فال روزانه یکشنبه 2 اردیبهشت 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه یکشنبه 2 اردیبهشت 1397

فال روزانه امروز یکشنبه دوم اردیبهشت 1397 

 

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

امروز شما حتی اگر معالجه نیز شده باشید، توانایی پرستاری کردن از یک زخم کهنه را دارید؛ اما فقط در گذشته ماندن بهترین روش برای داشتن زندگی شاد نیست. شما اکنون فرصتی برای تغییر کردن دارید و برای این کار لازم است که بیشتر از یک بار به عقب برگردید. اول باید یاد بگیرید که چگونه می‌توانید اشتباهات گذشته خودتان را ببخشید، پس از این کار می‌توانید به جلو حرکت کنید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

اکنون در حالیکه ماه از دومین خانه شما رد می‌شود توجه کردن به مسائل مالی احساس خوبی در شما پدید می‌آورد. هنگامی که شما با صورت حسابهای اول ماه روبرو می‌شوید ممکن است مجبور شوید از تفریحاتتان کم کنید، اما هر کار درستی که اکنون انجام می‌دهید نتیجه‌اش را بعدا در آخر هفته خواهید دید. به خاطر چیزهایی که ندارید شکایت نکنید؛ درعوض به خاطر آن چیزهایی که دارید شکرگذار باشید. 

 

فال روزانه متولدین خردادماه

بعضی وقتها با وجود اینکه همه چیز ظاهرا خوب به نظر می‌رسد ولی مشکلاتی وجود دارد. عوامل بیرونی ممکن است سبب گمراه شدن شما شوند. خوشبختانه شما کاملا از شرایط خود راضی هستید و می‌توانید به راحتی نظر خود را ابراز کنید، پس از انجام دادن این کار اجتناب نکنید و وقت را از دست ندهید. سریع کارتان را آغاز کنید تا چیزهای جدیدی راجع به خود یاد بگیرید. 

 

فال روزانه متولدین تیرماه

شما امروز نمی‌توانید با روشهای ساده و معمول برقراری ارتباط احساسات خود را بیان کنید. شما متوجه شده‌اید که در ورای حرفهایی که زده می‌شوند و کارهایی که انجام می‌شوند حقیقت دیگری نهفته است. بنابراین در جستجوی این حقیقت هستید. متاسفانه هر چقدر که بیشتر می‌گردید کمتر به جواب می‌رسید؛ ولی اگر آرام باشید و احساساتی نشوید راهی را خواهید یافت که به وسیله آن چیزی را که در جستجویش هستید را متوجه خواهید شد. 

 

فال روزانه متولدین مردادماه

ماه در دوازدهیمن خانه مربوط به اسرارتان قرار دارد و کاملا واضح است که چیزهای کمی وجود دارند که شما دلتان نمی‌خواهد در موردش با کسی حرف بزنید. شما هنوز آمادگی این را ندارید که در مورد خودتان حرف بزنید، در عین حال وسوسه می‌شوید بیشتر از آن چیزی که لازم است رازهایتان را افشا کنید. نباید قربانی مثبت‌اندیشی خود شوید. اگر شما احساس می‌کنید که آمادگی صحبت کردن در مورد رازهایتان را دارید، به عقب برگشته و تمام دلایلی که برای توجیه کردن خود در ذهنتان آماده کرده‌اید را بازبینی کنید. 

 

فال روزانه متولدین شهریورماه

شما به سوی تغییرات شدید و هیجان انگیز پیش می‌روید، اما با وجود اینکه برای ریسک کردن آمادگی دارید، به خاطر ترس ممکن است از آن دوری کنید. شما اعتقاد دارید که همه چیز خیلی سریع اتفاق می‌افتد، تا جایی که از کنترلتان خارج است. از فراموش کردن آینده نترسید، چرا که شما را برای آینده آماده می‌کند. 

 

فال روزانه متولدین مهرماه

امروز یکی از دوستان و یا یکی از همکاران شما می‌تواند با انجام دادن کاری کاملا زشت و زننده شما را شگفت زده کند. شما می‌توانید مخالفت خود را نسبت به حرفهایی که بیان می‌شود ابراز کنید، اما اکنون عاقلانه است که تعجب خود و یا قضاوت منفی خود را نشان ندهید. به جای عکس العمل نشان دادن موقعیت خود را حفظ کنید و بر اعصاب خود مسلط باشید. 

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

شما توانایی دنبال کردن چیزهایی که پیش از این شروع کرده‌اید را دارا هستید و امروزه بیشتر از همیشه به واقعیت نزدیک‌تر شده‌اید. شما دارای منبع عظیمی از انرژی هستید که به استقامت و پایداریتان می‌افزاید؛. ولی اهداف و مقصد خود را با دقت انتخاب کنید، چرا که عاقلانه نیست برای چیزی که کاملا بی اهمیت است بیخودی تلاش کنید. 

 

فال روزانه متولدین آذرماه

شما امروز دوست ندارید مرتکب هیچ اشتباهی شوید چرا که ماه کامل وارد پنجمین خانه از “تفریح و بازی” شما می‌شود. شما نمی‌خواهید کاری انجام دهید که فرصت شادمانی را از شما بگیرد. متاسفانه وقتی که تلاش می‌کنید تا اسباب راحتی دیگری را فراهم کنید ممکن است زیاده از حد کوشش کنید. در کار خود اغراق نکنید؛ چرا که باعث می‌شود دیگران این کار شما را به عنوان راهی بدانند که می‌خواهید از مسائل واقعی و جدی زندگی فرار کنید. 

 

فال روزانه متولدین دی ماه

با وجود اینکه شما هنوز در حال رقابت کردن هستید و با سرعت به جلو پیشروی می‌کنید، در پیرامون شما همه چیز روال آرامی را طی می‌کند که این موضوع کمی شما را عصبانی می‌کند. این سخن به این معنی نیست که شما نمی‌توانید از یک محیط آرام لذت ببرید؛ بلکه به معنی این است که شما دوست دارید با کسانی که روابط متقابل دارید روزتان را سپری کنید. اگر احساس می‌کنید که نیاز به تحرک و هیجان دارید پس این کار را بکنید، اما در عین حال باید از آرامش و سکون نیز لذت ببرید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

شما در این روزها باید جانب احتیاط را رعایت بفرمایید تا به بیراهه نروید. شما برای این که به مقام‌ها و درجه‌های بالا برسید شایستگی لازم را دارید، فقط باید احتیاط کنید تا رویدادها و وقایعی که در آینده رخ می‌دهند غافل‌گیرتان نکند؛ به صحبت‌های دیگران نیز گوش ندهید زیرا در نهایت کسی که باید تصمیمم نهایی را بگیرد خود شما هستید نه افراد دیگر، پس بهتر است تمام تمرکزتان را بر روی مساله گفته شده جمع نمایید. 

 

فال روزانه متولدین اسفندماه

برای شما لذت بردن از انرژی‌های فراوانتان در طول روز کاری راحت است، چرا که حتی اگر آنها شلوغی‌های غیر قابل پیش بینی‌ای را وارد زندگی‌تان کنند، باز هم شما مشتاق رویارویی با این اتفاقات هستید. به جای اینکه به این آشفتگی‌ها به عنوان گرفتاری نگاه کنید، می‌توانید آنها را هیجان و اشتیاقی ببینید که وارد زندگیتان شده است. برای مشکلاتی که هم اکنون پیش می‌آید به دنبال راه حلی ثابت و دائمی‌نگردید؛ فقط راه خود را از میان این موقعیت باز کنید. شما بعدها فرصت این را خواهید داشت که به نتیجه دلخواه برسید.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: