فال روزانه دوشنبه 27 فروردین 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه دوشنبه 27 فروردین 1397

فال روزانه امروز دوشنبه بیست و هفتم فروردین 1397 

 

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

امروز زنده شدن برخی احساسات تلخ و آزاردهنده گذشته شما باعث خواهد شد که حال و روز چندان خوبی نداشته باشید و زیاد سرحال نباشید. با وجود اینکه شما در حال حاضر از اعتماد به نفس نسبتا بالایی برخوردار هستید برخی ترس‌ها و نگرانی‌های مربوط به دوران کودکی در وجودتان زنده شده و روی رفتارتان تأثیر گذاشته‌اند. این وضعیت ممکن است روی روابط شما و اطرافیانتان، به ویژه همکارانتان اثرات منفی داشته باشد، پس سعی کنید به جای غرق شدن در خاطرات گذشته و تسلیم شدن در برابر این احساسات، کنترل آنها را در دست بگیرید و نگذارید گذشته‌تان، امروزتان را خراب کند. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

شما امروز احساس کسالت و رخوت می‌کنید و دلتان نمی‌خواهد هیچ کاری انجام دهید، اما باید تکانی به خودتان داده و مشغول به کار شوید، در غیر این صورت تمام روزتان به همین حالت خواهد گذشت. ذهنتان را از هر احساس ناخوشایند و رخوت آمیزی پاک کرده و سعی کنید هر چند ممکن است برایتان دشوار باشد، روزتان را با انرژی شروع کنید تا در انجام کارهایتان موفق باشید. شما همیشه سعی دارید به دیگران کمک کنید و مشکلاتشان را حل کنید، ولی مواظب باشید این کارها شما را از عشقتان غافل نکنند. درست است که کمک کردن به دیگران همیشه جزء اولویت‌های اصلی شما در زندگی است، ولی خودتان و عشقتان را باید در درجه اول قرار دهید. 

 

فال روزانه متولدین خردادماه

امروز استعدادهای هنری شما که برای مدتی غیر فعال شده بودند دوباره به کار افتاده‌اند و نه تنها خودتان، بلکه اطرافیانتان را نیز از این توانایی‌های خود بهره‌مند خواهید کرد. همین که دست به کار شوید اطرافیانتان نیز وسوسه شده و در انجام این کارها با شما همراه خواهند شد. امروز شریک و یا همکارتان برای انجام کاری آنقدر به شما اصرار خواهد کرد که رد کردن تقاضای آنها برایتان بسیار مشکل خواهد بود. با این حال چند نفس عمیق کشیده و به آنچه از شما خواسته می‌شود خوب فکر کنید و به انجام کاری که بعدا از آن پشیمان خواهید شد رضایت ندهید. برای به دست آوردن محبوبیت و مورد تایید دیگران قرار گرفتن خودتان را به دردسر نیندازید. 

 

فال روزانه متولدین تیرماه

امروز از لحاظ عاطفی برای شما روز بسیار دشواری خواهد بود. در حال انجام کاری که برایتان بسیار جالب است و از آن لذت می‌برید ممکن است به یکباره با به یاد آوردن برخی خاطرات و احساساتی که فکر می‌کرده‌اید برای همیشه آنها را فرموش کرده‌اید غافلگیر شوید. کنار آمدن با این احساسات کار سختی خواهد بود، اما شما هم نباید خودتان را زیادی با آنها درگیر کنید. از جاه طلبی و بلندپروازی هیچ هراسی نداشته باشید؛ شما قدرت درونی فوق العاده‌ای دارید که به شما اعتماد به نفس داده و خود باوریتان را بیش از پیش می‌کند. این باور و ارزشمند دانستن خودتان شما را قادر می‌سازد که حتی کوه‌ها را هم جابجا کنید. 

 

فال روزانه متولدین مردادماه

امروز اوضاع کمی آشفته خواهد بود و مجبور خواهید شد با برخی پستی و بلندی‌ها روبرو شوید. به عنوان مثال در برقراری ارتباط با دیگران با مشکلاتی روبرو خواهید شد و یا مشکلات اینترنتی و کامپیوتری حساب و کتاب‌های مالیتان را تحت تاثیر قرار خواهند داد و در انجام کارهایتان ایجاد مشکل خواهند کرد. به راحتی میدان را خالی نکنید و پشتکار لازم را از خودتان نشان بدهید تا به موفقیت دست پیدا کنید. شاید به یکباره خودتان را در حال انجام کاری ببینید که هیچ تجربه‌ای در آن ندارید و برایتان کاملا ناشناس و جدید است. نگران نباشید؛ حتی اگر در ابتدا عملکرد چندان جالبی نداشته باشید هم خیلی زود خودتان را با آن وفق خواهید داد. 

 

فال روزانه متولدین شهریورماه

شما و شریک کاری و یا همسرتان دارید روزهای سختی را می‌گذرانید و با مشکلات مالی نسبتا زیادی دست و پنجه نرم می‌کنید که کنار آمدن با آنها دشوار به نظر می‌رسد. این وضعیت شما را مجبور کرده که خریدهایی که قرار بوده بکنید را به تعویق انداخته و یا برنامه‌هایی که برای سرمایه‌گذاری داشته‌اید را تا زمان به دست آوردن پول کافی برای عملی کردن آنها کنسل کنید. خبر خوبی که برایتان داریم این است که الان زمان بسیار خوبی برای پیدا کردن یک راه حل مناسب برای این مشکلتان است. برای رسیدن به بهترین نتیجه هر دوی شما باید ذهنی باز داشته باشید و تمام جوانب را به دقت در نظر بگیرید. 

 

فال روزانه متولدین مهرماه

امروز برای شما روز هیجان انگیزی خواهد بود. شما از طریق جستجو در اینترنت، تماشای تلویزیون و یا مطالعه کتب و مجلات مختلف اطلاعات جدید و جالبی در مورد موضوعات مورد علاقه خود کسب کرده‌اید و با شور و اشتیاق فراوان به دنبال گسترش این اطلاعات خود و یادگیری بیشتر هستید. درست است که این کار برای شما از جذابیت بالایی برخوردار است، اما کارها و مسئولیت‌های مهم دیگری نیز دارید که باید انجام شوند؛ پس برای هر کار واجبی به اندازه لازم وقت بگذارید و زمان آزادتان را همان طوری که خودتان می‌خواهید بگذرانید؛ در غیر این صورت در نیمه‌های روز با دیدن حجم کارهای انجام نشده‌تان دچار استرس خواهید شد. 

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

امروز نسبت به ایده‌های خلاقانه‌ای که به سرتان می‌زنند بی توجه نباشید و اگر میل به انجام کارهای هنری مانند نوشتن، نقاشی کشیدن و یا حتی آواز خواندن در خود احساس می‌کنید به جای سرکوب کردن آن استفاده کافی را از این توانایی خود ببرید. نگران کارها و مسئولیت‌هایی که به عهده دارید و باید به آنها رسیدگی کنید هم نباشید، با یک برنامه ریزی خوب و دقیق خواهید توانست برای هر دو وقت کافی بگذارید. اگر سعی در مخفی کردن چیزی دارید باید این را بدانید که این مساله می‌تواند اثرات منفی روی رابطه عاطفی شما داشته باشد. یک بار دیگر موضوعی که تلاش در پنهان کردن آن دارید را از نظر بگذرانید و به جای وحشت با آگاهی تصمیم بگیرید. 

 

فال روزانه متولدین آذرماه

امروز کارها و مسئولیت‌هایی که در خانه به عهده دارید به شما اجازه حضور در یک جمع دوستانه که مدت‌ها چشم انتظار آن بوده‌اید را نخواهند داد. سعی کنید رفتاری منطقی داشته باشید و به خاطر این اتفاق با اهل خانه بدرفتاری نکنید. با قلب مهربان خود آنها را مورد لطف و مهربانی قرار داده و به نیازهایشان توجه کنید. شاید بتوانید با سرعت به مسئولیت‌های خانوادگی خود رسیدگی کرده و در پایان وقتی را هم برای بودن در کنار دوستانتان کنار بگذارید. فراموش نکنید که اولویت‌هایتان را در نظر داشته باشید و کارها را بر اساس اهمیتی که برای شما دارند پیش ببرید تا بعدا دچار پشیمانی نشوید و خودتان را سرزنش نکنید. 

 

فال روزانه متولدین دی ماه

امروز به خاطر مشکلاتی که در محل کارتان به وجود آمده‌اند و سرعت پایین پیشرفت کارها، همه حساس و عصبی شده‌اند و شما باید سعی کنید در این گیرودار خونسردی خود را حفظ کرده و رفتاری منطقی داشته باشید. شما این توانایی را دارید که کنترل اوضاع را در دست گرفته و زمینه را برای مکالمه منطقی و سازنده بین سایرین فراهم کنید. اگر نتوانید احساسات خود را کنترل کنید حرف‌هایی به زبان خواهید آورد که بعدا از گفتن آنها پشیمان خواهید شد؛ البته باید در نظر داشته باشید که این وضعیت موقتی است و خیلی زود همه چیز به حالت عادی باز خواهد گشت و مشکلات نیز حل خواهند شد. 

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

اگر نسبت به نقشه‌ها و برنامه‌های قبلی خود دچار شک و تردید شده‌اید، به جای این که خودتان را عقب کشیده و تسلیم شوید سعی کنید یک بار دیگر با نگاهی منطقی و بیطرفانه شرایط را بسنجید. اجازه ندهید نگرانی در مورد مسائل مادی شما را به فکر کنسل کردن تمام برنامه‌هایتان بیندازد. به احتمال زیاد تمام این نگرانی‌هایتان بی اساس هستند و کارها بدون مشکل خاصی پیش خواهند رفت. الان زمان خوبی برای بالا بردن سطح دانشتان از تکنولوژی مدرن است، پس اگر وقت کافی دارید در یک کلاس خوب ثبت نام کرده و یا حداقل با خواندن چند کتاب خوب در این زمینه اطلاعاتتان را بالا ببرید. 

 

فال روزانه متولدین اسفندماه

امروز بیشتر وقتتان به کشتی گرفتن با مشکلات و چالش‌های حل نشده‌ای خواهد گذشت که مدتی است شما را به خود مشغول کرده و روی عملکرد حرفه‌ایتان نیز تاثیر گذاشته‌اند. امروز به ویژه وقتی درگیر مسائل مالی هستید باید احتیاط بیشتری به خرج دهید. مطمئنا شما اصلا علاقه‌ای به درگیر شدن با اطرافیانتان ندارید، پس تمام سعی خود را به کار بگیرید تا خونسردیتان را حفظ کنید. اگر می‌خواهید با ایده‌ها و افکار خلاقانه‌ای که در ذهنتان دارید اطرافیانتان را تحت تاثیر قرار دهید باید این نکته را در نظر داشته باشید که طوری عمل نکنید که انگار تمام هم و غمتان همین است که آنها شما و ایده‌هایتان را بپذیرند. تمام تلاشتان را بکنید، ولی تابلو بازی در نیاورید!

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: