فال روزانه سه شنبه 14 فروردین 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه سه شنبه 14 فروردین 1397

فال روزانه امروز سه شنبه چهاردهم فروردین 1397 

 

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

امروز بهترین راه برای شما شاد بودن است و باید بخشی از انرژی‌هایتان را برای تفریح کردن ذخیره کنید. فکر نکنید این سخن بدین معنی است که شما باید از انجام دادن وظایفتان اجتناب کنید، اما باید آن را برای مدتی از ذهنتان دور کنید. اگر شما در تفریحات لذت‌بخش شرکت کنید، می‌توانید بهتر روی وظایف شغلی که باید حتما انجامشان دهید تمرکز کنید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

اکنون برای شما سخت است که به حسهای عادی خود اطمینان کنید، برای اینکه حتی سخت کار کردن هم به نظر شما مثل تفریح است. نگرش مثبت شما قابل ستایش است، اما تشخیص دادن اینکه تصورات شما درست است یا نه نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. شما از دو دیدگاه متفاوت به جهان نگاه می‌کنید. یک دیدگاه شما همه چیز را خوب می‌بیند و در دیدگاه دیگرتان برعکس همه چیز به نظر بد می‌آید. باید بفهمید که بین این دو کدام یک درست است. 

 

فال روزانه متولدین خردادماه

شما در حالی که کارهای عقب افتاده‌ای را که قبلا از انجام دادنشان طفره رفته‌اید را جبران می‌کنید، لازم است که خیلی با این مسئله راحت برخورد کنید. این اتفاق آنقدر هم که به نظر می‌رسد بد نیست، برای اینکه توجه کردن به مسئولیتهای کاری ناتمام الزاما شما را از رویاپردازی کردن باز نخواهد داشت. شاید امروز شما آمادگی ریسک کردن را نداشته باشید، اما اگر به کارهای ناتمام خود سر و سامانی بدهید، خیلی زودتر از آن چه که فکر می‌کردید وقت آزاد پیدا خواهید کرد. 

 

فال روزانه متولدین تیرماه

شما نمی‌توانید کمی بیشتر صبر کنید و فقط می‌خواهید تفریح کنید؛ اما پیدا کردن زمان خالی و همچنین درخواست کردن از دیگران برای اینکه به شما ملحق شوند کار سختی است، بنابراین شما می‌توانید به آسانی از خواسته‌هایتان چشم پوشی کنید. خوشبختانه ژوپیتر طرب‌انگیز در یازدهمین خانه‌تان قرار می‌گیرد و به شما فرصتی برای خندیدن و خوش بودن می‌دهد. امروز لازم نیست قدمهای بزرگ بردارید، برداشتن قدمهای کوچک اما در مسیری درست کفایت می‌کند. 

 

فال روزانه متولدین مردادماه

شما احساس می‌کنید که در باغی سحرآمیز با شکوفه‌های زیبا قرار گرفته‌اید، برای اینکه امروز بهرام قبل از اینکه نشانه شما را ترک کند با پلوتو روبرو شده است. اگر درگیر یک پروژه خلاقانه یا یک موضوع عاطفی شده‌اید، تا زمانی که تلاش کنید به نحو احسن خودتان را مطرح کنید، می‌توانید خیلی بیشتر پیشرفت کنید. مادامی که شما از رویاهایتان فاصله نگرفته‌اید و سعی می‌کنید به آنها جنبه واقعیت ببخشید، روزی خاطره انگیز خواهید داشت. 

 

فال روزانه متولدین شهریورماه

امروز شما نمی‌توانید آن کارهایی که می‌دانید باید انجام دهید و آن کارهایی که نمی‌دانید باید انجام دهید را از هم تشخیص دهید. حسی به شما می‌گوید که موقعیتی را از دست داده‌اید و این موضوع باعث انگیزه شما می‌شود که در خفا و پنهانی شروع به کاوش و جستجو کنید. شما در حالی که یک سری اطلاعات باارزش را کشف می‌کنید که به مسیر جدید هدایتتان می‌کنند، گنجینه گرانبهایی در دست خواهید داشت؛ اما بعد از این شما باید از قبل تمام اطلاعاتی را که نیاز دارید داشته باشید. 

 

فال روزانه متولدین مهرماه

امروز برای شما یک روز هیجان انگیز به حساب می‌آید، اما حالا که ماه به نشانه شما بازگشته است، ممکن است تحمل کردن حالتهای متغیرتان برای شما سخت باشد. گرچه دوره نگاه کردن به گذشته فرا رسیده است، اما شما باز هم دوست دارید که بیشتر به پشت سرتان نگاه کنید تا به جلو. آمادگی رها کردن آنچه که در گذشته کسب کرده‌اید را داشته باشید؛ سپس یک آداب شخصی ایجاد کنید که به واسطه آن بتوانید برای ایجاد کردن یک مرز مشخص بین بحران گذشته و جادوی زمان حال به خودتان کمک کنید. 

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

زمانی که سیاره عطارد توقف می‌کند تا مسیر روشنش را تغییر دهد، آرامشی غیر عادی در محیط به وجود خواهد آمد، شما می‌توانید تغییرات علائم و قراین را حس کنید. به جای اینکه از مقابل بهترین نظریه‌تان با شتاب بگذرید، آنچه را که یاد گرفته‌اید تمام کنید و سپس شروع کنید که بینش جدیدتان را در طول چند روز آینده به کار ببندید. 

 

فال روزانه متولدین آذرماه

امروز حتی اگر شما مجهز به یک لیست خرید باشید، ممکن است هنوز قادر به تصمیم‌گیری در مورد چیزهایی که نیاز دارید نباشید؛ اما این به این معنی نیست که شما روز خوبی ندارید؛ اگر شما بتوانید از تفکرات تحلیلی خود در مورد روزی که در آن قرار دارید دست بردارید و فقط به ندای قلبی‌تان گوش دهید، بهتر از همیشه کار خواهید کرد و بیشتر هم تفریح خواهید کرد. 

 

فال روزانه متولدین دی ماه

شما می‌توانید تحت تسلط یک افسون جادویی زندگی کنید که باعث می‌شود فکر کنید همه چیز در خانه عالی است، در حالی که اصلا این گونه نیست. بهتر است امروز با دیدی خوش‌بینانه به جهان بنگرید، به خاطر اینکه روشن نبودن ایده‌هایتان به طور طیبعی می‌تواند بر قضاوت درست افرادی مثل شما سایه‌افکنی کند. خوشبختانه در طی روز وضوح و روشنی بر می‌گردند، بنابراین تصمیم‌گیری‌های بزرگ را به بعد موکول نکنید. 

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

تجزیه و تحلیل بیش از حد، به سوالات شما پاسخ نمی‌دهد، برای اینکه اکنون ثابت شده که مسیر فکری تحقیق و بررسی پایانی منسوخ شده دارد؛ اما ذهن شما بسیار فعال است و یک زنجیره از کلمات بی‌پایان می‌تواند شما را به گفتن حقیقت وسوسه کند. سعی نکنید جریانهای ذهنی را خاموش کنید؛ فقط دریابید که زبان واقعی قابل فهم در قلب شماست نه در عقلتان. 

 

فال روزانه متولدین اسفندماه

شما وقتی که قصد دارید کاری را شروع کنید، حتی اگر دوستان باهوشتان با نقشه‌های جدیدتان مخالف باشند، دوست ندارید که با جواب منفی روبرو بشوید. هنگامی که شما مورد اتهام واقع می‌شوید، ممکن است که وانمود کنید دارای شاخهای واقعی قوچ هستید تا از آسیب پذیریتان محافظت کنید. قبل از اینکه به خاطر مواجه شدن مداوم با یک مانع همیشگی خسته شوید، در حرکت بعدی خود مجددا تجدید نظر کنید.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: