فال روزانه شنبه 1 اردیبهشت 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه شنبه 1 اردیبهشت 1397

فال روزانه امروز شنبه اول اردیبهشت 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

خبر خوب برای شما این است که سیاره ونوس که نماد عشق است به نشانه شما وارد می‌شود و تا مدتی باعث لذت بردن شما از زندگی می‌شود، همچنین ممکن است پولی به دست شما برسد که منتظرش بودید. با این حال شما باید مواظب باشید که در لذت بردن چه از لحاظ جسمی و چه مالی، افراط و تفریط نداشته باشید. اگر برای رسیدن به آرزوهای خود مدت زمان زیادی است که منتظر مانده‌اید، نباید دلسرد شوید بلکه باید به مسیر خود ادامه دهید و سعی کنید تنش‌هایی که ممکن است به وجود بیایند را تا حد ممکن کاهش بدهید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

شما وارد مرحله تازه‌ای از فکر و خیالات خود شده‌اید و این توانایی را دارید که با استفاده از توهمات، راههای جدیدی را کشف کنید! در حقیقت با ورود ونوس به دوازدهمین خانه که خانه تخیلات است، شما به این مرحله وارد می‌شوید. فقط به یاد داشته باشید که هر فکر و خیالی را جدی نگرفته و سعی نکنید در زندگی واقعی همه آنها را بکار ببرید. فقط بدانید که این تخیلات می‌تواند افق‌های جدیدی پیش روی شما قرار بدهند. 

 

فال روزانه متولدین خرداد

شما همچنان با یک سری از محدودیت‌های خود خواسته، به کار کردن ادامه می‌دهید؛ اما در آستانه یک سری تحولات در نوع ارتباطات خود با دیگران قرار خواهید گرفت. این راه جدید و تحولی که تجربه می‌کنید، مانند یک موج زندگی شما را بهبود خواهد بخشید و طراوت را به زندگی اجتماعیتان باز می‌گرداند. فقط دو نکته را فراموش نکنید: نکته اول، هر تغییر و تحول یک سری عواقب خواهد داشت و نکته بعدی اینکه مغرور و خودبین نباشید و سعی کنید با دیگران ارتباط خوبی داشته باشید. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

ونوس به دهمین خانه وارد می‌شود و باعث خواهد شد که شما از کار و مسئولیتی که برعهده دارید لذت بیشتر ببرید؛ اما در عین حال، موقعیت قرارگیری ونوس به گونه‌ایست که ممکن است شما را از منطقه امن خارج کرده و برایتان ایجاد اضطراب کند. خوشبختانه با حرکت کردن فراتر از محدودیت‌هایی که پیش رویتان است، می‌توانید از موقعیت‌های استرس زا به سلامت عبور کنید. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

امروز خوشبختانه یک روز خوب برای شما خواهد بود چرا که آسمانتان کاملا صاف و آفتابی است و به راحتی می‌توانید همه چیز را مشاهده نمایید. از این موقعیت استفاده کرده و به مسیر زندگی خود نگاه کنید و دریابید که چه چیزی باید انجام دهید تا به اهداف خود برسید و فکر خود را محدود نسازید. این شرایطی که با آن روبرو هستید، شما را قادر می‌سازد که اهداف بلند مدتتان را تعیین کرده و با تلاش و استقامت و البته کمی شانس به راحتی به آنها دست یابید. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

شما می‌توانید در نقطه اوج احساسات خود قرار بگیرید؛ اما این شرایط از یک سو می‌تواند جذاب باشد و از سوی دیگر کمی ترسناک؛ پس بهتر است به نقطه تعادل خود بازگردید. اگر شخصی یا چیزی، فکر شما را مشغول کرده، به زودی حقیقت ماجرا برایتان آشکار خواهد شد. اگر تصمیم به ورزش کردن گرفته‌اید، میتواند ایده خوبی برای امروز باشد. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

سیاره حاکم شما یعنی ونوس در هفتمین خانه خود قرار می‌گیرد و باعث می‌شود در این هفته رابطه شما با دیگران و به خصوص شخص مورد علاقه‌تان بهتر و گرم‌تر از گذشته باشد. این وضعیت جدید باعث شادی و نشاط بیشتر شما خواهد شد به گونه‌ای که شخصیتی جذاب‌تر از قبل برای دیگران به نظر خواهید رسید. ممکن است یک رابطه کاری و یا شخصی جدید به شما پیشنهاد شود. از لذت بردن از زندگی نترسید و حالا که شرایط آن پیش آمده، از این موقعیت استفاده کنید. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

ونوس وارد ششمین خانه یعنی کار می‌شود و ممکن است شما را فریب داده و کارایی‌تان را کاهش دهد. تمرین خویشتن‌داری می‌تواند به شما کمک کند که از قرار گرفتن در موقعیت‌های نامناسب اجتماعی در امان باشید اما ممکن است امروز کمی شرایط تغییر کرده و شما در موقعیت خاصی قرار بگیرید. در چند هفته آینده ممکن است در رابطه‌ای که دارید شرایط پیچیده‌ای به وجود بیاید اما نباید این نکته را فراموش کنید که همین مشکلات است که می‌تواند یک رابطه را خوب و گرم نگه دارد. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

احساساتی که شما نسبت به یک فرد خاص یا معشوق خود دارید، کاملا مشخص و واضح است؛ اما اگر این احساسات را به زبان بیاورید موجب به وجود آمدن شرایط پیچیده‌ای خواهد شد. بهتر است قبل از اینکه حرفی زده و یا صحبت کنید، عواقب ناشی از آن را در نظر بگیرید. 

 

فال روزانه متولدین دی 

شما امروز احساس می‌کنید که کارهایتان باقی مانده و زمانی برای انجام دادن آنها ندارید؛ بهتر است صبور باشید چرا که زمان کافی در اختیار خواهید داشت. شما معمولا فرد صبور و شکیبایی هستید و با برنامه‌ دارید حرکت می‌کنید اما احساساتی که امروز دارید می‌تواند شما را مجبور کند که بدون فکر قبلی دست به عملی بزنید. بزرگترین و بهترین توانایی شما این است که همه چیز را به شکل علت و معلول بررسی می‌کنید. شما زمان مناسب برای انجام دادن یک کار را خواهید یافت و این را بدانید که اگر زودتر از موعد دست به کار شوید، موقعیت و فرصت پیش آمده را از دست خواهید داد! 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

بعضی از متولدین این ماه، برای خود برنامه سفر آمده کرده‌اند اما نمی‌دانند به کجا سفر کنند. شاید شما از قبل برنامه ریزی کرده بودید اما امروز واقعا سردرگم هستید که چه کار کنید. بهتر است قبل از حرکت همه مسائل را اصلاح کرده و قبل از اینکه دیر شود، حرکت خود را آغاز نمایید. برای انتخاب کردن مقصد خود، بهتر است ساده‌ترین و راحت‌ترین راه را انتخاب کنید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

با حرکت ونوس به دومین خانه، شما وسوسه می‌شوید که برای پول درآوردن، راههای جدیدی را امتحان کنید؛ اما بهتر است در این تصمیم خود تجدید نظر کرده و قبل از اینکه تغییری در مسیر فعلی خود ایجاد کنید، آنها را به خوبی بررسی نمایید؛ چرا که ممکن است این راهها واقعا جالب نباشند! شما در شرایط فعلی کمی حریص شده و بیش از آن مقدار که نیاز دارید،‌ طلب می‌کنید؛ بهتر است برنامه‌ها و طرح‌های غیر واقعی خود را فراموش کنید.

 

منبع: میهن فال 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: