فال روزانه جمعه 17 فروردین 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه جمعه 17 فروردین 1397

فال روزانه امروز جمعه هفدهم فروردین 1397 

 

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

شاید بهتر باشد وقتی که فرصتهای زیادی پیش روی شما قرار دارد بیشتر از مواقعی که این گونه نیست نگران شوید. شاید وقتی که همه چیز خوب پیش می‌رود نسبت به مواقعی که این گونه نیست، راحت‌تر بتوان ناامیدی را تحمل کرد؛ ولی هنوز بالا بردن توقعات می‌تواند باعث ناراحتی شود؛ پس بهتر است قبل از اینکه شکست بخورید، جاه‌طلبی‌های خود را کمتر کنید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

همه چیز به نظر خوب می‌رسد، اما شما قبل از اینکه بتوانید امکاناتی که در اطرافتان هست را ببینید مجبور هستید با نقطه ضعفهایتان نیز روبرو شوید. این سخن بدین معنی نیست که شما فقط می‌توانید یک گزینه برای انتخاب کردن داشته باشید و یا اینکه باید رفتار بخصوصی داشته باشید؛ این گفته مربوط به نگرش کلی شماست. اگر شما فکر می‌کنید فرد موفقی هستید پس در واقع اینگونه هستید. فقط باید خیلی کار کرده تا این امکان به وجود بیاید. 

 

فال روزانه متولدین خردادماه

به نظر می‌رسد شما نسبت به قبل نافرمان‌تر شده‌اید، برای اینکه نمی‌توانید به درستی منظور خود را بیان کنید. شما قادر هستید در مورد مسائلی صحبت کنید که ربطی به شما ندارند، بنابراین ممکن است نتوانید آنها را سانسور کنید. متاسفانه ممکن است دیگران منظورتان را به درستی متوجه نشوند، بنابراین باید روش خود را تغییر داده و عقیده‌های متفاوت را بپذیرید. 

 

فال روزانه متولدین تیرماه

درست در زمانی که ماه در نشانه شما قرار گرفته شما نیز می‌خواهید خود را با حرکت آن هماهنگ کنید. اکنون زمان مناسبی برای تهیه کردن یک فهرست از اهدافتان می‌باشد. هر چیزی که برایتان اهمیت دارد و می‌خواهید بهش برسید را در ذهنتان مجسم کنید؛ همچنین هدفهای مربوط به شش ماه آینده را هم تجسم کنید. تصورات شما مثل بذرهایی هستند که در ذهنتان کاشته می‌شوند و باید آنها را پرورش دهید تا در آینده شاهد به نتیجه رسیدن آنها باشید. 

 

فال روزانه متولدین مردادماه

شما بالاخره پس از مدت‌ها فرصت آن را پیدا می‌کنید تا با دوستانتان قرار ملاقاتی بگذارید. این دیدار می‌تواند درهایی را به سمت روابط بیشتر باز کند. حتی اگر مجرد هستید، در این رفت و آمدها نیمه گمشده‌تان را پیدا خواهید کرد. موضوعی ذهنتان را درگیر کرده، اگر این موضوع با رابطه عاطفی شما در ارتباط است، بهتر است برای پیدا کردن راه حل، به طور مستقل تصمیم نگیرید و نظرات شریک زندگیتان را هم جویا شوید. یادتان نرود که این رابطه دو طرفه است و هر چقدر هم بخواهید تنهایی آن را حل کنید، به جایی نخواهید رسید. 

 

فال روزانه متولدین شهریورماه

شما می‌دانید که چیزی در حال تغییر است، اما هنوز نمی توانید بگویید که آن چیز چیست. در این میان احساسات شما خیلی خشن شده‌اند؛ شما امروز در موقعیت حساسی هستید، برای اینکه نمی‌دانید که چگونه باید احساسات خود را ابراز کنید. به جای اینکه متکی به کلمات باشید، ضرب المثل « دو صد گفته چون نیم کردار نیست» را همیشه در خاطر داشته باشید. بعد از این هر وقت که لازم شد می‌توانید مقصود خود را بیان کنید. 

 

فال روزانه متولدین مهرماه

مادامی که شما نسبت به آنچه که در پیرامونتان اتفاق می‌افتد بی‌خیال هستید، دل شما هم آنها را مهم نمی‌پندارد. زمانی که شما تمایل دارید روی یک تصویر بزرگ تمرکز کنید در حالیکه بیشتر به جزئیات آن توجه می‌کنید، مشکلاتی به وجود می‌آیند. پیشنهاد می‌شود زمانی که نکات مبهم در حال حل شدن هستند نگرش مثبت خود را حفظ کنید. بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که در هر دو طرف نقش خود را خوب بازی کنید، این سختی‌ها فردا فروکش خواهند کرد. 

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

زمانی که همه چیز در زندگی از این‌رو به آن‌رو می‌شود، ممکن است که شما در نقش یک کشتی ساحل پیما ظاهر شوید؛ اما آنگونه که به نظر می‌رسد هم اوضاع نگران کننده نیست، برای اینکه در پشت این صحنه‌های پر سر و صدا، پایداری درونی شما می‌تواند قدرت و قوه تشخیصی را که برای کامل کردن هدفهایتان به آنها نیاز دارید را به شما بدهد. به یاد داشته باشید شما به هر جهت نمی‌توانید بررسی کنید که افراد دیگر چه واکنشی نشان می‌دهند، بنابراین همان آزادی و اختیاری را که برای خودتان می‌خواهید را به هر فرد دیگری که در زندگیتان هست بدهید. 

 

فال روزانه متولدین آذرماه

اکنون یک روش عملی برای ارتباط برقرار کردن باعث شده که شما کمی آرام‌تر حرکت کنید، اما واقعیت زندگی جدای از تفریح و سرگرمی است. امروز شما باید رفتاری جدی داشته باشید و بسیار مهم است که با هر کسی که به شما نزدیک می‌شود صادق باشید. فرضیه پردازی نکنید؛ اگر شما از اینکه بتوانید روی شخص دیگری حساب کنید اطمینان کافی ندارید، فقط نظریات خود را با او در میان گذاشته و ببینید که بحث به کدام سمت هدایت می‌شود. 

 

فال روزانه متولدین دی ماه

امروز وابستگی‌هایتان شما را به سمت ارتباط برقرار کردن با فرد دیگری می‌کشاند، اما ممکن است مطمئن نباشید که چگونه می‌توانید به این رابطه ادامه دهید. طبیعتا شما در حالی که به جلو می‌روید مصمم هستید که این رابطه را کامل کنید، اما حالا بیشتر دودل شده‌اید. عجیب اینکه نیازی نیست روشی را برگزینید که با آنچه قبلا انجام داده‌اید متفاوت باشد. هم اکنون عشقی که شما بدان احتیاج دارید به هیچ تعریف و توضیح دیگری نیاز ندارد. 

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

شما خبر خوبی می‌شنوید که روزتان را به بهترین شکل ممکن می‌سازد، به طوری که در آینده‌ای نزدیک از این روز بارها و بارها یاد خواهید کرد. یک روز رمانتیک و عاشقانه در انتظارتان است. به دیدار شریک زندگیتان بروید تا ببینید که جادوی کلمات چه تاثیری بر بهبود رابطه‌تان خواهند گذاشت. شما برنامه‌های زیادی برای آینده خود در سر دارید که اگر آنها را به خوبی دنبال کنید، آینده روشنی در انتظارتان است. امروز که پر از انرژی، قدرت و سلامت هستید، قدم اول را برای هدف‌هایی که در ذهن دارید، بردارید. 

 

فال روزانه متولدین اسفندماه

شما برای هر کاری که امروز انجام می‌دهید باید یک توجیه داشته باشید ولی شاید ذهنتان یاری نکرده و نتوانید خیلی منطقی برخورد کنید. گرچه انگیزه پسندیده‌ای دارید اما در عمل آن را نشان نمی‌دهید. شما به راحتی می‌توانید با دلگرمی‌ کامل کاری را انجام دهید که بعدا ممکن است به خاطر آن پشیمان شوید. به هرحال عاقلانه‌ترین کار این است که به توصیه‌هایی که می‌شنوید گوش کنید و حتی اگر کاملا هم با آنها موافق نیستید، اعتنایی نکنید.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: