فال روزانه شنبه 11 فروردین 1397

فال روزانه

تبلیغات در سایت ما
تبلیغات در سایت ما تبلیغات در سایت ما

تبلیغات سایت

فال روزانه شنبه 11 فروردین 1397

فال روزانه امروز شنبه یازدهم فروردین 1397 

 

 

فال روزانه متولدین فروردین ماه

شما دوست ندارید کسی به شما اصرار کند کاری که با اصول شما مغایر است را انجام دهید. عجیب اینکه هر چقدر شما بیشتر از انجام دادن این کار سرباز می‌زنید آنها بیشتر به شما اصرار می‌کنند. متاسفانه شما با مقابله به مثل کردن نمی‌توانید این فشارها را از خودتان دور کنید. درعوض به جای اینکه سعی کنید برتری خود را به فرد دیگری ثابت کنید، در موضع خود باقی مانده و بر اعتقادات خود پافشاری کنید. 

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

شما ممکن است در مورد احساسات خود حالت تدافعی داشته باشید و اصلا دلتان نخواهد در مورد چیزهایی که شما را ناراحت می‌کند بحث کنید؛ اما ممکن است شما به سمت افشا کردن حقایقی که می‌بینید سوق داده شوید که این موضوع مغایر با خواسته‌هایتان است؛ در ابتدا این موضوع شاید شما را ناراحت کند، ولی بالاخره خواهید فهمید که توانایی این را دارید که بدون هیچ مشکلی در مورد آنچه در ذهنتان می‌گذرد صحبت کنید و در عین حال دیگران هم هنوز شما را دوست خواهند داشت. 

 

فال روزانه متولدین خردادماه

اکنون که ماه به نشانه برج سنبله بازگشته است، احساسات شما ممکن است با منطقتان تضاد داشته باشند. تلاش کردن برای حل این مشکل باعث خوشحال شدنتان نخواهد شد، برای اینکه حتی زمانی که شما در مسیرهای مختلف پیش می‌روید نیاز دارید که هم به عقلتان رجوع کنید و هم به حرف دلتان گوش بدهید. لزومی ندارد که خودتان به تردیدهایتان فکر کنید، مگر اینگه فکر کنید باید حتما یک اولویت را در نظر داشته باشید. وقتی که نتایج فعالیتهای شما آشکار می‌شود، در روزهای آینده وقتتان آزادتر خواهد شد. 

 

فال روزانه متولدین تیرماه

شما معمولا بیشتر از حد معقول پول خرج می‌کنید، به خصوص اگر در یک مهمانی نقش میزبان را داشته باشید. البته شما می‌خواهید با تهیه کردن بهترین غذاها و نوشیدنی‌ها احساس خوبی را در دیگران ایجاد کنید، اما ممکن است این موضوع آنقدر که برای شما اهمیت دارد برای آنها مهم نباشد. اگر شما بیش از حد پول خرج کنید، تنها نتیجه‌ای که برایتان دارد این است که در آخر هفته با کمبود بودجه مواجه می‌شوید. 

 

فال روزانه متولدین مردادماه

اکنون ماه در سومین خانه شما که مربوط به روابط اجتماعی است قرار گرفته و امروز برای شما روز فوق‌العاده‌ای است، برای اینکه یک نفر کاملا به شما اعتماد پیدا خواهد کرد. تبادل نظر کردن با یک دوست حقایق را افشا خواهد کرد و نشان خواهد داد که این فرد چه احساسی راجع به شما دارد. اگر چه این بی‌پرده گویی شما سبب می‌شود که احساس بهتری نسبت به خود پیدا کنید و کسانی که دور و بر شما هستند را نیز شگفت‌زده می‌کند. 

 

فال روزانه متولدین شهریورماه

امروز زمانی که مسائل خانوادگی باعث می‌شود در موقعیتی استرس‌زا قرار بگیرید قوه تشخیص شما می‌تواند مفید واقع شود. خوشبختانه شما حالا می‌توانید برای این مشکلی که مدتها باعث ناراحتیتان شده راه حلی بیابید؛ اما زمانی که شما تشخیص دادید زمان با سرعت در حال گذر است و نباید برنامه‌های خود را به تعویق بیندازید، این بحرانها کمتر و کمتر می‌شوند. 

 

فال روزانه متولدین مهرماه

امروز که ماه به سمت سیاره بخت شما یعنی ونوس متمایل شده برای شما هم فوایدی دارد؛ ولی نباید سعی کنید که همه کارها را در مدت زمان کوتاهی به اتمام برسانید. شما کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و در عوض بهتر است که ابتدا به آرامی کارهایتان را شروع کنید و انرژیتان را برای آخر کار ذخیره کنید. شما در پایان روز وظایفتان را به طور کامل تمام خواهید کرد و احساس بهتری خواهید داشت. 

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

شما با یک چشم‌انداز جدید در مورد امور روزمره زندگی خود هیجان زده شده‌اید و آمادگی کامل برای ترقی کردن دارید. امروز وقتی شما شروع به کار می‌کنید، در حالی که از شدید بودن تغییرات هراسانید، ممکن است ناگهان آرزو کنید که روال کارها آرامتر پیش برود. اگر شما اولین قدم را برداشته باشید امکان برگشتن به عقب وجود ندارد. به یاد دشته باشید که می‌توانید امور را کنترل کنید و برنامه‌های روزانه خود را متعادل کنید. 

 

فال روزانه متولدین آذرماه

تغییر حالت‌های شما باعث شده که از تمرکز کردن بر روی ظریف‌ترین جزئیات به سمت مفاهیمی کلی حرکت کنید که به نظر می‌رسد با فعالیت واقعی زندگی شما نامتجانس است. خوشبختانه زمانی که شما بین فرضیه و اجرا کردن، یا بین عمومیت و خاص بودن تردید دارید، چیزهای زیادی در مورد خود و جهان اطرافتان خواهید آموخت. 

 

فال روزانه متولدین دی ماه

امروز شما به عنوان عضوی از یک تیم بسیار مورد احترام هستید، اما ممکن است یک سری نظرات مخالف ظاهر شود و به کار تعاونی دسته‌جمعی شما لطمه بزند. حتی اگر شما دلیل خوبی برای انجام دادن عملی برخلاف میل گروه دارید، عملکردتان می‌تواند توسط افرادی از گروه که مشکل‌ساز هستند سوءتعبیر شود. اگر شما اجازه دهید همه چیز به روال عادی خود پیش برود اثربخشیتان نهایتا زیادتر خواهد شد. 

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

شما طبیعتا دوست دارید که افراد دیگر خلاقیت و تواناییتان در بیان کردن مقصودتان را تحسین کنند، اما آنها کاملا شما را تأیید نمی‌کنند. هیچ وقت سراغ جمله‌هایی مثل “من باید داشته باشم… یا “ای کاش که من…” نروید. این سخنان باعث می‌شوند که شما ایمان خود را از دست داده و یا اینکه حسرت بخورید. بهترین کاری که می‌توانید بکنید این است که به خودتان امیدواری داده و بعد شروع به کار کنید. 

 

فال روزانه متولدین اسفندماه

امروز برای شما سخت است که در مسیر ثابت باقی بمانید، برای اینکه هر فکر جدیدی که از ذهنتان برمی‌خیزد می‌تواند به یک زنجیره از توهمات تبدیل شود که شما را به یک سیر و سفر ذهنی مطلوب می‌برند. ممکن است شما توانایی گشت و گذار کردن در طی رویاهای روزانه‌تان را داشته باشید، اما اکنون باید واقع‌بین باشید. از یک یا دو کار تفریحی لذت ببرید، اما اجازه ندهید فکری وسواس‌ گونه نسبت به دنیای درونی‌تان تبدیل به مانعی برایتان شود.

 

منبع: میهن فال


مطالب مرتبط

بخش نظرات این مطلب


برای دیدن نظرات بیشتر روی شماره صفحات در زیر کلیک کنید

نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: