فال روزانه چهارشنبه 29 فروردین 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه چهارشنبه 29 فروردین 1397

فال روزانه امروز چهارشنبه بیست و نهم فروردین 1397 

 

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

امروز، روز بسیار خوبی برای شما خواهد بود. شما هم از لحاظ ظاهری و هم از لحاظ روانی فوق العاده به نظر می رسید و اطرافیانتان نیز متوجه این موضوع هستند. امروز همه بی آن که شما از آنها خواسته باشید شما را مورد لطف و کمک خود قرار می دهند و مهربان‌تر از همیشه شده‌اند. همسرتان کارهایی که قرار بوده شما انجام دهید را به عهده می گیرد، بچه ها اتاق‌هایشان را خودشان تمیز می کنند و یا همکارانتان سعی در سبک کردن بار مسئولیت‌هایتان دارند. مسلما هر روز زندگی شما به این صورت نمی گذرد، پس از امروزتان تا جایی که می توانید لذت ببرید و آنهایی که به شما کمک کرده‌اند را به خاطر بسپارید تا لطفشان را جبران کنید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

امروز، روز بسیار خوبی برای تحلیل و پردازش اطلاعات است. همچنین شم تجاری شما به طرز فوق العاده‌ای دارد خوب کار می کند. از ترکیب این دو به نفع خود به بهترین شکلی که می توانید استفاده کنید. چه قصد ترجمه یک کتاب یا مقاله به منظور تبدیل آن به یک پروزه حرفه‌ای را داشته باشید و چه در تلاش برای یک برنامه ریزی دقیق کاری باشید، تمام نشانه‌ها حاکی از آن هستند که به موفقیت دست خواهید یافت و نتایجی فراتر از انتظار خود به دست خواهید آورد. اشکالی ندارد اگر برای بهره بردن از فرصتی که در اختیارتان قرار گرفته کمی بیشتر از همیشه کار کنید. آخر هفته در راه است و فرصت جبران خواهید داشت. 

 

فال روزانه متولدین خردادماه

شما شخصی با وجدان و سخت کوش هستید، اما امروز هیچ علاقه‌ای برای رفتن به محل کارتان ندارید و ترجیح می دهید در خانه بمانید و به خودتان استراحت بدهید. دلیل این تمایل شما به ماندن در خانه به هیچ وجه تنبلی نیست بلکه فقط به خاطر میل به وقت گذراندن با خانواده‌تان است که دوست ندارید به سر کار بروید. درست است که خانواده برای شما از ارزش و اهمیت فوق العاده‌ای برخوردار است و آن را نسبت به هر چیز دیگری در اولویت قرار می دهید، اما امروز مسئولیت‌هایی به عهده دارید که نمی‌توانید آنها را نادیده بگیرید. حالا که آخر هفته دارد از راه می رسد این یک روز را هم تحمل کنید و مسئولت پذیری خود را زیر سؤال نبرید. 

 

فال روزانه متولدین تیرماه

امروز یکی دیگر از آن روزهای شلوغ و سرسام آور برای شما خواهد بود. علاوه بر کارهای همیشگی که باید انجام دهید برخی مسئولیت‌های اضافه هم به عهده‌تان گذاشته شده‌اند و شاید خودتان هم بی آن که حواستان به حجم کارهایتان بوده باشد برای انجام یک کار دیگر هم داوطلب شده باشید. شاید سرتان خیلی شلوغ باشد و نگران باشید که نتوانید این همه کار را به درستی به انجام برسانید، اما این تلاش و کوششی که دارید انجام می دهید به جای این که شما را خسته کند باعث می شود احساس مفید بودن کرده و انرژی بیشتری بگیرید. بعد از پایان کارهایتان با دوستانتان دور هم جمع شده و یک دورهمی راه بیندازید. 

 

فال روزانه متولدین مردادماه

امروز شما آمادگی و میل زیادی به همکاری با دیگران و انجام کارهای گروهی احساس می کنید. این میل شما به همکاری با دیگران به حدی است که هر جا ببینید کسی به کمک شما نیاز دارد بی آن که از شما تقاضای کمک کرده باشد خودتان پیشقدم شده و به او پیشنهاد کمک خواهید کرد. می توانید از این فرصت استفاده کرده و عشقتان را با داوطلب شدن و کمک به او در انجام کاری که علاقه چندانی به آن ندارد غافلگیر کرده و تحت تأثیر قرار دهید. خیالتان راحت باشد که همه حواسشان به این از خودگذشتگی‌های شما هست و کمک‌هایی که امروز به دیگران می کنید در آینده و زمانی که نیاز به کمک دارید به دردتان خواهند خورد. 

 

فال روزانه متولدین شهریورماه

امروز چشم و گوش خودتان را خوب باز کنید و حواستان به فرصت‌هایی که سر راهتان قرار می گیرند باشد. حتی اگر از آن دسته آدم‌هایی نیستد که بخش نیازمندی‌های روزنامه را می خوانند امروز حتما نگاهی به این بخش بیندازید؛ آنچه با مراجعه به این قسمت خواهید یافت شما را شگفت زده خواهد کرد. اگر به دنبال یافتن شغلی هستید خودتان را با جستجو در یک حوزه خاص محدود نکنید. مهارت‌هایی که شما دارید این اجازه را به شما می دهند که حق انتخاب گسترده‌ای داشته باشید. ذهن شما در حال حاضر خیلی خوب کار می کند و می توانید با مهارت تمام قدم‌های بعدی که برای پیشرفت باید بردارید را انتخاب کنید. 

 

فال روزانه متولدین مهرماه

امروز خاطرات گذشته به شکلی بسیار قوی در وجود شما زنده شده‌اند و هر چیزی که با گذشته در ارتباط باشد شما را به سوی خود جذب می کند. این کشش به گذشته تا حدی است که اگر قصد خرید چیزی برای خانه‌تان را داشته باشید به سراغ مغازه‌های آنتیک فروشی و یا سمساری‌ها خواهید رفت و اشیای قدیمی را به اجناس لوکس و مدرن ترجیح خواهید داد. این میل به قدیمی‌ها در مورد افراد هم صدق می کند و بودن با دوستان قدیمی و یا افراد مسن را ترجیح می دهید. از این فرصت استفاده کرده و سری به خانه پدربزرگ و مادربزرگتان بزنید و یا اگر آنها در قید حیات نیستند به دیدن والدین خود بروید. 

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

امروز، روز فوق العاده‌ای برای شما خواهد بود. رفتار اطرافیانتان انگار به یکباره تغییر کرده و خیلی گرمتر و انعطاف پذیرتر از همیشه به نظر می رسند. به ویژه نسبت به شخصی که دوست دارید احساس نزدیکی بیشتری می کنید و ارتباطی بسیار قوی بین شما برقرار است و این وضعیت امروز را به موقعیتی فوق العاده برای صحبت کردن در مورد احساساتتان و یا برنامه‌هایی که برای آینده رابطه خود در نظر دارید تبدیل می کند. اگر رویای ازدواج را در سر می پرورانید الان دقیقا همان زمانی است که باید در مورد این موضوع با طرف مقابلتان صحبت کنید. برای این کار فضای مناسبی را در نظر گرفته و یک قرار دو نفره ترتیب بدهید. 

 

فال روزانه متولدین آذرماه

شما چیزهای زیادی دارید که باید به خاطر آنها شکرگزاری کنید. چرا امروز این خوشبختی را در کنار دوستان و عزیزان خود جشن نمی گیرید؟! فراموش نکنید که لازم نیست همیشه منتظر اتفاقات بزرگ و خارق العاده باشیم تا احساس خوشبختی کنیم، هر روز می تواند بهترین روز زندگی ما و بهانه‌ای برای جشن گرفتن باشد. مشکلات کاری و خانوادگی ریز و درشتی که آزارتان می دهند را فراموش کنید و به خودتان یک استراحت اساسی بدهید. شما دارید تمام تلاش خودتان را می کنید و لیاقت این را دارید که به خودتان یک زنگ تفریح جایزه بدهید. لذت‌ها و زیبایی‌های زندگی را با تمرکز روی کار و مشکلات خود از بین نبرید. 

 

فال روزانه متولدین دی ماه

شما امروز سرشار از شور و اشتیاق و مثبت اندیشی هستید و این ویژگی‌های مثبت در کنار قدرت و توانایی ذاتی شما می توانند معجزه کنند. امروز خوشبختانه به این موضوع پی خواهد برد که اوضاع در محل کارتان دوباره دارد روبراه می شود و چیزی که باعث دردسر و نگرانی شما شده بوده به یکباره و تقریبا خودبخود حل خواهد شد. با این اتفاق آنچه زمانی همچون یک مانع غیر قابل نفوذ به نظر می‌رسیده به یک سرعت‌گیر کوچک در مسیر رسیدن شما به موفقیت تبدیل خواهد شد. تمام نشانه‌ها حاکی از آن هستند که شما در حال حاضر می توانید در انجام هر کاری موفق باشید، پس خودتان را محدود نکنید و جسارت بیشتری داشته باشید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

امروز آخرین روز اداری این هفته است پس باید تمام سعی خودتان را بکنید تا کاغذبازی‌های اداری که به عهده‌تان هستند را به انجام رسانده و مسائل مالی خود را حل کنید، در غیر این صورت انجام کارهایتان حداقل تا آغاز هفته آینده به تعویق خواهند افتاد و تمام آخر هفته را با استرس و نگرانی به خاطر این کارهای ناتمام خواهید گذراند. شاید این کارها وقت زیادی از شما بگیرند، اما با پایان آنها خواهید توانست با خیالی راحت بعدازظهر را در کنار دوستان و عزیزان خود بگذرانید. حس ششم شما در حال حاضر خیلی خوب کار می کند و می توانید به راحتی به افکار و احساسات اطرافیان خود پی ببرید؛ از این فرصت به خوبی استفاده کنید. 

 

فال روزانه متولدین اسفندماه

امروز هر کاری که در ارتباط با مسائل مادی انجام دهید با موفقیت همراه خواهد بود. شاید این اواخر به فکر شروع کسب و کار تازه‌ای بوده باشید. در این صورت، به احتمال زیاد امروز شریک ایده آل خود را پیدا خواهید کرد. در حین انجام کارهای روزمره‌تان حواس خود را خوب جمع کنید و چشم و گوشتان باز باشد، چون شما نمی دانید که این شخص را چه زمانی خواهید دید و مسلما دلتان هم نمی خواهد که این فرصت را از دست بدهید. سعی کنید بعدازظهرتان را در کنار دوستانتان و یا با انجام دیگر فعالیت‌های اجتماعی مورد علاقه خود بگذرانید، چون امروز نیاز شما به بودن در کنار دیگران بیش از هر زمان دیگری است.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: