زیادی دارید، خداوند راه حل ﺁنها را هم جلوی پایتان قرار داده اما شما با بی توجهی از تمام این اتفاقات رد می‌شوید. شما ذاتا فردی هستید که به سادگی می‌توانید زندگی‌تان را تحت کنترل داشته باشید. خوشبختانه شما مشکل حادی در زندگی‌تان ندارید.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: