فال روزانه دوشنبه 3 اردیبهشت 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه دوشنبه 3 اردیبهشت 1397

فال روزانه امروز دوشنبه سوم اردیبهشت 1397 

 

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

امروز عشق و روابط عاطفی اولویت اصلی شما هستند. شما احساس می‌کنید که خیلی زیباتر و جذاب‌تر از همیشه به نظر می‌رسید و همین باعث می‌شود که نگاه‌های تحسین‌آمیز اطرافیان را، چه غریبه و چه آشنا، خیلی بیشتر از همیشه احساس کنید. شاید دلتان بخواهد که این جذابیت را با ایجاد کمی تغییر در ظاهر خودتان بیشتر هم بکنید، اما مواظب باشید در خرج کردن برای تغییر ظاهرتان زیاده‌روی نکنید. امروز بدون شک فرصت فوق العاده‌ای برای دیدار با عشقتان خواهد بود، اما اگر برنامه‌تان با هم جور نبود و تا یکی دو روز دیگر فرصت این دیدار فراهم نشد هم ناراحت نشوید و کمی صبر و حوصله به خرج بدهید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

اگر شما در حال حاضر مجرد هستید، امروز از آن روزهایی است که خاطرات عشقی که در گذشته باقی مانده بار دیگر در ذهن شما زنده شده و شما را به این فکر خواهد انداخت که شخصی که زمانی دوستش داشته‌اید حالا چه کار می کند و شاید حتی برای او احساس دلتنگی کنید. اگر متاهل هستید این احتمال وجود دارد که امروز همسرتان کاری داشته باشد و خیلی دیرتر از همیشه به خانه بیاید و شما مجبور باشید در خانه تنها بمانید. اگر فکر می کنید حوصله تنهایی را ندارید سعی کنید دیرتر از معمول به خانه بروید و با رفتن به یک کتاب فروشی خوب، یا سر زدن به یک دوست قدیمی یا پدر و مادرتان خودتان را سرگرم کنید. 

 

فال روزانه متولدین خردادماه

آیا شما منتظر این هستید که وقتی سر کار هستید عشقتان با شما تماس بگیرد؟ با این که با اشتیاق خاصی در انتظار دریافت این تماس از عشقتان هستید دوروبرتان آنقدر سر و صداست و آنقدر درگیر کارهایتان خواهید شد که اصلا حواستان به تلفنتان و یا بهتر بگوییم به هیچ چیزی به غیر از کارتان نخواهد بود. اگر نمی‌خواهید عشقتان از دستتان ناراحت شود و یا این تماس را از دست دهید گوشهایتان را خوب باز کنید و از دنیای اطرافتان غافل نشوید. همچنین باید در نظر داشته باشید که درتمام طول روز پشت میزتان ننشینید و هر از گاهی بلند شده و کمی قدم بزنید تا هم ذهنتان باز شود و هم بدن درد نگیرید. 

 

فال روزانه متولدین تیرماه

اگر شما هنوز مجرد هستید امروز برایتان روز خوبی خواهد بود، چون توجه زیادی را به خود جلب خواهید کرد و شاید حتی با یک نفر که برایتان از جذابیت زیادی برخوردار است آشنا شوید. فقط باید مواظب باشید نگرشتان نسبت به این شخص منطقی باشد و زیادی احساساتی رفتار نکنید، در غیر این صورت ممکن است بعدا با پی بردن به شخصیت واقعی او از انتخاب خود پشیمان شوید. امروز ناگهان به تاثیر اتفاقات چند وقت اخیر بر روی زمان حال و وضعیت فعلی زندگیتان پی خواهید برد و این آگاهی می تواند زمینه ساز تغییراتی موفقیت آمیز در محل کار و یا در رابطه با مسائل شخصیتان باشد. 

 

فال روزانه متولدین مردادماه

شما امروز به یکباره تصمیم می گیرید که خانه‌تان را به طور کامل نظافت و گردگیری کنید و از گوشه کمدها گرفته تا ته انباری را تمیز کنید. با پایان یافتن این بخش از کارتان شاید به فکر ایجاد برخی تغییرات در دکوراسیون منزلتان بیافتید و یا حتی تصمیم بگیرید که چندتا وسیله جدید برای تزیین خانه‌تان بخرید. مواظب باشید که در این مورد زیاده‌روی نکنید چون تازه اول ماه است و اگر زیاد خرج روی دست خودتان بگذارید اواخر ماه به مشکل برخواهید خورد. از همه اینها که بگذریم امروز در محل کارتان نیز حجم زیادی از کار در انتظارتان است، پس باید انرژیتان را مدیریت کنید تا در پایان روز بیش از اندازه خسته نشوید. 

 

فال روزانه متولدین شهریورماه

امروز عشقتان بی آنکه انتظارش را داشته باشید با شما تماس گرفته و از شما دعوت خواهد کرد که امشب با هم دیدار کنید. شما هم که امروز خیلی احساساتی شده‌اید و نیاز شدیدی به نزدیک بودن به عشقتان احساس می کنید با روی باز از این پیشنهاد استقبال خواهید کرد. یک شام دو نفره رمانتیک در رستوران مورد علاقه‌تان و یا تماشای یک فیلم عاشقانه بهترین گزینه‌های ممکن می توانند باشند. وقتی سر قرار حاضر می شوید تمام فشارها و استرس‌هایی که در طول روز تحمل کرده‌اید را فراموش کرده و فقط روی عشقتان تمرکز کنید و در کنار او خوش باشید. تا پایان این دیدار حالتان به میزان قابل توجهی بهتر خواهد بود. 

 

فال روزانه متولدین مهرماه

آیا شما در انتظار این بوده‌اید که بودجه لازم برای انجام یک پروژه خلاقانه، هنری و یا کاری به دستتان برسد؟ اگر جوابتان مثبت است امروز خودتان را برای جشن گرفتن به مناسبت این موفقیت آماده کنید، چون خبرهای خیلی خوبی در مورد پولی که در انتظارش بوده‌اید در راه هستند. البته این احتمال وجود دارد که تاخیرهایی در راه به دست آوردن این پول پیش بیایند، اما اصلا خودتان را بابت آن نگران نکنید. شاید شروع این پروژه با کمی تاخیر مواجه شود، اما در عملی شدن آن هیچ شکی نیست و هیچ چیزی جلوی شما را نخواهد گرفت. فعلا تنها کاری که از دست شما ساخته است فراهم کردن دیگر شرایط لازم برای آغاز کار است. 

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

در ابتدای روز خودتان را با یک صبحانه مفصل و مقوی شارژ کنید، چون امروز برای شما یک روز پرمشغله خواهد بود و کارهای زیادی دارید که باید تا پیش از ظهر انجام دهید و اگر به خودتان نرسید خیلی زود احساس خستگی به سراغتان خواهد آمد. امروز ممکن است به طور کاملا غیر منتظره‌ای یکی از همکارانتان نسبت به شما ابراز علاقه کند. این که چه واکنشی به احساسات این شخص نشان می‌دهید به خودتان بستگی دارد، اما در نظر داشته باشید که اگر شما در واقع احساسی نسبت به او ندارید نباید فقط به خاطر این که دوست داشته شدن احساس خوبی به شما می دهد به او جواب مثبت بدهید. 

 

فال روزانه متولدین آذرماه

در محل کارتان حواستان باشد تلفن را به موقع جواب بدهید و همچنین خط تلفن را زیاد اشغال نکنید و تماس‌های شخصی را برای بعد از ساعت کاری بگذارید چون در غیر این صورت امکان دارد تماس مهمی که شاید مدت‌ها در انتظار آن بوده‌اید را از دست بدهید. شما از طرفی می خواهید به عشقتان و نیازهایی که دارد احترام بگذارید و توجه کنید، اما از طرف دیگر هم درست به همان اندازه دوست دارید حرف خودتان را به کرسی بنشانید. برای حل این مشکل باید این نکته را در نظر بگیرید که مجبور نیستید فقط به یکی از این دو توجه داشته باشید و با کمی سیاست می توانید بین این دو تعادل ایجاد کنید. 

 

فال روزانه متولدین دی ماه

آیا شما در دل خودتان احساساتی عاشقانه نسبت به شخصی دارید که فکر می کنید شما را تنها به عنوان یک دوست و آشنا قبول دارد؟ اگر امروز به این واقعیت پی بردید که کاملا در اشتباه بوده‌اید اصلا تعجب نکنید! امروز از آن روزهایی است که به احساسات پنهانی خود پی خواهید برد و طرف مقابلتان هم به احتمال زیاد این احساسات ناگهانی شما را بی جواب نخواهد گذاشت. تنها جنبه منفی این وضعیت این است که احتمال آنکه این رابطه در واقعیت با آنچه در ذهنان داشته‌اید فرق داشته باشد زیاد است. در محل کارتان حواستان به اینکه برگه‌ها و مدارک مهم را کجا می گذارید باشد، چون احتمال اینکه یکی از آنها را گم کنید خیلی زیاد است. 

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

ممکن است امروز در دیداری اتفاقی با یکی از همکارانتان به طور کاملا ناگهانی و بی آنکه پیش از این حتی به او فکر کرده باشید، احساس کنید که به او علاقمند شده‌اید. این موضوع باعث تعجب خودتان هم خواهد شد، چون پیش از این هرگز چنین فکر و احساسی نسبت به او نداشته‌اید. در هر صورت پیش از هر اقدامی چند روزی دست نگه دارید و عجولانه به فکر ابراز احساسات نیافتید، چون امروز شما خیلی احساساتی شده‌اید و امکان دارد طی چند روز آینده این احساس خود را به طور کامل از یاد ببرید. اگر پدر یا مادرتان از روی عصبانیت چیزی به شما گفت که باعث ناراحتیتان شد جلوی خودتان را گرفته و در آرامش ناراحتی خود را بیان کنید. 

 

فال روزانه متولدین اسفندماه

ممکن است مبلغی که قرار بوده امروز از راه دور به دستتان برسد با تاخیر مواجه شود. شاید این موضوع برای شما ناراحت کننده و باعث عصبانیتتان شود، اما نگران نباشید؛ این پول قطعا به دستتان خواهد رسید؛ پس اگر موقعیتتان اضطراری نیست با خیال راحت بنشینید و منتظر بمانید. اگر لازم می دانید حتما با شخصی که مسئول فرستادن این پول است هماهنگی‌های لازم را انجام دهید. البته به احتمال زیاد خواهید دید که این موضوع ارتباطی به آنها نداشته و مشکل از جای دیگری آب می خورد، پس کمی صبور باشید. خودتان را برای دریافت یک پیام عاشقانه از جانب شخصی که فکرش را هم نمی کنید آماده کنید.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: