فال روزانه پنجشنبه 16 فروردین 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه پنجشنبه 16 فروردین 1397

فال روزانه امروز پنجشنبه شانزدهم فروردین 1397 

 

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

حتی وقتی که همه چیز خوب پیش می‌رود، ممکن است شما احساس تضاد کنید. توانایی‌های شما در بالاترین حد قرار گرفته است؛ ولی به نظر می‌رسد که هرکاری که باید انجام دهید نیاز به زمان بیشتری دارد و شما باید بیشتر از حد انتظار تلاش کنید. برای مدتی اهداف بلند مدتتان را فراموش کنید؛ برای اینکه حالا باید بر روی هماهنگ شدن با زمان حال تمرکز کنید. تا موقعی کار کنید که بتوانید زمان خالی برای استراحت کردن پیدا کنید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

شما دوست دارید بفهمید که چرا به خاطر کارهایی که امروز انجام داده‌اید تحسین نمی‌شوید. ممکن است شما احساس کنید در اوج قرار گرفته‌اید، برای اینکه همه کارها را درست انجام داده‌اید و می‌دانید که لیاقت بهترین چیزها را دارید؛ اما اگر شما قبول داشته باشید که الان رسیدن به اهدافتان زمان زیای می‌خواهد، ممکن است خیلی ناامید نشوید. 

 

فال روزانه متولدین خردادماه

قبل از اینکه تعطیلات آخر هفته فرا برسد نباید نگران آن باشید و الان کاری را انجام بدهید که از انجام دادنش لذت می‌برید. برای اینکه ماه برج اسد در سومین خانه شما قرار گرفته و احتمالا باعث می‌شود امروز روز هیجان انگیزتری داشته باشید؛ اما بیش از حد هیجان زده نشوید وگرنه بعدا از کارهایی که کرده‌اید پشیمان خواهید شد. درگیر شدن با مسائل عاطفی از زدودن آنها از ذهن لذت بخش‌تر است. 

 

فال روزانه متولدین تیرماه

شما امیدوارید که هر رویدادی که در پیرامونتان اتفاق می‌افتد به نفعتان تمام شود. امکان این وجود دارد که مسائلی که در حد یک رویا در ذهن شما وجود دارند، به زودی در روزهای آینده تبدیل به واقعیت شوند؛ ولی دیگران را مجبور به انجام کاری کردن می‌تواند خطرساز باشد. خونسرد بودن به تثبیت کردن شرایط کمک می‌کند، شما می‌توانید کارهایتان را به روزهای بعد موکول کنید. 

 

فال روزانه متولدین مردادماه

شما در حالیکه با شرایط آشفته حاضر خود را وفق داده‌اید، همه چیز در حال عوض شدن است. امروز شما در محیطی آرام‌تر و ساکت‌تر قرار دارید. به جای فعالیت کردن، امروز را کاملا به استراحت اختصاص داده و اصلا هیچ کاری انجام ندهید. ممکن است کمی احساس بی حوصلگی کنید، اما شما واقعا در حال حاضر به استراحت کردن نیاز دارید. 

 

فال روزانه متولدین شهریورماه

شما در حالیکه خود را با دقت با واقعیت تنظیم می‌کنید، می‌توانید مدافع قضاوت کردن باشید، اما امروز کاملا به این موضوع پرداختن اوضاع را بدتر می‌کند. برای این که ممکن است امروز خیلی افراطی عمل کنید. ستاره بخت شما با پیش رفتن به سمت طرز فکر شما در مورد کمال، شما را به اشتباه می‌اندازد. 

 

فال روزانه متولدین مهرماه

شما می‌خواهید که از طرف اعضای گروهتان مورد پذریش قرار گیرید، اما ممکن است این احساس را داشته باشید که آنها حتی به طور کامل حقیقت وجود شما را نمی‌شناسند. تایید کردن این بخش از شما امری حیاتی است، برای اینکه نگران این هستید که دیگران شما را دوست نداشته باشند و ممکن است تمایل نداشته باشید دیگران را وارد جهان درونی خود کنید. متاسفانه ترس از واکنش دیگران می‌تواند مشکل‌سازتر باشد. با نشان دادن آسیب پذیریتان خطر کردن را بپذیرید. شاید این کار، کار راحتی نباشد، اما از نظر احساسی بسیار شما را ارضا خواهد کرد. 

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

امروز زندگی شما پیچیده‌تر شده و وقتی در یک چنین شرایطی دیگران از شما درخواست می کنند نمی‌توانید به آنها جواب منفی بدهید. شاید شما نمی‌خواهید آنها ناامید شوند و شاید فکر می‌کنید که اگر الان به آنها کمک کنید بعدا خواهید توانست به آنها تکیه کنید. به هر دلیلی که شما به آنها جواب مثبت دادید، در حالیکه بر اساس نیازهای خود، نه نیازهای یک نفر دیگر، تصمیم می‌گیرید، فرصت رویارویی با ترسهای خودتان را از دست ندهید. 

 

فال روزانه متولدین آذرماه

حتی اگر برقرار کردن رابطه‌ای عاشقانه برای شما امکان پذیر نیست، وقت کافی دارید تا افرادی که شگفت‌انگیز هستند را شناسایی کنید. به خاطر وجود افرادی که زمانشان را با آموزش دادن موضوعات حیاتی به شما در زمانی که به آنها نیاز دارید می‌گذرانند، شما از نظر روحی غنی‌تر از دیگران هستید. حالا شما در حالیکه از دوستانتان قدردانی می‌کنید، رویه‌تان را تغییر داده‌اید و می‌خواهید با شریک کردن دیگران در دانش خود به آنها یاری برسانید. 

 

فال روزانه متولدین دی ماه

امروز روزی نیست که کاملا بدون مشکل باشد، اما باز هم روزی ملایم و آرام است. وقتی شما با مشکلی مواجه می‌شوید نگرش “من نمی توانم از پس این مشکل بربیایم” بهترین اسلحه‌تان است. عجیب اینکه بزرگترین توانایی‌های شما می‌تواند برایتان خطرساز باشد. اگر شما در قبول کردن محدودیتهایتان ناتوان هستید، اطمینان بیش از حد به خودتان می‌تواند مشکلی بزرگ برایتان به وجود آورد. 

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

شما از مسیری که انتظار داشتید طی شود کمی فاصله گرفته‌اید و دور شده‌اید، اما به زودی زنگ خطری برایتان به صدا در خواهد آمد و شما متوجه خواهید شد اگر هوشیار باشید و صدای زنگ را بشنوید به مسیر درست و صحیح باز حواهید گشت. متاسفانه شما انعطاف پذیری خود را از دست داده‌اید و به همین علت از لحاظ روحی ضعیف شده‌اید اما باید بدانید که سورپرایز بزرگی در انتظارتان است. 

 

فال روزانه متولدین اسفندماه

فقط برای مدتی کوتاه برنامه‌های بلند مدتتان را فراموش کرده و خودتان را با اتفاقاتی که در محیط کنونی‌تان می‌افتد سرگرم کنید. تا جایی که می‌توانید از روشی که در پیش گرفته‌اید خارج شوید، برای اینکه شما کارهای زیادی در طول روز برای انجام دادن دارید و نمی‌توانید به تفریح کردن بپردازید؛ اما اگر شما با لبخندی بر روی صورت به انجام دادن وظایفتان بپردازید سازنده‌تر خواهید بود.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: