فال روزانه یکشنبه 19 فروردین 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه یکشنبه 19 فروردین 1397

فال روزانه امروز یکشنبه نوزدهم فروردین 1397 

 

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

در محل کار فشار زیادی بر روی شماست، برای آنکه به غیر از مسئولیتهای کاری، تعهدات شخصی نیز دارید که باید آنها را انجام داده تا به رضایت کافی برسید. شما حتی اگر منظم و دارای روش باشید، از مرزهایی که برایتان گذاشته شده ناراحت هستید و این می‌تواند پیشرفت کاری شما را به خطر بیندازد. تا جایی که می‌توانید باید دید بازی داشته باشید و رئیس و همکارانتان را از مشکلات زندگی خود آگاه کنید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

دوستان شما به خاطر کارهایی که تازه انجام داده‌اید خیلی عصبانی به نظر می‌رسند، اما نباید تنها بر پایه قضاوتهای آنها تصمیم‌گیری کنید. مشکل این است که هرکسی دیدگاه‌های احساسی و معنوی خاص خودش را دارد و هر کدام آنها جهان را به دید خود نگاه می‌کنند. کمکهای بیشماری که شما تازگیها دریافت کرده‌اید شاید باعث شوند خیلی از مسائل در ابهام و ناگفته باقی بمانند. وقتی فرصتی پیش روی شما قرار دارد خیلی سریع حرکت نکنید؛ اول مهلتی برای آن تعیین کرده و بعد اولین قدم خود را بردارید. 

 

فال روزانه متولدین خردادماه

هنگامی که شما برای کمک کردن به فردی پیش قدم می‌شوید مهارتهای سازمان یافته‌تان می‌تواند آن فرد را نجات دهد. شما اصلا دوست ندارید که در جلوی جمع به دیگران کمک کنید و واقعا دوست ندارید که شناخته شوید. اغلب اوقات همین که بفهمید کار سخت شما موثر بوده احساس رضایت خواهید کرد و شما می توانید هر تصمیمی که گرفته‌اید را به اتمام برسانید. 

 

فال روزانه متولدین تیرماه

هم اکنون زمان کار کردن و سر و سامان گرفتن از نظر کاری است، اما زمانی را هم باید به تفریح کردن اختصاص دهید. سیاره بهرام در پنجمین خانه نشانه شما که خانه تفریح و بازی است قرار دارد. اگر چه شما باید با احتیاط کامل برنامه‌های خود را سازماندهی کنید، ولی این نوع مدیریت برنامه فقط زمانی حاصل می‌شود که شما به تفریح و بازی نیز پرداخته باشید. از احساسات معمولی خود استفاده کنید تا ببینید که هر چیزی امکان پذیر می‌شود. 

 

فال روزانه متولدین مردادماه

شما آخر هفته را با آرامش سپری کرده‌اید. با وجود اینکه بعدا در طول روز کمی دچار تضاد خواهید شد، ولی قادر خواهید بود بین چیزهایی که دارید و چیزهایی که می‌خواهید داشته باشید تعادل ایجاد کنید. شما حتی اگر از چیزهایی که دارید راضی هستید، الان نباید از کار کردن بیشتر هراس داشته باشید. درحالی که تلاش مضاعف باعث می‌شود زودتر به نتیجه برسید. 

 

فال روزانه متولدین شهریورماه

اکنون کار کردن بر اساس آنچه که قبلا انجام داده‌اید ساده‌تر است، اما پیدا کردن جایگاه جدیدی برای به ثمر نشاندن تلاشهایتان کار سختی است. امروز شما، فقط به خطر اینکه به سرعت خود بیفزایید، ابتدا مثل حرکت سریع یک خرگوش با سرعت به جلو حرکت کرده و بعد مثل یک لاک‌پشت حرکت خود را آرام می‌کنید. اگر چه ریتم ناهماهنگ کاری شما ممکن است همکارانتان را عصبانی کند، اما اکنون برای به حداکثر رساندن سطح توانایی‌هایتان بهترین روش است. نگران اینکه دیگران چه فکری می‌کنند و شما چقدر می‌توانید کار کنید، نباشید. 

 

فال روزانه متولدین مهرماه

با وجود اینکه بعد از کامل شدن ماه کشش و بحران شروع به کاهش یافتن کرده‌است، شما هنوز نمی‌توانید برای مشکل غیر قابل حل بر سر دو راهی قرار گرفتن، راه حلی سریع پیدا کنید. مسئولیتهای شما در خانه و خانواده‌تان، تکمیل کردن کارهایتان در محل کار را برایتان مشکل کرده‌ است. اگر همه این وظایف به این زودی با هم به توافق نرسیدند نگران نباشید، برای اینکه شما زمان کافی برای تشخیص دادن آن دارید. 

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

برنامه‌های شما مثل فکرتان پرمشغله هستند، اما خصوصیات شما به گونه‌ای است که از مدیریت زمانی نادرست بیشتر از کنسل شدن قرار ملاقاتها ناراحت می‌شوید. اکنون شما فراموشکار شده‌اید؛ البته فقط دست و بالتان تنگ‌تر شده است. اگر چه شما می‌توانید پتانسیل‌های فراوانی که در اطرافتان هست را ببینید، اما نمی‌توانید از آنها بهره بگیرید. به وظایفی که ضروری به نظر نمی‌رسند نپردازید؛ امروز کمی وقت آزاد داشتن یک موضوع خیلی طبیعی به نظر می‌رسد. 

 

فال روزانه متولدین آذرماه

شما می‌توانید تحت تسلط یک افسون جادویی زندگی کنید که باعث می‌شود فکر کنید همه چیز در خانه عالی است، در حالیکه اصلا این گونه نیست. بهتر است امروز با دیدی خوش‌بینانه به جهان بنگرید، به خاطر اینکه روشن نبودن ایده‌هایتان به طور طیبعی می‌تواند بر قضاوت درست افرادی مثل شما سایه‌افکنی کند. خوشبختانه در طی روز وضوح و روشنی بر می‌گردد، بنابراین تصمیم‌گیری‌های بزرگ را به بعد موکول نکنید. 

 

فال روزانه متولدین دی ماه

اینکه شما تشخیص داده‌اید رویاهایتان می‌توانند مهم‌تر از حقایق سرد و بی روح باشند، کمی تکان دهنده است. شما حتی اگر کارهای مقدماتی خود را انجام داده‌اید و تمام اطلاعاتی را که می‌توانستید، گرفته‌اید، هنوز چیزی کم است. داده‌ها را جدا کرده و آنها را با احساسات شخصی خودتان مطابقت دهید. درک مستقیم خود شما از داده‌های دیگران معتبرتر است. 

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

هنگامی که شما در راس هرکاری قرار داشته‌اید خوب درخشیده‌اید، اما امروز امور فرعی کاملا برایتان در اولویت قرار دارند. امروز شما به جای اینکه وارد جهان بیرون شوید، بیشتر مجذوب در خانه ماندن و سیر و سفر کردن با رویاهایتان شده‌اید. پس خلاقیت داشته باشید، حرکت کردن از یک مکان به مکان دیگر با یاری متافیزیک کار راحت‌تری است، به علاوه شما را فقط محدود به یک گزینه نخواهد کرد. 

 

فال روزانه متولدین اسفندماه

امروز احتمالا از دنده چپ بلند شده‌اید، اما گذشته را فراموش کنید و به حال فکر کنید. دوستان و همکارانتان می‌خواهند شما را بی گناه بدانند اما باید با آنها بسازید. شما می‌دانید که زندگی کردن در زمان حال چقدر مهم است پس بدون اینکه خود را درگیر خاطرات شخصی کنید با زمان و اتفاقاتی که در حال اتفاق می‌افتند پیش بروید.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: