فال روزانه جمعه 31 فروردین 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه جمعه 31 فروردین 1397

فال روزانه امروز جمعه سی و یکم فروردین 1397 

 

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز شما به خاطر مسائلی که در این روزهای اخیر برایتان رخ داده کمی‌ دچار سردرگمی‌ شده‌اید، زیرا به نظر خودتان مسیری که در آن گام گذاشته‌اید مسیر درستی بوده اما اکنون که به بن‌بست برخورد کرده‌اید دچار سردرگمی‌ شده‌اید، اما خوشبختانه این بن‌بست زمان زیادی به طول نمی‌انجامد، با تلاش و کوشش‌تان از این بن‌بست عبور خواهید کرد و تبدیل به فردی خواهید شد که جام سعادت و خوشبختی را در دست دارد. فقط موضوع مهم این است که همانند سابق تلاشتان را انجام دهید و کوشش را فراموش نکنید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت 

رویاهایی که شما از دوران کودگی در سر داشتید با رشد شما بزرگ شده‌اند. این رویاها شما را بیش از پیش مشوش کرده‌اند و باعث شده‌اند که نتوانید تصمیم درستی را اتخاذ کنید. شما به رویاهایتان زیاد اهمیت می‌دهید. بهتر است از فکر رویاها بیرون بیایید و در واقعیت زندگی کنید؛ زیرا رویاها دوام چندانی ندارند و گاهی مانند پوشالی تو خالی هستند و می‌توانند واقعیت زندگی شما را از بین ببرند. با وجود این رویاها و توهمات، شما در یک خواب غفلت به سر می‌برید اما به دلیل انعطاف پذیری زیادی که دارید به راحتی می‌توانید به این رویاها خاتمه دهید. 

 

فال روزانه متولدین خرداد 

شما به تازگی دچار مشکلی شده‌اید که نمی‌توانید هیچ راه حلی را برای پاسخ این مساله پیدا کنید. افکار نادرست و اشتباه بسیاری را در سر می‌پرورانید، گاهی این افکارتان خطرناک می‌شود؛ اما به شما توصیه می‌کنیم با دلایل منطقی و عقلانی برای حل این مشکل پیش بروید نه با دلایل احساسی! زیرا دلایل و تصمیماتی که از روی احساسات گرفته شود در آینده شما را پشیمان خواهند کرد. 

 

فال روزانه متولدین تیر 

شما به خود زحمت‌های بی‌موردی را می‌دهید و در فهرست کار روزانه‌تان چند مورد از این کارها دیده می‌شود. شما فردی نیستید که زمان با ارز تان را به راحتی هدر دهید، پس بهتر است انجام این کارهای بی موردی که ضرورتی نیز ندارند را از فهرستتان حذف کنید. به جای آنها به آینده‌تان فکر کنید؛ زیرا این کارها قدرت تفکر و برنامه ریزی را از شما سلب کرده‌اند و مانع پیشرفت‌های آتی شما می‌شوند. 

 

فال روزانه متولدین مرداد 

منفعت و سودهای مالی بسیاری در انتظار شما هستند و در روزهای نه چندان دوری نصیبتان می‌شوند. اما باید حواستان را جمع کنید تا این منفعت‌ها را بیهوده هدر ندهید. بعد از رسیدن به این منفعت مالی، به شما توصیه می‌کنیم که کمی استراحت کنید زیرا برای رسیدن به این مرحله تلاش‌های بسیاری را انجام داده‌اید، کمی‌احساس خستگی و ناتوانی می‌کنید، برای این که دوباره قوای جسمانی خود را به دست آورید این استراحت برای شما الزامی است، زیرا شما در پی به دست آوردن موفقیت‌های بزرگتری هستید و این موفقیت‌ها به نطرتان کوچک به نطر می‌رسد. 

 

فال روزانه متولدین شهریور 

شما از رفتار دوستان‌تان و یا کارهایی که در این اواخر خودتان انجام داده‌اید گیج و دچار سردرگمی شده‌اید زیرا به نطرتان این کارها و یا رفتارها چیزهایی نیستند که شما لایق و سزاوار آنها باشید، زیرا شما تلاش‌ها و رفتارهای دیگری را پیش بینی می‌کردید. اما دیگران در رفتارهایشان با شما به بیراه نرفته‌اند بلکه این شما هستید که توقع بسیاری دارید، یا کارهایی که در این اواخر انجام داده‌اید، شما به همان اندازه که تلاش کرده‌اید پاداش گرفته‌اید، برای پاداش بیشتر باید تلاش بیشتری انجام دهید. نقش دیگران در زندگیتان به همان حدی خواهد بود که شما به ایشان اجازه ورود دهید. 

 

فال روزانه متولدین مهر 

شما در رابطه با مسائل کاریتان دچار مشکلی شده‌اید، به خاطر همین مشکلات از دیگران دوری می‌کنید و به انزوا رفته‌اید. برای این که توجه دیگران را نسبت به خودتان منحرف کنید کارهای بسیاری را انجام می‌دهید؛ برای مثال، تنهایی را اختیار کرده‌اید. اما خلوت نشینی دیگر کافی است، روابط اجتماعیتان را بهبود ببخشید و بهتر است برای حل مشکلاتتان از دیگران نیز کمک بگیرید؛ زیرا مشکلتان به راحتی و با  شیرینی هر چه بیشتر حل خواهد شد. 

 

فال روزانه متولدین آبان 

شما مسئول اشخاص و رفتارهای دیگران نیستید؛ زیرا در این روزها بیش از حد خود را به دیگران اختصاص داده‌اید و زمان کمی را برای خودتان و فعالیت‌های شخصیتان صرف می‌کنید. شما با توجه کردن به دیگران می‌خواهید شخصیت اصلی خودتان را به دیگران اثبات کنید اما برای اثبات وجودتان راه‌های دیگری نیز وجود دارد؛ زیرا زمانی به خود می‌آیید و می‌بینید که هیچ کار درست و مفیدی را برای خودتان انجام نداده‌اید. 

 

فال روزانه متولدین آذر 

شما در این روزها تمامی‌ تلاشتان را متوقف کرده‌اید و همه چیز را به دست تقدیر و قضای روزگار گذاشته‌اید. اگر به این روند ادامه دهید طولی نخواهد کشید که دچار افسردگی می‌شوید؛ گرچه اکنون نیز کمی از نشانه‌های افسردگی در شما دیده می‌شود. شما به درستی و دقیق راه درست را می‌دانید اما از این که در این راه گام بگذارید واهمه دارید. بهتر است از امروز خودتان زندگی را پیش ببرید نه اینکه زندگیتان را به دست قضا و قدر روزگار بسپرید زیرا موفقیت‌های ژرفی در انتظار شما خواهد بود. 

 

فال روزانه متولدین دی 

شما در تفکرات‌تان وارد جزیره ای شده‌اید که در وسط دریا قرار دارد و از هیچ سمت و سویی به جایی راه ندارد و شما در این راه تنها هستید. اما تمام این تفکرات، زائده ذهن شماست. شما در حال حاضر در بهترین موقعیت قرار دارید فقط کافی است که دست خود را کمی‌ جلو برده، خوشبختی و موفقیت‌های واقعی را لمس کنید. زیرا بر عکس تفکری که بر ذهن شما مسلط شده، شما فردی هستید که اگر بخواهید به راحتی بر افکار خود کنترل و نظارت دارید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن 

شما به تازگی کاری و یا رفتاری را آغاز کرده‌اید که به نظرتان به سادگی می‌توانید به هدف غایی خود نائل شوید، اما اگر هدف را ساده بینگارید، نمی‌توانید به نتیجه مطلوبی برسید. شما آمادگی تلاش‌ها و موقعیت‌‌های بیشتری را نیز دارید پس تلاش‌هایتان را برای به دست آوردن منفعتی بزرگ‌تر و با ارزش‌تر افزایش دهید. اگر استراتژی خود را عوض کنید به راحتی می‌توانید در آینده نه چندان دور به اهداف خود برسید. 

 

فال روزانه متولدین اسفند 

شما به مرحله‌ای رسیده‌اید که از تصمیمات و رفتارهایی که در زندگی انجام داده‌اید و با آنها روبرو شده‌اید احساس خستگی و ناتوانی می‌کنید و قابلیت انعطاف پذیری در برابر مشکلات را از دست داده‌اید. این مسئله می‌تواند برایتان خطرناک باشد. شما به استراحت بیشتری احتیاج دارید تا بتوانید قدرت انعطاف پذیری خود را دوباره به دست آورید و برای رویارویی با مشکلات توان بیشتری داشته باشید.

 

منبع: میهن فال 


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: