فال روزانه یکشنبه 12 فروردین 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه یکشنبه 12 فروردین 1397

فال روزانه امروز یکشنبه دوازدهم فروردین 1397 

 

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

امروز قلبتان آماده پرواز کردن است اما نیرویی شما را از درون کنترل می‌کند، برای حفظ این احساس تمام بندها را پاره کنید و خودتان را به دست باد بدهید. دوستی شما را غافلگیر می‌کند و تجربه‌ای متفاوت را برایتان رقم خواهد زد. اگر چه اطرافیانتان به شما بسیار اهمیت می‌دهند، اما قدر آنها را آنطور که باید نمی‌دانید. بهتر است زمان بیشتری برای آنها بگذارید تا بعدها پشیمانی به سراغتان نیاید. طبیعت در هر حال حاضر می‌تواند بیشترین انرژی را به شما بدهد، پس در خانه نمانید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

شما امروز با روزهای دیگر فرق دارید. اگر چه فرد خجالتی نیستید اما از بیان احساسات خود کمی خجالت می‌کشید. نگران نباشید زیرا از فردا دوباره به حالت عادی خود باز می‌گردید. واقعیت این است که شما به جای جلب توجه، تنها به کمی آرامش و تمرکز احتیاج دارید. دوستی شما را دعوت کرده است؛ احتیاجی نیست که مدام مسائل را تجزیه و تحلیل کنید؛ بهتر است به پیشنهاد او پاسخ مثبت دهید و خوش بگذرانید. در انتهای روز یک سورپرایز در انتظارتان است. 

 

فال روزانه متولدین خردادماه

شما فرد انعطاف پذیری هستید اما نباید در این رفتار افراط کنید. دیگران از این که شما از خود هیچ اراده‌ای ندارید و دنباله رو دیگران شده‌اید، سرزنشتان می‌کنند. بهتر است تنها برای دلخوش کردن دیگران از آنچه که خود می‌پسندید کوتاه نیایید. شما امروز دوستی را ملاقات می‌کنید که خبرهای جدیدی را به گوشتان می‌رساند. اما برای تصمیم گیری در مورد آنچه شنیده‌اید، کمی به خودتان زمان دهید. با صبر اتفاقات خوشی را تجربه خواهید کرد. 

 

فال روزانه متولدین تیرماه

شما از این که به هیچ کدام از خواسته‌هایتان نرسیده‌اید، ناراحت و عصبی هستید و فکر می‌کنید تمام راههایی که انتخاب کرده‌اید اشتباه است اما این را بدانید که همیشه اوضاع بر وقف مراد نیست. اینگونه هم باقی نخواهد ماند، بنابراین به تلاشتان ادامه دهید. حرفی می‌شنوید که باعث می‌شود نگاه خود را نسبت به فردی خاص تغییر دهید؛ اگر چه تا به حال به او فکر نمی‌کردید اما از این پس لحظات خوشی را با او سپری خواهید کرد. مثبت اندیشی کلید موفقیت شما در چنین روزی است. 

 

فال روزانه متولدین مردادماه

امروز پس از گفتگو با یکی از دوستان، دریچه تازه‌ای به روی زندگی شما گشوده می‌شود؛ بهتر است زمان بیشتری را برای حرف زدن با او سپری کنید. حقیقت هر چقدر هم که تلخ باشد، شما باید توانایی شنیدن آن را داشته باشید. حرفی شنیده‌اید که ناراحتتان کرده است؛ اما این موضوع آنطور که شما فکر می‌کنید اهمیت ندارد. بهتر است قوی‌تر عمل کنید و دست از پیش داوری بردارید. برای تصمیم گیری در مورد کاری مدت‌هاست درنگ کرده‌اید؛ اما انتظار بیش از این شما را از برنامه‌هایتان عقب خواهد انداخت. پس همین امروز تصمیم نهایی را بگیرید. 

 

فال روزانه متولدین شهریورماه

اگر چیزی برایتان روشن و واضح نیست، سوال کنید. سوال کردن یکی از مهمترین راههای یادگیری است، پس از پرسیدن چیزهایی که در ذهنتان است، نهراسید. از فردی درخواستی دارید اما نمی‌توانید مستقیم آن را به زبان آورید. توصیه می‌کنیم از طریق یکی از دوستان یا اعضای خانواده‌تان وارد عمل شوید. نگرانی به دل راه ندهید، زیرا هر چه به صلاحتان باشد پیش خواهد آمد. یک میهمانی بزرگ در راه دارید که تغییراتی را در زندگیتان ایجاد خواهد کرد. 

 

فال روزانه متولدین مهرماه

امروز خاطره تلخی که در گذشته داشته‌اید، دوباره ذهنتان را درگیر کرده است. سعی کنید در مورد این موضوع با یکی از دوستانتان حرف بزنید. در این گفتگو، اگر آرامش خود را حفظ کنید، به نتایج مثبتی خواهید رسید. آنچه باید بیش از همه بدان اهمیت دهید، سلامت فیزیکیتان است. ورزش و تغذیه سالم می‌تواند روحیه شما را نیز از این رو به آن رو کند. دوستی منتظر زنگ شماست، او را بیش از این معطل نکنید. 

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

امروز ذهن شما آنقدر درگیر است که نمی‌دانید چگونه به کارهایتان سر و سامان دهید. مشکل شما این است که هیچ کاری به دلتان نمی‌نشیند و زود از همه چیز خسته می‌شوید. بهتر است برای جلوگیری از این وضعیت، تنها به سراغ علاقمندی‌هایتان بروید. اگر با برنامه ریزی پیش روید، موانع انگیزه شما را از بین نمی‌برند. به زودی حصارهایی که میان شما و عشقتان بوده، پاره و رابطه عاطفی خوبی میان شما برقرار خواهد شد. 

 

فال روزانه متولدین آذرماه

برای دادن پیشنهادهایی که در ذهنتان است، درنگ نکنید. شاید مثال‌هایتان خیلی جذاب به نظر نرسد اما کلیت و هدف صحبت‌هایتان شنیده خواهد شد. اگر می‌خواهید مکالمه‌هایتان به بهترین شکل پیش رود، قبل از بیان کلمات خوب بیاندیشید. اگر سوالی از شما کردند که جواب آن را نمی‌دانستید، بهتر است اعتراف کنید که پاسخش را نمی‌دانید یا این که مفهوم سوال را به خوبی درک نکرده‌اید. امروز توانایی لازم برای بیان احساسات خود را به دست می‌آورید، بنابراین اگر می‌خواهید قلب کسی را تسخیر کنید، حال بهترین زمان است. 

 

فال روزانه متولدین دی ماه

شما از همان صبح که از خواب بیدار می‌شوید، حس و حال خوبی دارید. حال بهترین زمان برای برقراری ارتباط با دیگران است. اگر می‌خواهید روی شریک زندگیتان تاثیر بگذارید، از بحث‌هایی که طی هفته‌های گذشته داشتید، فاصله بگیرید و راههای جدیدتری را امتحان کنید. نگران نباشید با انرژی امروز شما، تمام کدورت‌ها برطرف خواهند شد. حرف یکی از اعضای خانواده، شما را دلخور کرده؛ به دل نگیرید زیرا او نیز چیزی در دلش نبوده است. خبر خوبی در مورد مسائل مالی در راه است. 

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

شما در راهی که انتخاب کرده بودید به موفقیت نرسیدید اما نگران نباشید، هنوز راههای زیادی در پیش است. گاهی خوشبختی و آرزوها از آنچه فکرش را بکنید، به شما نزدیک‌تر است. بنابراین برای رسیدن به چیزی که در کنار شماست، راه دور نروید. امروز با فردی قرار ملاقات دارید که به خوبی پیش خواهد رفت. فردی که مقابلتان می‌نشیند متعلق به سیاره دیگری نیست، او هم مانند شما انسان است اما با اعتقاداتی متفاوت که باید به آنها احترام بگذارید. بنابراین زود تصمیم نگیرید و به هردویتان فرصت دهید. 

 

فال روزانه متولدین اسفندماه

شما دوست دارید آزاد باشید، اما دیگران مانع شما می‌شوند. قبل از هر عکس العملی نسبت به رفتارهای آزار دهنده دیگران، خوب به جنبه‌های مختلف آن بیاندیشید و سعی کنید کارهایتان را به تدریج، نه با عکس العملی ناگهانی، جلو ببرید. شما همان طور که هستید برای دیگران بسیار جذاب هستید، اما متاسفانه اعتماد به نفس لازم را ندارید. بهتر است که این نقطه ضعف را از خودتان دور کنید زیرا نه تنها در اجتماع بلکه در روابط عاطفی و کاریتان نیز به ضررتان تمام خواهد شد.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: