فال روزانه دوشنبه 20 فروردین 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه دوشنبه 20 فروردین 1397

فال روزانه امروز دوشنبه بیستم فروردین 1397 

 

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

شاید سیاره بخت شما یعنی ژوپیتر خیلی بزرگ باشد، اما نمی‌تواند با خورشید مقابله کند، هر دوی آنها به سمت خانه‌های شما پیش می‌آیند. ممکن است شما در نظر داشته باشید که سرمایه‌گذاری تازه‌ای داشته باشید یا به عبارت دیگر حسابهای خود را دوباره سازماندهی کنید. اگر شما در حال معامله کردن هستید یا با شریک مالی جدیدی وارد مباحثه می‌شوید، آگاه باشید که شما واقعا بهتر از آنها می‌توانید همه چیز را به وضوح ببینید. اگر امکان دارد، تا موقعی که دید شما واقع بینانه‌تر شود صبر کنید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

اکنون که ماه به نشانه برج سنبله بازگشته، ممکن است احساسات شما با منطقتان تضاد داشته باشند. تلاش کردن برای حل این مشکل باعث خوشحال شدن شما نخواهد شد، برای اینکه حتی زمانی که شما در مسیرهای مختلفی پیش می‌روید نیاز دارید که هم به عقلتان رجوع کنید و هم به حرف دلتان گوش بدهید. لزومی ندارد که خودتان به تردیدهایتان فکر کنید، مگر اینگه فکر کنید باید حتما یک اولویت را در نظر داشته باشید. وقتی که نتایج فعالیتهای شما آشکار می‌شود، در روزهای آینده وقتتان آزادتر خواهد شد. 

 

فال روزانه متولدین خردادماه

شما ممکن است یک دوست و پشتیبان توانا داشته باشید که به خاطر شما کار می‌کند و ممکن است حتی تا الان این موضوع را متوجه نشده باشید. افرد دیگر وقتی پنهانی از شما حمایت می‌کنند می‌توانند خیلی برایتان مفید باشند. وقتتان را برای فهمیدن اینکه فرشته نجات شما چه کسی است هدر ندهید، فقط خودتان را برای خبرهای خوبی که در راه است آماده کنید و با روی خوش پذیرای آنها باشید. 

 

فال روزانه متولدین تیرماه

امروز زمانی که مسائل خانوادگی باعث می‌شود در موقعیتی استرس‌زا قرار بگیرید قوه تشخیص شما می‌تواند مفید واقع شود. خوشبختانه شما حالا می‌توانید برای این مشکلی که مدتها باعث ناراحتیتان شده راه حلی بیابید؛ اما زمانی که تشخیص دادید زمان با سرعت در حال گذر است و نباید برنامه‌های خود را به تعویق بیندازید، این بحرانها کمتر و کمتر می‌شوند. 

 

فال روزانه متولدین مردادماه

زمانی که شما انگیزه حرکت کردن و به جلو رفتن را دارید، می‌خواهید بر اساس نظریات خودتان دست به عمل بزنید. گاهی وقتها عاقلانه است که کمی صبر کنید و ببینید که بعدا چه احساسی پیدا خواهید کرد. وقتی شما با چنین موردی مواجه می‌شوید، با احتیاط شروع کردن بهترین استراتژی است. با وجود این در حال حاضر نشان دادن یک واکنش سریع پاک بودن نیت شما را نشان می‌دهد، بنابراین تردید نشان ندهید. 

 

فال روزانه متولدین شهریورماه

تغییر حالت‌های شما باعث شده که از تمرکز کردن بر روی ظریف‌ترین جزئیات به سمت مفاهیمی کلی حرکت کنید که به نظر می‌رسد با فعالیت واقعی زندگی شما نامتجانس است. خوشبختانه زمانی که شما بین فرضیه و اجرا کردن، یا بین عمومیت و خاص بودن تردید دارید، چیزهای زیادی در مورد خود و جهان اطرافتان خواهید آموخت. 

 

فال روزانه متولدین مهرماه

امروز امتحان کردن فرضیه‌های شما در مورد کار و تفریح می‌تواند یکی از ارتباطات مهم را روشن کند. اگر شما عضوی از یک گروه اجتماعی هستید، شاید وقت این باشد که بین نیازهای شخصی و اهداف افراد گروه تعادل ایجاد کنید. از بحث کردن با دوستتان در مورد چیزهایی که شما در این مراحل یاد گرفته‌اید، نهراسید؛ این کار می تواند شما را به یکدیگر نزدیکتر کند. 

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

امروز برای شما سخت است که در مسیر ثابت باقی بمانید، برای اینکه هر فکر جدیدی که از ذهنتان برمی‌خیزد می‌تواند به یک زنجیره از توهمات تبدیل شود که شما را به یک سیر و سفر ذهنی مطلوب می‌برند. ممکن است شما توانایی گشت و گذار در طی رویاهای روزانه‌تان را داشته باشید، اما شما باید اکنون واقع‌بین باشید. از یک یا دو کار تفریحی لذت ببرید، اما اجازه ندهید فکری وسواس‌ گونه نسبت به دنیای درونی‌تان تبدیل به مانعی برای شما شود. 

 

فال روزانه متولدین آذرماه

تجزیه و تحلیل بیش از حد به سوالات شما پاسخ نمی‌دهد، برای اینکه اکنون ثابت شده است که مسیر فکری تحقیق و بررسی پایانی منسوخ شده دارد. اما ذهن شما بسیار فعال است و یک زنجیره از کلمات بی‌پایان می‌تواند شما را به گفتن حقیقت وسوسه کند. سعی نکنید که جریانهای ذهنی را خاموش کنید. فقط دریابید که زبان واقعی قابل فهم در قلب شماست نه در عقلتان. 

 

فال روزانه متولدین دی ماه

هنگامی که شما در راس هرکاری قرار داشته‌اید خوب درخشیده‌اید، اما امروز امور فرعی کاملا برای شما در اولویت قرار دارند. امروز شما به جای اینکه وارد جهان بیرون شوید، بیشتر مجذوب در خانه ماندن و سیر و سفر کردن با رویاهایتان شده‌اید. پس خلاقیت داشته باشید، حرکت کردن از یک مکان به مکان دیگر با یاری متافیزیک کار راحت‌تری است، به علاوه شما را فقط محدود به یک گزینه نخواهد کرد. 

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

امروز شاید اگر کسی از شما بخواهد که بین اختلافات همکاران یا دوستان نظر دهید دچار شک و تردید شوید. اما باید تامل کنید، چون شما دو طرف قضیه را می‌بینید و به هر حال این مشکل شما نیست. با این وجود این موضوع تاثیری روی کار شما ندارد و باید در بی طرف بودن خود یا در مقابل اصرار دیگران برای پاسخ دادن به آنها، سفت و محکم باشید. 

 

فال روزانه متولدین اسفندماه

شما امروز می‌توانید برقی را در چشمان اطرافیانتان تشخیص دهید؛ این برق شما را قادر می‌سازد که متوجه تواناییهای آنها شده و آنها را برای رسیدن به آرزوهایشان تشویق کنید. حس ششم شما بسیار قوی است، بنابراین می‌توانید حتی قبل از اینکه کسی با شما صحبت کند بفهمید که به چه چیزی فکر می‌کند. مادامی که شما به نیازهای خودتان توجه می‌کنید توصیه می‌شود که دوستی وفادار و همراه نیز باقی بمانید.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: